MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Lara Posty: 3
Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 11:25 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam! W maju skoncze 16 lat. W wakacje mam zamiar zrobic sobie tatuaż. Będzie to napis (bardzo ważny dla mnie) na przedramieniu lub plecach (od szyi w dol, mam nadzieje, że wiecie o co chodzi:P) albo skrzydla na plecach.
Jesli chodzi o skrzydla to tej PANI Razz podobaja mi sie najbardziej. --> -- SPAM --img76.imageshack.us/img76/7691/d0004dr6.jpg
Lecz mam pewien problem, gdyz wiadomo kazdy chce byc orginalny i miec tatuaż zaprojektowany przez siebie ktorego nikt nie ma. W zwiazku z tym jak cos takiego zaprojektowac? Albo inaczej. Gdzie znalezc pomysl na cos orginalnego? Moze wam sie wydawac to glupie, ale ja serio nie mam pojecia co wymyslic. Sad
I jeszcze jedno pytanko. Lepiej zrobic sobie napis ktory cos dla Ciebie znaczy czy skrzydla przede wszystkim dlatego, że ladniej wygladaja? I gdzie wam sie bardziej podobaja napisy na przedramieniu czy plecach? (m.in. o taka dziare mi chodzi na plecach tylko, ze mniejsze znaki)
-- SPAM --img293.imageshack.us/img293/2800/d0066sh4.jpg
Prosze o wyrozumiale odpowiedzi.

Lara Dołączył: 10 Kwi 2007 Skąd: Niedaleko Poznania
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post drumer666 Posty: 8
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 11:00 pm
Odpowiedz z cytatem

hm... co by Ci tu doradzic... hm... a moze poczekasz jeszcze tak z 2 latka?? cos oryginalnego to cos raczej niespotykanego a nie cos co mozna znalesc, niprawdasz?? najlepiej samemu sobie posiedziec, wymyslec. Tattoo to powazna decyzja, raczej warto sie zastanowic i przemyslec czy cytat ktory jest teraz Tobie wazny czy on bedzie wazny Tobie przez reszte zycia. Poza tym tattoo przewaznie sie robi dla siebie i to Tobie ma sie podobac a nie innym, no chyba ze go robisz na pokaz...


drumer666 Dołączył: 26 Sie 2006 Skąd: Ełk
_________________
I never seem to understand
The time, the place and who I am!!!
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post rafael26
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 7:29 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="drumer666"]hm... co by Ci tu doradzic... hm... a moze poczekasz jeszcze tak z 2 latka?? cos oryginalnego to cos raczej niespotykanego a nie cos co mozna znalesc, niprawdasz?? najlepiej samemu sobie posiedziec, wymyslec. Tattoo to powazna decyzja, raczej warto sie zastanowic i przemyslec czy cytat ktory jest teraz Tobie wazny czy on bedzie wazny Tobie przez reszte zycia. Poza tym tattoo przewaznie sie robi dla siebie i to Tobie ma sie podobac a nie innym, no chyba ze go robisz na pokaz...[/quote]


racja

rafael26
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)