MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post mgr
Wysłany: Pią Lis 12, 2004 12:00 pm
Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko- przebijałam pępek w salonie, kolczyk był z tytanu.Mimo przestrzegania zaleceń a kazano mi przemywać pępek szałwią,nie moczyć wądą przy prysznicu itp.,pępek goił a raczej "paprał" mi się pół roku i w końcu wyjęłam kolczyk.Chciałabym znów go przebić ale nie wiem co robić (zmienić kolczyk?) by ta sytuacja nie powtórzyła się!!!

mgr
Post ko
Wysłany: Sob Lis 13, 2004 2:12 am
Odpowiedz z cytatem

ja powiem tak przebijalem sobie sam pepek mam kolczyk ze stali chirurgicznej niemoczylem niczym tylko przemywalem wacikiem z woda utleniona i smarowalem trybiotykiem i zagoilo sie pozadnie tak wiec mosialabys zprecyzowac bardziej swoj problem abym mogl ci poradzic a uwiez mi znam sie troszke na tym ;] (skromny jestem co?) jak by co mozesz sie odezwac do mnie na gg hetnie pomoge moj nr: 1684898

ko
Post Gość
Wysłany: Pią Lis 19, 2004 1:19 pm
Odpowiedz z cytatem

przebiłam pępek rok temu. goił się /pomimo przestrzegania higieny/prawie siedem miesięcy. jednak ja się nie denerwowałam ponieważ doczytałam gdzieś , że ma prawo goić się nawet rok. teraz jest wszystko o.k. przebij jeszcze raz i...powodzenia Very Happy
mgr napisał:
Mam pytanko- przebijałam pępek w salonie, kolczyk był z tytanu.Mimo przestrzegania zaleceń a kazano mi przemywać pępek szałwią,nie moczyć wądą przy prysznicu itp.,pępek goił a raczej "paprał" mi się pół roku i w końcu wyjęłam kolczyk.Chciałabym znów go przebić ale nie wiem co robić (zmienić kolczyk?) by ta sytuacja nie powtórzyła się!!!

Gość

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach