MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Karla
Wysłany: Wto Lis 09, 2004 1:19 am
Odpowiedz z cytatem

właśnie dzisiaj miałam ta przyjemność Smile leżenia na stole Smile
mam pytanie... brzusio wygląda ładnie żadnego zaczerwienienia Smile tylko troche boli Smile jakby było coś nie tak to pewnie juz by się cos pokazało jakies uczulenie czy nietolerancja Smile

pytanie kiedy moge sobie pozwolić na wymiane kolczyla Question kosmetyczka powiedziała ze za 2 tygodnie ale czy to nie za wczesnie Question

z góry dziekuje za odpowiedz Smile
pozdrawiam Karla

Karla
Post Gość
Wysłany: Czw Lis 11, 2004 11:01 am
Odpowiedz z cytatem

To zależy od tego jak będzie ci się goił,mnie goił się faktycznie przez 2 tygodnie i po tym czasie zmienilam na inny, jednak pamiętaj że czym pozniej tym lepiej, mysle ze najlepsza pora to 3-4 tygodnie po przekłuciu. Smile

Gość
Post ko
Wysłany: Sob Lis 13, 2004 2:03 am
Odpowiedz z cytatem

ja zaczne od tego ze niepowinnas przebijac pepka u kosmetyczki ;]
droga sprawa niespiesz sie z wymiana kolczyka niepotrzebujesz chyba tego az tak bardzo ja przy wymianie kolczyka po 2 tyg naruszylem sobie lekko rane i goilo sie dluzej tak wiec niepolecam pospiechu
pozdrowionka :*

ko
Post ola
Wysłany: Nie Lut 08, 2009 9:17 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że do zdecydowanie za szybko. Przekłuwałam pępek jakieś 3 lata temu i pamiętam, że wymieniłam go dopiero po całkowitym zagojeniu(takie też polecenie dostałam od osoby wykonującej piercing) a więc po ponad pół roku. Radzę poczekać przynajmniej te 3 miesiące..

ola
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)