MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post RAD Gość Wysłany: Wto Lis 30, 2004 1:39 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Tak jak w temacie. Czy są przeciwskazania? Mam bardzo nikła postać tej choroby a marzę o tatuażu. Czy muszę o tym zapomnieć?
Post szczota Gość Wysłany: Wto Lis 30, 2004 10:17 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

heh... weszłam na tą strone z nadzieją, ze się o tym dowiem. czy mógłby ktoś o tym napisać, bo na prawde na żadnych stronach o tatuażu nie można się tym dowiedzieć! czekam na szybką odpowiedź i pozdrawiam Smile
Post TommiCrazy Dołączył: 15 Lut 2005 Posty: 27 Skąd: POLSKA / ANGLIA Wysłany: Wto Lut 15, 2005 3:52 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

z takim pytaniem idz do dermatologa, są różne objawy tej przypdłosci skóry, ja osobiscie odmawiam wykonania tatuażu każdej osobie która przyzna się do jakiej kolwiek choroby skórnej

Post Gość Wysłany: Sro Maj 24, 2006 8:43 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

RAD napisał:
Tak jak w temacie. Czy są przeciwskazania? Mam bardzo nikła postać tej choroby a marzę o tatuażu. Czy muszę o tym zapomnieć?
Shocked
Post Krzysieq Gość Wysłany: Sro Maj 31, 2006 7:41 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

w moim tatuazu sie cos popsulo Sad budze sie rano a on sie swieci... przygladam sie a tam jest zluszczona skora Sad i co dalej??
Post MarekMisztela Dołączył: 23 Kwi 2006 Posty: 96 Wysłany: Sro Maj 31, 2006 3:30 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

znakiem tego się goi:)
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post daarq@wp.pl Gość Wysłany: Czw Cze 18, 2009 8:59 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

RAD napisał:

Ja mam łuszczyce leczę ja od 3 lat jest już nie widoczna...Smile i około 2 tygodni temu zrobiłem sobie tatuaż, wszystko ładnie się zagoiło, bez żadnych problemów, teraz jeszcze tylko małe poprawki. Już myślę o kolejnym:D a wiec to jest możliwe ale radzę najpierw ja zaleczyć, i wykonywać tatuaż w profesjonalnym studiu, ponieważ inaczej nawet bez chorób skóry można mieć powikłania. pozdrawiam:D
Post Gość Wysłany: Czw Cze 18, 2009 9:22 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

daarq@wp.pl napisał:
RAD napisał:

Ja mam łuszczyce leczę ja od 3 lat jest już nie widoczna...Smile i około 2 tygodni temu zrobiłem sobie tatuaż, wszystko ładnie się zagoiło, bez żadnych problemów, teraz jeszcze tylko małe poprawki. Już myślę o kolejnym:D a wiec to jest możliwe ale radzę najpierw ja zaleczyć, i wykonywać tatuaż w profesjonalnym studiu, ponieważ inaczej nawet bez chorób skóry można mieć powikłania. pozdrawiam:D

Chciał bym dodać, aby nie sugerować się tym że mi czy komuś innemu nic się nie stało po tatuażu, ponieważ jest wiele rodzai tej paskudnej choroby, i zapewne każda inaczej reaguje na tatuaż. A każdy dermatolog i tak wam odradzi, a wiec ryzyk fizyk. Jeżeli już naprawdę chcesz spróbować to proponuje jakieś niewidoczne miejsce i coś małego, a jeżeli zauważysz że nic się nie dzieje no to kombinuj dalej:D

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach