MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post ad
Wysłany: Czw Wrz 24, 2009 2:16 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam !
Tatuaż miałam robiony ponad tydzień temu, wygląda na razie okropnie. Tatuażysta mi powiedział bym nosiła folie 3-4dni i myła tatuaż wodą z mydłem 3-4 razy dziennie oraz po odczekaniu 15min posmarowała maścią Tribiotic. Ogólnie rzecz biorąc nie wiem co się pojawiło czy to strupki czy tez naskórek schodzi, wygląda to okropnie w w dotyku jest nie przyjemne i dość długo to trwa. Nie wiem czy to normalne. Poniżej podaje link, gdy ktoś miał ochotę i czas to mógłby looknąć czy wszystko gra, a jak nie to co trzeba w takim wypadku zrobić by było dobrze Wink Pozdrawiam.

-- SPAM --odsiebie.com/pokaz/5717302---755c.html

[URL=-- SPAM --odsiebie.com/pokaz/5717302---755c.html][img]-- SPAM --img.odsiebie.com/thumb.php/125379815690.JPG[/img][/URL]

ad
Post Gość
Wysłany: Czw Wrz 24, 2009 4:16 pm
Odpowiedz z cytatem

Leczy się i tyle.
Schodzi naskórek, czyli trzeba często smarować, na tą chwilę najlepsza jak dla mnie była wazelina.
Ach i myć, przed każdym smarowaniem.
A z tą folią, to ja nie wiem, jak można ją nosić 3-4 dni ?
1-2 h zaraz po zrobieniu tatuażu, po co więcej ?
Ale nie ważne, było minęło.

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Wrz 25, 2009 9:55 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Leczy się i tyle.
czyli trzeba często smarować, na tą chwilę najlepsza jak dla mnie była wazelina.



hahahaha wazelina? Wazelina byla dobra sporo lat temu, kiedy mascie odpowiednie byly trudno dostepne i nie kazdy wiedzial, ze jest cos lepszego Smile Wazelina jest do du*** Smile nikt nie zaleca pielegnowania tatuazu wazelina Smile Alantan + masc ewentualnie tribiotic i benhapen czy jak to sie tam pisze Wink


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post ad
Wysłany: Sob Wrz 26, 2009 1:25 pm
Odpowiedz z cytatem

tak też sądziłam, że wazelina jest lipna, dlatego używam Tribiotic Wink Wszystko się robi już ładnie, strupki prawie zeszły, zostały resztki. Napisałam wcześniej wstawiając linka, bo bałam się, że to może być zakażenie .. Także, Dziękuje i Pozdrawiam moderatora forum ;]

ad
Post Gość
Wysłany: Sob Wrz 26, 2009 2:29 pm
Odpowiedz z cytatem

Wcale nie jest taka dupna ta wazelina.
Przy schodzeniu naskórka, nadaje się.
Więc takie teksty, to raczej do kieszeni można schować.

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 9:35 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="ad"]tak też sądziłam, że wazelina jest lipna, dlatego używam Tribiotic Wink Wszystko się robi już ładnie, strupki prawie zeszły, zostały resztki. Napisałam wcześniej wstawiając linka, bo bałam się, że to może być zakażenie .. Także, Dziękuje i Pozdrawiam moderatora forum ;][/quote]


Mialas strupki? Czy taka deikatna jakby powloczke? Bo jesli strupki to zla pielegnacja, abo przeorana skora.... nie wolno dopuscic aby pojawil sie chociaz najmniejszy strupek..


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)