MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post drumer666 Posty: 8
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 5:57 pm
Odpowiedz z cytatem

Hm... mysle ze to dobry temacik w dziale dla poczatkujacych. nie wiem czy taki juz tu byl, ale postanowilem zalozyc. mysle ze mozna sie tu wypowiadac jak pokazac tattoo rodzicom gdy sie go juz ma a oni nie wiedza Very Happy hehe Niby taki smieszny temat a jednak sporo osob jest w takich sytuacjach, ze robia tatuaz a pozniej nie wiedza jak powiedziec rodzicom ze juz go MASZ!!! zapraszam do wypowiedzi najlepiej na wlasnych doswiadczeniach. Pozdrawiam Twisted Evil


drumer666 Dołączył: 26 Sie 2006 Skąd: Ełk
_________________
I never seem to understand
The time, the place and who I am!!!
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post monixes Posty: 14
Wysłany: Pon Lip 23, 2007 9:53 pm
Odpowiedz z cytatem

powiem tak, moim zdaniem tatuaż to indywidualna sprawa każdego z nas a rodzicom nie za wiele do tego. Wkońcu raczej 18 lat masz a oni za roczkę w doroslym życiu cie nie będa prowadzić. Ja na dniach robie sobie pierwszy tatuaż, powiedzialam im wcześniej, zachwyceni nie byli ale co mogą->przecież musza sobie zdać sprawe że z pieluch sie wyrasta. To ty podejmujesz decyzje i odpowiadasz za nie w swoim życiu nie oni!!!
Jeśli mogę jeszcze cos dodać to wydaje mi sie ze jesli nie chcesz kilku dniowego focha z ich strony to przed zrobieniem tatuażu poprostu powiedz o swoich planach Smile --->tyle tylko możesz zrobić Smile powodzenia


monixes Dołączył: 17 Lip 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post drumer666 Posty: 8
Wysłany: Czw Lip 26, 2007 12:51 am
Odpowiedz z cytatem

heh... no prosze
Ja nie mowilem przed robieniem. u mnie bylo tak: zrobilem, powiedzialem, pokazalem i uslyszalem - "...nawet fajny, mam nadzieje ze nie bedziesz tego zalowal...".
Ale wiadomo, nie wszyscy maja rodzicow tak tolerancyjnych, u niektorych oni chca prowadzac za raczke dlugo po 18. ale nie zmienia to faktu ze warto chociaz "zarzartowac" ze chcesz zrobic tattoo i uslyszec komentarz z ust rodzicow.

piszcie, piszcie. ja sam znam pare osob co nie wiedza jak powiedziec o tym rodzicom Smile dajcie jakies dobre pomysly (najlepiej sprawdzone) Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


drumer666 Dołączył: 26 Sie 2006 Skąd: Ełk
_________________
I never seem to understand
The time, the place and who I am!!!
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post Gość
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 9:36 am
Odpowiedz z cytatem

Zanim zrobilem pierwszego tatka nic nie mowilem rodzicom. Gdy juz zostal zrobiony rowniez nic nie mowilem. Sami wkoncu zobaczyli i byli w szkolu. Ale powiedzieli ze moje ciało i moj wybor co zrobilem.

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)