MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Romek
Wysłany: Pią Lis 05, 2004 10:06 pm
Odpowiedz z cytatem

Zdecydowałem się na zrobienie sobie tattoo w postaci napisu gotycką czcionką na lewej ręce. Efekt końcowy nie jest może w 100% taki jak się spodziewałem (mimo, że robiłem to sobie w studiu tatuaży), ale mimo to mnie się podoba! Problem w tym, że ktokolwiek by na to nie spojrzał stwierdza, że (w najlepszym przypadku) jemu się to nie podoba! No i nie bardzo wiem jak mam reagować na tego typu teksty! Trochę się boję, że mogę kiedyś stwierdzić, że jednak tego żałuję - a tego bym nie chciał, bo nie chcę go usuwać chociażby dlatego, że byłoby to strasznie drogie i do końca nie wiem co by mi z tego przyszło! Lecz patrząc na to z tej strony, że miałbym być tylko sam ze swoim tattoo to też tak jakoś niefajnie! Nie bardzo wiem jak przekonać innych do tego co zrobiłem, a może nie ma sensu tego robić? Mimo to nie chcę być odbierany za kogoś kim nie jestem...

Romek
Post filo Posty: 23
Wysłany: Sob Lis 06, 2004 10:39 am
Odpowiedz z cytatem

[b]Czołgiem!!!
Najpierw musisz sobie zadać pytanie czy robiłeś tatuaż dla siebie czy dla innych osób bo jeśli to drugie,stoisz na przegranej pozycji.
Ja mam na sobie dość sporo tego i nie mam takich problemów jak ty jeśli komuś się nie podoba jeden czy drugi tatuaż,który mam na sobie to jego sprawa przecież to jest moje.
Sorka,że to powiem ale wydaje mi się,że nie jesteś jeszcze gotowy na to żeby mieć tattoo,pomimo tego,że już go masz bo gdybyś był gotowy to wszystkich tych ludzi którzy ci tak mówią miał byś głęboko wiesz gdzie.
Pozdrawiam!!!!!!!!! Twisted Evil [/b]


filo Dołączył: 05 Cze 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Post lituss
Wysłany: Sob Lis 13, 2004 4:43 pm
Odpowiedz z cytatem

ja tez jestem zdania ze tatuaż robi sie dla samego siebie,a nie dla innych i to własnie mi ma on sie podobać.jak komus sie nie podoba to niech zrobi sobie ładniejszy tylko ciekawe gdzie znajdzie wzór ładniejszy niz mój. pozdrawiam

lituss
Post Gość
Wysłany: Pon Sty 17, 2005 8:15 pm
Odpowiedz z cytatem

stary o takich rzeczach się mysli przed robotąVery Happy o jak dobrze ze ja przed pierwszym tatu zastanawiałem sie i wybierałem wzór pobnad 2 lata:DD

Gość
Post bloodlustattoo Posty: 4
Wysłany: Czw Sty 27, 2005 4:37 pm
Odpowiedz z cytatem

mam qmpla ktory wyglada jak brudnopis i jakos z tym zyje. ja tatuuje 4 lata i nie mam dziarki.dziwne jak lysy fryzjer:)lej na reszte i pokazuj tattoo z duma.

bloodlustattoo Dołączył: 19 Sty 2005
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post Gość
Wysłany: Pią Kwi 28, 2006 2:26 pm
Odpowiedz z cytatem

imho za wczesnie se ten tatuaz zrobiles ...

