MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Nie Paź 25, 2009 12:36 am
Odpowiedz z cytatem

Głodującymi dziećmi z Afryki tez się tak przejmujesz?

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Paź 25, 2009 7:38 am
Odpowiedz z cytatem

Tak daleko moje możliwości nie sięgają.

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Paź 25, 2009 9:23 am
Odpowiedz z cytatem

uderz w stół a nożyce się odezwą

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Paź 25, 2009 9:25 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]uderz w stół a nożyce się odezwą[/quote]

o gustach się niedyskutuje to święta racja

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Paź 25, 2009 9:32 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="Anonymous"]uderz w stół a nożyce się odezwą[/quote]

o gustach się niedyskutuje to święta racja[/quote]


haha przychodzi gość do studia tattoo i chce wyta2 kropkę w izabelli mu robią gość jest hepi ale innemu nie w smak on by go wyrzucił na zbity pysk fee by powiedział ty debilu wszyscy jesteście głupkami tylko ja jestem mondry najmondszejszy

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Paź 25, 2009 9:36 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="Anonymous"][quote="Anonymous"]uderz w stół a nożyce się odezwą[/quote]

o gustach się niedyskutuje to święta racja[/quote]


haha przychodzi gość do studia tattoo i chce wyta2 kropkę w izabelli mu robią gość jest hepi ale innemu nie w smak on by go wyrzucił na zbity pysk fee by powiedział ty debilu wszyscy jesteście głupkami tylko ja jestem mondry najmondszejszy[/quote]

TAK WŁAŚNIE mnie się podoba motylek i sobie zrobię

głodująca z afryki

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Paź 25, 2009 9:43 am
Odpowiedz z cytatem

De gustibus non est disputandum - o gustach się nie dyskutuje, tak mówili (jeśli czegoś nie przekręciłem) starożytni Rzymianie. Bardziej nowożytni Słowianie mawiali nieco bardziej trywialnie: jeden lubi śliwki, drugi córkę ogrodnika.

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Paź 26, 2009 10:08 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]De gustibus non est disputandum - o gustach się nie dyskutuje, tak mówili (jeśli czegoś nie przekręciłem) starożytni Rzymianie. Bardziej nowożytni Słowianie mawiali nieco bardziej trywialnie: jeden lubi śliwki, drugi córkę ogrodnika.[/quote]
NIKT MI NIE BĘDZIE MÓWIŁ CO MA MI SIĘ PODOBAĆ A CO NIE
TRZEBA BYĆ ZAPÓŻNIONYM INTELEKTUALNIE BY TEGO NIE WYKUMAĆ Sad

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Paź 26, 2009 12:18 pm
Odpowiedz z cytatem

Zabiegam do tego od początku....

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Lis 21, 2009 5:12 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Jeśli mówisz o tym :
-- SPAM --studio-izabell.pl/tatuaz
to współczuję, galeria OKROPNA !
Zajrzałem z ciekawości, te ciągłe "polecam"-"polecam"-"polecam" i powiem szczerze galeria jest bardzo słaba, zwykła amatorska robota bez większego pojęcia i talentu.[/quote] <==========

To co napisałeś/aś to niekonstruktywna krytyka. Zapewne nie byleś/łaś tam,nie znasz się i Ci ktoś zapłacił żeby tak napisać,bo to są kompletne bzdury. Ja chciałabym polecić studio Izabell dla wszystkich, którzy chcą sobie zrobić tatuaż. Profesjonalizm, bardzo przystępne ceny, higiena na wysokim poziomie i indywidualne oraz miłe podejście do klienta to tylko niektóre z plusów właściciela tego studia.

Zrobiłam sobie w studio Izabell dzisiaj tatuaż i wygląda pięknie,1000razy lepiej niż szkic.

Pozdrawiam,

Klaudia

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Gru 06, 2009 9:05 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam tak szczerze to zadne z podanych studiow nie ma za specjalnej wedlug mnie galerii ;/ szczerze bylem juz prawie przekonany ze zrobie gdzies w rzeszowie ale teraz zaczynam sie powaznie zastanawiac gdyz tatuaz jaki mnie interesuje nie jest chyba taki latwy do zrobienie poniewaz jest bardzo duzo cieniowany.

Dlatego mam pytanie czy moze ktos polecic mi jakies dobre studio w krakowie badz lublinie i oczywiscie czy tam znajde lepsze Very Happy?? bo w razie czego mialbym mozliwosc zeby tam dojechac

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Gru 08, 2009 11:28 pm
Odpowiedz z cytatem

Profesjonalizm, tak? Ładne tatuaże? Hm. Nie zarzucam nic higienie, ani osobowości tatuatora(nie wątpię, że takowe występują) drodzy forumowicze, ale on ma cienki tatuaż. Gust, gustem, a technika, techniką. NIe rozumiem, czemu tak się upieracie i ganicie mego przedmówcę, który owy salon skrytykował. Poziom prac słabiutki. A żeby nie było, że krytyka niekonstruktywna. To polecam zajrzeć na strony takich salonów jak Ink-ognito, Prykas, Kult czy 9 th circle. Macie technikę, pomysł i talent. Cenowo, fakt - jest drożej, ale wolicie mieć buraka za 2 stówy niż perełkę za 5? No chyba, że zadowala was cienki tatuaż. Wtedy co innego. Ale braku umiejętności tatuatora z Izabell nie możecie podważyć. Pamiętajcie, że to wasze ciało. A o Rajskim Ptaku wolę nawet nie wspominać. Syf kompletny. Zero cienia, cienka perspektywa, kolor cienki. To tyle ode mnie.

Gość
Post endorfine studio
Wysłany: Nie Gru 13, 2009 11:56 pm
Odpowiedz z cytatem

cześć, zapraszam od 14 grudnia do nowego studia tattoo, piercing i hair w Rzeszowie.
[url]www.endorfinestudio.pl[/url]

endorfine studio
Post jelo
Wysłany: Wto Mar 16, 2010 8:37 pm
Odpowiedz z cytatem

Większość pochlebnych opinie na temat studia izabell jest na jedno "kopyto" (mila atmosfera, indywidualne podejście do klienta itd) co może świadczyć o tym że są one pisane przez jedną osobę która chce zareklamować to studio. A tak naprawdę nie interesuje mnie miłe podejście do klienta, wole iść do salony gdzie mniej się uśmiechają ale za to nie nie zrobią mi babola na cale życie. Ludzie zapytajcie się kogoś kto się zna na tatuu o prace studia izabell a na pewno opinie nie będą zbyt pozytywne. Może dla "piotrka" który robi swój pierwszy tatuaż i mało ma z tym fachem styczności ich tatuaże będą dobre. Osobiście polecam Primitive tattoo oraz Endorfine. Smile

jelo
Post Gość
Wysłany: Sro Kwi 21, 2010 8:34 am
Odpowiedz z cytatem

ale Karolina z www.primitivetattoo.pl robi w BARDZO przystępnych cenach, będziesz miał pewnie i sterylnie ... tylko terminy prawdopodobnie na wakacje dopiero wolne ma :/

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)