MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post SmoQ Posty: 2
Wysłany: Nie Cze 10, 2007 3:08 pm
Odpowiedz z cytatem

witam...wczoraj (sobota 9.06.07 ) zrobilem sobie tatuaz Smile wyglada on tak: [img]-- SPAM --img454.imageshack.us/img454/3447/99833342ha3.jpg[/img]

(jesli sie komus podoba mam wzor na kompie, moge przeslac)... niemam i nie mialem zadnych strupków... smaruje kilka razy na dzien alantanem plus i czasami biala wazelina ziaja (tak zalecila tatuazystka) i czasami przemywam wodą z mydłem....czy strupków nie musze sie juz obawiać? irytuje mnie jedno...po przemyciu wodą i osuszeniu na tatuazu widac taki ....biały "meszek"... jak zwał tak zwał...czy to jest złuszczajacy sie naskorek i czy musze sie obawiac ze takie zostanie ,czy to jednak jest normalne i minie? ... czy po przemyciu woda i osuszeniu moge pozostawic tatuaz na pare godzin "wolno" czy musze zaraz smarowac kolejny raz na nowo?.... i czego normalnego moge sie spodziewac w kolejnych dniach/tygodniach na tatuazu? ..tak zebym niebyl zaskoczony ... sory ze tak duzo pytan... jestem nowy jesli chodzi o tatuaze wiec nie krytykujcie mnie na dziendobry.... prosze tylko o odpowiedz na pytania i jakies porady...bede bardzo wdzieczny za pomoc..pozdro

SmoQ Dołączył: 10 Cze 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post SmoQ Posty: 2
Wysłany: Pią Cze 15, 2007 2:36 pm
Odpowiedz z cytatem

..no..dzieki za pomoc.... boze ale to forum jest [b]beznadziejne[/b].... totalnie NIC ... szkoda słów...

SmoQ Dołączył: 10 Cze 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)