MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Hols Posty: 3
Wysłany: Pią Cze 12, 2009 9:12 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie , to mój pierwszy post Smile zalogowałem się tutaj gdyż właśnie mam zamiar zrobić swój pierwszy tatuaż i mam takie pytanie do Was

Aczkolwiek chciałbym zrobić na plecach skrzydła anioła ale... mam takie dwa pieprze na plecach (mają może one ze 0.5 cm) , jeden na łopatce koło ramienia w sumie ,a jeden tak gdzieś po środku pleców , czy to może przeszkodzić w zrobieniu tych skrzydeł? a pomiędzy oboma skrzydłami chciałbym żeby był napis po chińsku "Nigdy się nie poddaję" co o tym myślicie? Wink

Pozdrawiam

Hols Dołączył: 12 Cze 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sob Cze 13, 2009 10:45 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Hols"]Witam serdecznie , to mój pierwszy post Smile zalogowałem się tutaj gdyż właśnie mam zamiar zrobić swój pierwszy tatuaż i mam takie pytanie do Was

Aczkolwiek chciałbym zrobić na plecach skrzydła anioła ale... mam takie dwa pieprze na plecach (mają może one ze 0.5 cm) , jeden na łopatce koło ramienia w sumie ,a jeden tak gdzieś po środku pleców , czy to może przeszkodzić w zrobieniu tych skrzydeł? a pomiędzy oboma skrzydłami chciałbym żeby był napis po chińsku "Nigdy się nie poddaję" co o tym myślicie? Wink

Pozdrawiam[/quote]

Te pieprze nalezaloby ominac


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Hols Posty: 3
Wysłany: Sob Cze 13, 2009 9:00 pm
Odpowiedz z cytatem

no właśnie , domyślałem się, ale chyba nie będzie trzeba omijać ze 10 cm tylko tak co najwyżej 1 cm nie?

Hols Dołączył: 12 Cze 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 11:36 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Hols"]no właśnie , domyślałem się, ale chyba nie będzie trzeba omijać ze 10 cm tylko tak co najwyżej 1 cm nie?[/quote]


Tak dokladnie, iles cm trzeba ominac Smile


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Hols Posty: 3
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 10:50 am
Odpowiedz z cytatem

spox Wink

a jeszcze mam prośbę , masz może jakiś pomysł na fajne tatoo na plecy? bo niby chce te skrzydła , ale chciałbym tez zobaczyc jakies inne fajne [ przegladalem juz tysiace] Wink

Hols Dołączył: 12 Cze 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 6:30 pm
Odpowiedz z cytatem

moze wpisz w gogle.pl w grafike tattoo neck, szczerze to na plecy praktycznie wszystko da rade sie wrzucic, bo duzy obszar jest, wiec zapewne co bys nie chcial dalo by rade to zrobic. Skrzydla sa Ok, ale juz troche oklepane, sama Doda by je zmazala gdyby to bylo dlugopisem Very Happy


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)