MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post LEgoZZZ
Wysłany: Pią Wrz 24, 2004 10:11 pm
Odpowiedz z cytatem

ma ktoś może zdjęcie, albo może zrobic zdjęcie zamocowania kotwicy do maszynki i całość przylutowania igły ?? byłbym bardzo wdzięczny fotki kierowac na magnus7@wp.pl

LEgoZZZ
Post TEOO Posty: 5
Wysłany: Pon Paź 04, 2004 1:20 pm
Odpowiedz z cytatem

co do igieł to poraszka w polsce ten temat jest tabu zresztą jak cała reszta techniki tatoo jest kilku prawdziwych kolesi ale naprawdę niewielu a reszta chce kasę albo coś innego ale przeważnie nic nie powiedzą konkretnego.... Sad ale na stronie http://www.atimemachine.com/index.php?UID=20041004080945213.76.136.99
masz dokładnie pokazane zlutowane zestawy okrągły i płaski "magnum"
co do kotwic to niezabardzo wiem o co ci chodzi więc jeśli coś cię interesuje to pisz ale na każdej stronce są maszyny inne mocowania wszystko zależy od ramy i ustawień pracy sprężyn nie jest to taki łatwy temat do przemielenia na jeden post Very Happy Very Happy Very Happy
jeżeli chcesz to prezeskanuje ci zdjęcie z katalogu będzie leprzej rozdziałki niż to na stronie ale ludzie po kilku latach lutowania nie mają jeszcze wprawy wiem sam po sobie...

TEOO Dołączył: 10 Kwi 2004 Skąd: WSCHOWA
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post Maja
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 6:26 pm
Odpowiedz z cytatem

Widzę, że orientujecie się w sprawie tatuaży. Może też robicie i jesteście z Wrocławia? Możliwy jest kontakt, by uzgodnić cenę?

Maja
Post Dante Posty: 168
Wysłany: Wto Paź 26, 2004 1:51 pm
Odpowiedz z cytatem

Ech... co do "mocowania" kotwicy, to jest ona połączona z ramą za pomocą blachy(sprężyny) a w zasadzie dwóch blach. Sprężystych, wykonanych z niklu i nawęglanych. Dopiero na kotwicę zakłada się drut, do którego przylutowane są igły. Ustawienia igieł są 3 rodzaje (takie najczęściej stosowane).
Płaskie - Igły idą w ten sposób ------
Magnum- w dwóch rzędach i nieparzyście -_-_-_-
Okrągłe - zbite w jeden snop, którego przekrój poprzeczny tworzy koło.

Do TEOO:
Z całym szacunkiem waść, ale pierdolisz jak potłuczony. Najpierw zapytaj a potem pisz, że nikt ci nie chce odpowiadać.

Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post Gość
Wysłany: Sro Paź 27, 2004 10:41 am
Odpowiedz z cytatem

człowieku jeżeli masz się wymądrzać jaki to ty nie jesteś najwszechwiedzący to odpowiadaj na wszystkie posty a jeżeli niewiesz co jest w polsce grane to sie nie wtryniaj... raczej wszystko trzeba poustawiać po swojemu by tobie się zajebiście pracowało!!! a poto są śrubki i mocowania by mini kręcić i dostosować sprze do swoich potrzeb!!!
co do igieł to te kreski i kropki laikowi nic nie powiedzą a na zdjęciach są zlutowane zestawy pod katalog na pokaz przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem i raczej nikt nie skopiuje tego odrazu

Dante z całym szacunkiem ale chyba tu nie chodziło o moje pytanie lecz odpowiedź, a to że takie osoby jakl ty starają się komentować czyjeś posty jest chyba poryte weź się za pomoc innym bo tu chyba oto chodzi a jeśli jeszcze nie dotarło to idź człeku na czata pościemniać małolaty

Gość
Post Dante Posty: 168
Wysłany: Nie Paź 31, 2004 8:01 pm
Odpowiedz z cytatem

Zjebałeś mnie a nawet nie masz odwagi się przedstawić, ładnie.
Siedzisz sobie w tym swoim "Zasranowie Małym" i skrobiesz coś bez sensu. No faktycznie nie wiem co jest w Polsce grane, nie mam o tym zielonego pojęcia...Pokaż mi w takim razie swoją stronę dotyczącą tatuażu artystycznego? Podaj mi link??? Powiedz jaki to ty jesteś mądry a jak to ja się wymądrzam i się nie znam. Śrubki, ty wiesz kretynie o czym piszesz czy gdzieś przeczytałeś, a może ci mama powiedziała,co to są te śrubki???
Idąc dalej, gówno da ci ta fotka jak nie znasz technik wykonania tego. Możesz sobie to ściągnąć, wydrukować i się podetrzeć. Krytykujesz mnie, a jakos nie przypominam sobie, aby ktoś mnie zapytał o to. A nawet jeśli, to nie wyjaśnisz tego na forum, na zdjęciach ani w rozmowie telefonicznej.
Takie marudzenia i buntowanie się, razi ludzi,którzy mogliby ci pomóc, pomyśl co piszesz!!!!!!!!!
Co do bajerowania małolat, to ja bawie się w tatuaż już (bądź dopiero) 5 lat, jakoś o tobie nigdy nie słyszałem, więc tego typu teksty wsadź sobie w buty razem ze słomą, dzięki temu będziesz zachowywał stałą temperaturę stóp.
Żegnam ozięble.

Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post Gość
Wysłany: Pią Wrz 16, 2005 11:49 am
Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie sobie stronke www.fantattoo.vel.pl
Ja tam znalazłam ciekawe info nietylko o igłach, ale też o maszynkach i farbach.

Gość

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Sprzęt do tatuażu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach