MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Pon Sty 17, 2011 7:28 pm
Odpowiedz z cytatem

ja polecam primitive tatoo na jagielonskiej Karolina odwala naprawde dobra robote!!!!

Gość
Post malysmok Posty: 5
Wysłany: Sob Maj 14, 2011 6:18 pm
Odpowiedz z cytatem

A ja wam powiem dzieci że przekrzykujecie się jak byście byli w piaskownicy,

Mam na sobie olbrzymie motywy orientalne, wszystkie wygladają jak malowane, mimo że mają kilka lat... i co najważniejsze wszystkie to dzieło Gregora ZE STUDIA RAJSKI PTAK,,,, jedynego profesjonalnego studia w Rzeszowie..

reszta to zwykli drapacze, a wasze chwilowe zachwyty izabell i resztą tych cienkich fachowców mina jak spojrzysz na ten tatuaż za kilka lat...


malysmok Dołączył: 13 Maj 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Wto Maj 17, 2011 12:29 pm
Odpowiedz z cytatem

Reszta to zwykli drapacze? A rajski ptak to co? Krajowa czołówka???
Tacy sami drapacze jak i reszta i tyle

Gość
Post malysmok Posty: 5
Wysłany: Sro Cze 08, 2011 8:39 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Reszta to zwykli drapacze? A rajski ptak to co? Krajowa czołówka???
Tacy sami drapacze jak i reszta i tyle[/quote]



O widze ze w kazdym poście dotyczącym Studia Rajski Ptak dodajesz swoje trzy grosze, pisząc brednie i oczerniając , wysil się trochę i nie pisz w tym samym czasie wszystkich odpowiedzi, to łatwo zauważyć..

Pamietaj jednak że olbrzymie grono zadowolonych klientów RAJSKIEGO PTAKA czyni cie [color=red] [b]Milknąca mniejszością PYSKACZU..[/b][/color]

Zajmij sie może komentarzami na portalu stosownym do rozmiarów twojej inteligencji typu pudelek i podobne...


malysmok Dołączył: 13 Maj 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Krzysiekkk
Wysłany: Sro Lip 13, 2011 6:09 pm
Odpowiedz z cytatem

Polecam studio tatuażu "VIKINGTATTOO" na 3maja.
Miła obsługa,ciągle szydera ;p robiłem napis na ręce,zadowolenie w 100% na każdej płaszczyźnie.pozdrawiam

Krzysiekkk
Post Bocian
Wysłany: Czw Lip 14, 2011 4:23 pm
Odpowiedz z cytatem

Patrząc na to forum osoby które szukają dobrego studia tatuażu powinny patrzeć tutaj pod innym kontem. Tzw im więcej reklam danego studia tym studio gorsze... A tutaj w rankingach wygrywa Izabel rajskie ptaki itd w Izabel można co najmniej wędkę kupić.

Bocian
Post Gość
Wysłany: Czw Lip 14, 2011 4:24 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Krzysiekkk"]Polecam studio tatuażu "VIKINGTATTOO" na 3maja.
Miła obsługa,ciągle szydera ;p robiłem napis na ręce,zadowolenie w 100% na każdej płaszczyźnie.pozdrawiam[/quote]

Dokładnie do takich studi można iść po napis i może uda się wyjść zadowolonym ale po coś bardziej konkretnego to zdecydowanie bym odradzał

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Lip 20, 2011 10:00 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="Krzysiekkk"]Polecam studio tatuażu "VIKINGTATTOO" na 3maja.
Miła obsługa,ciągle szydera ;p robiłem napis na ręce,zadowolenie w 100% na każdej płaszczyźnie.pozdrawiam[/quote]

Dokładnie do takich studi można iść po napis i może uda się wyjść zadowolonym ale po coś bardziej konkretnego to zdecydowanie bym odradzał[/quote]

Może coś w tym jest ale przecież nie każde studio zaczynało od samych konkretnych prac..Rajski działa najdłużej a każdy widzi na jakim poziomie są.

Gość
Post czaper88 Posty: 1
Wysłany: Nie Lip 24, 2011 3:09 pm
Odpowiedz z cytatem

Hej, co do rajskiego to robiłem u nich 3 dziary a zadowolony jestem tylko z 2, jedno słabe wykonanie, teraz chce zrobić Polskiego Orła na całych plecach i szukam innego studia w Rzeszowie, możne ktoś polecić? nie RP najlepiej było by prywatnie, lepsza kasa, JCT piszcie

czaper88 Dołączył: 24 Lip 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post blinktattoo
Wysłany: Sro Wrz 07, 2011 4:48 pm
Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy do nowego studia tatuażu Blink tattoo w Rzeszowie
ul. Przesmyk 2 (obok rynku)
www.blinktattoo.pl
Pozdrawiam

blinktattoo
Post Gość
Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 8:43 pm
Odpowiedz z cytatem

gorąco polecam studio Izabell w Rzeszowie, bardzo dobre wykonanie oraz rozsądna cena Smile

Gość
Post Czupa Czups Posty: 3
Wysłany: Pią Wrz 30, 2011 7:00 pm
Odpowiedz z cytatem

ja osobiście polecam Vikinga !

rozpocząłem sleeve na nodze i jestem bardzo zadowolony, z chłopakami da się dogadać, klimat w studio w porządku, a przede wszystkim konkretna robota, technicznie (dziary) rzecz biorąc VT nie ma porównania do Rajskiego, przy poprzednich dziabach w innym studio widziałem kwiatki z Ptaka, które ludzie chcieli jak najszybciej zakryć, tutaj nie słyszałem o żadnym coverze po VT jak tylko skończę nogę zaczynam dalej jechać z tematem.
Osobiście jedno z 2 najlepszych studiów w Rz.

