MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Kayah
Wysłany: Nie Sie 21, 2005 4:31 pm
Odpowiedz z cytatem

A czarny tatuaż o wymiarach mniej więcej 2x3?

Kayah
Post Gość
Wysłany: Czw Sie 25, 2005 6:55 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Kosiu"]Witam, mam pytanie..Ile kosztowałby mniejwiecej tribal na nadgarstku (wiecie o co mi chodzi na okolo reki) nie mam posadnej reki, wiec wielkoscia nie bedzie grzeszyl.....Pozdrawiam[/quote] nie zalezy od wielkosci reki tylko wielkosci tatuazu i skomplikowani. oczywiscie renoma studia tez sie liczy!! lepiej zapłacic pare zł wiecej i byc zadowolonym!! POZDRO!!

Gość
Post junior
Wysłany: Czw Sie 25, 2005 6:57 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Kayah"]A czarny tatuaż o wymiarach mniej więcej 2x3?[/quote] mysle ze tatoo o wymiarach 2cm na 3cm nie bedzie kosztował wiecej jak 100zł!! pozdro

junior
Post missy;)
Wysłany: Wto Wrz 06, 2005 3:02 pm
Odpowiedz z cytatem

Hm... Razz a mi tam chodzi o tribala...na dole pleckow..wiecie o co mi chodzi.. Wink a na powaznie ile taka przyjemnosc by mnie wyniosla?? Cool pozdrawiam wszystkich..

missy;)
Post Dominika
Wysłany: Nie Wrz 18, 2005 4:38 pm
Odpowiedz z cytatem

ej grucha skad masz ten sweter? zajebales go z pomocy dla powodzian?Smile
w ogole byles kiedys durniu w tym studiu? widziales tatuaze? przepraszam: w ogole wiesz co to zdobnictwo skory?
opanuj sie.[color=yellow][/color]

Dominika
Post Legion
Wysłany: Nie Wrz 18, 2005 8:05 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam,
Chciałem zrobić sobie na ramieniu tatuaż z gosciem widocznym na tej okładce:[img]-- SPAM --www.cobhc.pl/dyskografia/as/sw.jpg[/img]
Bez tła oczywiście, u góry napisz Children Of Bodom wykonany tą czcionką która jest na okładce powyżej, a nadole adres strony www.cobhc.pl, jeszcze inną czcionką. Ile by to mniej więcej kosztowało w kolorze, a ile bez koloru??

Legion
Post Radziu
Wysłany: Sob Paź 01, 2005 10:05 am
Odpowiedz z cytatem

Wiem, że pytacie o cene, ja za tattoo na pół nogi zapłaciłem 330zł, ale nie o tym chciałem. Idąc do gościa pieniądze były ostanią rzeczą na której bym oszczędzał, przecież robisz sobie wzór na całe życie, on z tobą pójdzie do piachu. Jeśli masz 100zł to poczekaj lepiej, uzbieraj, zorientuj się po ile i czemu tak drogo:) Za mój wzór pewnie w salonie zapłacim bym ok 1000zł na dzień dobry, jednak nie wiem czy by mi tak dobrze zrobiono go. A widziałem u kogoś posta, że chce sobie zrobić 2cmx3cm ehehheh paranoja, za jakiś czas koleś stwierdzi, iż popełnił błąd życia i nie chce mieć na sobie takiego dużego pieprzyka. Ludzie pomyślcie przed pomyśleniem!!!!!

Radziu
Post cheshire cat Posty: 11
Wysłany: Sob Lis 26, 2005 4:06 pm
Odpowiedz z cytatem

heh dobre to ostatnie zdanie, ale sluchaj, maly tatuaz tez nie jest zly, sa ludzie do ktorych duzy po prostu nie pasuje, albo po prostu maly jest preludium do wiekszych dziel, moj bedzie mial 7X5 cm, wiec tez rozmiar duzego pieprza (lol) ale to tylko wstep, nie zakoncze ozdabiac sie na jednym, to bedzie test, naucze sie pielegnowac i dumnie prezentowac, a potem cos bardziej dumnego, kolorowego, wiekszego Smile
pzd


cheshire cat Dołączył: 26 Lis 2005 Skąd: Dęblin
_________________
are you ready to attack the storm?? are you ready??
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Radziu
Wysłany: Sob Gru 03, 2005 4:22 pm
Odpowiedz z cytatem

