MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Filipek Posty: 2
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 9:27 am
Odpowiedz z cytatem

Siemka. Ostatnio pomyslalem o tym zeby zrobic sobie tatuaz. Miejscem ktore wybralem jest prawa lydka bo podoba mi sie to miejsce na tatuaz ;] Szukalem w necie tatuazy... przeszukalem wzdluz i wszerz wszystkie galerie jakie tylko znalazlem ale nic ciekawego nie znalazlem. Chcialbym sobie zrobic najlepiej to chyba moj znak zodiaku.. wodnik.. ale nigdzie nie znalazlem wzorow znakow zodiaku.. i tez chcialbym zeby to nie byl normalny obrazek wodnika tylko jakos przeksztalcony troche.. zeby fajnie wyglada.. groznie itd.. Ewentualnie chcialbym zrobic jakis motyw tygrysa, pittbulla czy cos.. albo czache ale jakas fajna... Nie chce smokow ani lupinych tribali.. tribal z czyms np: czacha albo tygysem moze byc ale sam tribal to nie... Pomoglby mi ktos w znalezieniu przynajmniej jakis galerii ktorych nie widzialem a ja sam je przeszukam albo juz samych wzorow? Z goryz dziekuje. Mam nadzieje ze dostane jakies odpowiedzi. Smile

Filipek Dołączył: 17 Mar 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 12:35 pm
Odpowiedz z cytatem

Ech...po jaką cholere klienci zawsze szukają wzorków na własną rękę? Nie można iść do tatuażysty, podać temat i niech pomoże nam czegoś szukać? Tak jest łatwiej, nie wszyscy mają klientów w dupie, jak im się nie chce szukać, to przecież w Polsce nie istnieje tylko 5 salonów tatuażu, można iść do innego dziarmistrza.
Sam nie wiesz jeszcze czego szukać więc nic nie możesz znaleźć. Skaczesz pomiędzy skrajnymi tematami. "Może to, może tamto...albo sramto..." Wink Zdecyduj się, a potem wklep to w google. Jak po polsku nic nie wyskoczy, są w necie słowniki, wpisuj dane słowo w różnych językach, jest tego trochę.
Wodnik:

[url]-- SPAM --images.google.com/images?svnum=10&hl=pl&q=aquarius&btnG=Szukaj[/url]


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
_________________
www.tattooxx.fora.pl oraz www.tattoo.xx.pl widzę was tam Wink
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post Filipek Posty: 2
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 1:17 pm
Odpowiedz z cytatem

no tak ale jak pojde juz do studia to zawsze jest tak ze musze w pare minut podjac decyzje co chce a ja nie lubie pospiechu... wole sobie usiasc w domu.. spokojnie nad wszystkim pomyslec.. nie majac nikogo nad glowa kto pospiesza albo doradza...

Filipek Dołączył: 17 Mar 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 10:48 pm
Odpowiedz z cytatem

Eeeee tam... to zmień studio, jak Cię poganiają Wink W dupie z nimi... Znajdź sobie takie, gdzie bedziesz mogl na luzie poszperać, a jak trzeba zrobic ksero wybranego, pochodzić, pomarudzić na luzie. Studio, to nie wytwórnia tatuażu, to nie wyrób masowy. Szukajcie, a będziecie dobrze wydziarani... Powiedział Pan. Pozdrawiam


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
_________________
www.tattooxx.fora.pl oraz www.tattoo.xx.pl widzę was tam Wink
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)