Pozdrawim
C.C.

Czupa Czups Dołączył: 30 Wrz 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Borki
Wysłany: Sob Paź 01, 2011 12:44 pm
Odpowiedz z cytatem

Pochwal się dziarką Smile jak chwalicie to pokazujecie zdjęcie żeby ludzie widzieli a nie

Borki
Post masakra
Wysłany: Sob Paź 01, 2011 7:44 pm
Odpowiedz z cytatem

do wszystkich kretynów (bo inaczej nazwać nie mogę...) którzy tak namiętnie reklamują izabell studio i rajskiego !! opanujcie się, ludzie i tak mają oczy i widzą, że jesteście fabrykami pasztetu i sami sobie robicie na forach reklamę.

prawda niestety bywa gorzka ale trzeba zaakceptować to, że nie ma się pojęcia o sztuce i krzywdzi sie ludzi więc przestańcie się co chwilę tak wychwalać bo naprawdę nie ma czym !!

nie wiem czy mam płakać czy się śmiać jak widzę, że ktoś napisał, że w rajskim czy izabell a teraz nawet vikingu wykonano dobrze tatuaż. przecież one nawet nie są dobre technicznie nie mówiąc już o jakimś wyczuciu artystycznym...ręce opadają...

nie wiem jakim cudem ludzie jeszcze do was chodzą...niestety nie każdy się zna na tatuażu i daje się krzywdzic takim jak wy... smutne ale prawdziwe
może kiedyś przejrzą na oczy i zaczną tatuować się w studiach w których prace mają dobrą jakość, bo takie też są w rzeszowie

masakra
Post Czupa Czups Posty: 3
Wysłany: Nie Paź 02, 2011 10:45 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="masakra"]do wszystkich kretynów (bo inaczej nazwać nie mogę...) którzy tak namiętnie reklamują izabell studio i rajskiego !! opanujcie się, ludzie i tak mają oczy i widzą, że jesteście fabrykami pasztetu i sami sobie robicie na forach reklamę.

prawda niestety bywa gorzka ale trzeba zaakceptować to, że nie ma się pojęcia o sztuce i krzywdzi sie ludzi więc przestańcie się co chwilę tak wychwalać bo naprawdę nie ma czym !!

nie wiem czy mam płakać czy się śmiać jak widzę, że ktoś napisał, że w rajskim czy izabell a teraz nawet vikingu wykonano dobrze tatuaż. przecież one nawet nie są dobre technicznie nie mówiąc już o jakimś wyczuciu artystycznym...ręce opadają...

nie wiem jakim cudem ludzie jeszcze do was chodzą...niestety nie każdy się zna na tatuażu i daje się krzywdzic takim jak wy... smutne ale prawdziwe
może kiedyś przejrzą na oczy i zaczną tatuować się w studiach w których prace mają dobrą jakość, bo takie też są w rzeszowie[/quote]

widzę, że pijesz do mnie, w takim razie powiedz mi na jakiej poodstawie twierdzisz, że "NAWET W VIKINGU" nie mogąa wykonać dobrze tatuażu ? Widziałeś moją dziarę, że śmiesz twierdzić, że nie jest dobrze zrobiona ? pomoge Ci nie, nie widziałeś jej, bo nie możesz jej zobaczyć na internecie więc bardzo mi przykro ale wpadłeś, ponieważ "mądre głowy od dziarania" przyznały, że jest to dobra robota ! Mniemam, że Ty do jednej z takowych się nie zaliczasz, więc wybacz, ale Twoje zdanie mało dla mnie znaczy. Mam na sobie parę dziar, z różnych studiów w Rzeszowie tak więc mam porównanie, dziarałeś się w Vikingu i zawiedli Twoje oczekiwania czy tylko tak o piszesz byle barabuły by udać wielce kumatego ? Wybacz ale nie wiem czy śmiać się czy płakać przy takich opiniach, oczywiście mogę błędnie Cie ocenić to tylko internet...
Co do Izabell nie wiem nawet gdzie to jest, w sumie nawet nie chcę wiedzieć, Rajskiego omijam wielkim łukiem, Vikinga będę polecał, tak samo jak np Endorfine, bo są to studia w których byłem i które spełniły moje wymagania.


Aha wymień proszę studia które wg. Ciebie mają dobrą jakość bo na prawdę jestem tego bardzo ciekaw

Czupa Czups Dołączył: 30 Wrz 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)