Właśnie, zasiadając u tatuatora powiedził mi, że nie zamykamy nogi, a ja o co w tym chodzi? Mianowice, trzeba mieć zawsze możliwość przerobienia tego co się już ma, gdyż zapewniał mnie w swojej 11 letniej karierze, iż wiara przychodzi prosząc o zmianę tego co mają. A on na to krytki, zamkniety wzór, co mam ci tutaj domalować. Tak też zrobiłem mam otwartą nogę, i zakryję sobie ją może po tym jak zdam magistra ok 3 lata Smile hheheh Na razie nie myślę o kontynuowaniu dzieła. Ja też miałem mały wzór i musiałem zrobić cover up, po prostu wstyd mi było. Teraz nie mam śladu po błędzie z dzieciństwa. Pozdrawiam Dęblin kiedyś startowalem do tej szkoły, przeszedłem wszystkich lekarzy ale zrezygnowałem, czemu sam nie wiem!

Radziu
Post cheshire cat Posty: 11
Wysłany: Wto Gru 06, 2005 9:50 am
Odpowiedz z cytatem

ja kocham ten wzor i wiem, ze bede z niego dumna az do usranej smierci Smile moze mi sie za 10 lat odmieni ale...Smile i dobrze, ze nie poszedles bo to juz nie jest ta szkola tylko &^^*%%^#$^*&!!!!! Smile


cheshire cat Dołączył: 26 Lis 2005 Skąd: Dęblin
_________________
are you ready to attack the storm?? are you ready??
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Nie Gru 11, 2005 6:16 pm
Odpowiedz z cytatem

No to teraz ja sie zapytam;P Tatuaz chcialam miec od zawsze;P od kiedy wiem ze cos takiego jest mozliwe... No i przyszla decyzja...chce cos takiego miec. ale musi byc juz naprawde to co chce i perfekcyjnie wykonane. Chodzi mi o tatuaz 20cm x 30cm
Oczywiscie nie o zapelniony. Nad tyłkiem (za przeproszeniem) w poprzek 20 cm i 30 cm wzdluz kregoslupa . Takie cienkie roslinne wzory, zakretasy i tym podobne. Ile moze kosztowac? No i oczywiscie gdzie cos takiego zrobic...?

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Sty 18, 2006 11:41 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Znany"]Witam,

jestem zielony w sprawach tattoo, jeszcze sobie nie robiłem, ale od dluzszego czasu napada mnie mysl aby cos sobie wydziergac Wink
na poczatek powiedzcie mi ile to kosztuje? i jak to sie liczy? od cm2 ?czy wielkosci jakos czy jak?

Dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie.[/quote][color=yellow][/color][size=18][/size][u]elo.chciałam spytac o następującą sprawe...chciala ym zrobić sobie jednobarwnt tatuaż nad miednicą o wym. ok :5x5 cm.Ile kast mam wziąc ze sobą ?? [/u]

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Sty 18, 2006 11:44 am
Odpowiedz z cytatem

[color=yellow][/color][size=18][/size]
SIEMA SIEMA.MAM PYTANKO I PROSZE O SZYBKĄ ODPOWIEDŻ.
CHCE SOBIE ZROBIĆ JEDNOBARWNY TATUAŻ NAD MIEDNICĄ O WYM 5X5CM-MOZE WIĘCEJ...ILE KASY MAM WZIĄĆ I CZY DUŻO BÓLU SPRAWI MI ROBIENIE TATUAZU W TAKIM MIEJSCU ?? Rolling Eyes

Gość
Post AgaRyan
Wysłany: Pon Lut 06, 2006 5:46 pm
Odpowiedz z cytatem

hej Wink Exclamation Exclamation mam zamiar zrobić sobie tatuaż, dokładniej to gwiazdkę częściowo wypełnioną sred. ok 5-6 cm na przedramieniu ale pojęcia nie mam ile może mnie on kosztować !!! proszę o jak najszybszą odpowiedz na maila agaryan@vp.pl lub gg 6797214 !!! zależy mi na szybkiej odpowiedz

AgaRyan
Post Gościu!
Wysłany: Czw Lut 16, 2006 12:21 am
Odpowiedz z cytatem

A ja bym chcial wiedziec jak dlugo i za ile robi sie Tribala na plecach... taki spory wzor na lopatki i kregoslup... ? No i jak potem to pielegnowac i ile trwa taka pielegnacja?

Gościu!
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)