Gość
Post peekshows Posty: 2
Wysłany: Pią Maj 05, 2006 10:39 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja mam dwa na ramionach dość duże i w sumie też na mnie patrzyli niektórzy jak na kryminalistę itd ale... stwierdziłem że skoro ja się odważyłem bo chciałem a innym to się nie podoba tzn może być tylko jeden powód oni poprostu nie mają tyle odwagi i w sumie większość z nich by chciała ale się boi reakcji więc przyłączają się do tych którzy są przeciwnikami,wygląda to trochę tak jak kamieniowanie w średniowieczu innych...
Jedyna rada trzeba być dumnym a jak się komuś nie podoba to jego problem;-)

peekshows Dołączył: 05 Maj 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Nie Maj 14, 2006 11:32 pm
Odpowiedz z cytatem

a ma ktos moze czcionke gotycka bo nigdzie znalezc nie moge plz

Gość
Post boski-kafel Posty: 2
Wysłany: Pon Paź 02, 2006 11:48 pm
Odpowiedz z cytatem

Pytasz co zrobić kiedy inni krzywo patrzą się na Ciebie bo dumnie nosisz dziarkę?

MOJA ODPOWIEDZ: Co zrobić? POKAZAĆ IM ŚRODKOWY PALEC albo skasować jakimś tekstem dobitnie. Zresztą, kto powiedział że im się ma podobać? Jedni tak mówią bo tak myślą, inni dlatego że sami nie mieliby odwagi zrobic tatoo, ale niezaleznie od powodów TATOO MUSI PODOBAC SIE TOBIE! Fajnie jak sie podoba innym, ale jesli nie to zadna tragedia. Jesli obawiasz sie wyalienowania przez tatuaz to nie masz czego. Ci którzy są normalni i szanują cie jako człowieka/przyjaciela/kolege/pracownika (*niepotrzebne skreslic) będą Cię szanować nawet jesli wytatuujesz sobie na czaszce LUBIE CHLEB ZE SMALCEM. A jesli bardziej interesuje ich krzywe patrzenie na Twój tatuaz niz na ciebie jako człowieka to chrzań ich... I NOŚ DUMNIE DZIARKĘ!!!

boski-kafel Dołączył: 02 Paź 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Carpezo Posty: 1
Wysłany: Sro Paź 17, 2007 12:30 pm
Odpowiedz z cytatem

.. moja rada .. pier _ _ _ to co mówią ludzie ! .. To Twoje życie .. a czego byś nie zrobił i czego byś nie dokonał .. to i tak znajdzie się ktoś komu się nie będzie podobało .. Pozdrawiam,

Carpezo Dołączył: 17 Paź 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 11:51 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Romek"]Zdecydowałem się na zrobienie sobie tattoo w postaci napisu gotycką czcionką na lewej ręce. Efekt końcowy nie jest może w 100% taki jak się spodziewałem (mimo, że robiłem to sobie w studiu tatuaży), ale mimo to mnie się podoba! Problem w tym, że ktokolwiek by na to nie spojrzał stwierdza, że (w najlepszym przypadku) jemu się to nie podoba! No i nie bardzo wiem jak mam reagować na tego typu teksty! Trochę się boję, że mogę kiedyś stwierdzić, że jednak tego żałuję - a tego bym nie chciał, bo nie chcę go usuwać chociażby dlatego, że byłoby to strasznie drogie i do końca nie wiem co by mi z tego przyszło! Lecz patrząc na to z tej strony, że miałbym być tylko sam ze swoim tattoo to też tak jakoś niefajnie! Nie bardzo wiem jak przekonać innych do tego co zrobiłem, a może nie ma sensu tego robić? Mimo to nie chcę być odbierany za kogoś kim nie jestem...[/quote]


Tatuaze w Polsce wciaz kojarza sie z kryminalistami i holiganami, niestety. Ale to Twoje cialo, Ty wiesz jaki jestes najlepiej i nie przemuj sie tym co ktos na Ciebie mowi, bo na pewno nie ma racji, a skoro nie ma racji to czym sie przejmowac? A to, ze komus nie podoba sie tatuaz, to kwestia gustu. WAŻNE ze Tobie ten tatuaz sie podoba. Takze nie przejmuje sie opiniami innych ludzi, oni pewnie nie sa lepsi.

Ps. zajrzyj na www.tattoo.vdd.pl


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)