MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Studio Izabell
Wysłany: Sob Lis 03, 2012 1:11 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam.
Rozszerzyliśmy naszą ofertę o piercing i dready. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do studia na ul. Grunwaldzką 42/3. Więcej info na stronie www.tatuaż.rzeszow.pl lub pod numerem telefonu 500 666 781

Studio Izabell
Post goscik 111
Wysłany: Sob Cze 01, 2013 10:45 am
Odpowiedz z cytatem

Bradzo odradzam, jest to oczywiscie moja osobista opinia. Po usludze mialam infekcje jezyka, lekarz powiedzial ze najwyrazniej kolczyk lub narzedzia nie byly zdezynfekowane prawidlowo (ja sie trzymalam wszystkich zalecen). Dodatkowo wiedza piercera pozostawiala sobie wiele do zyczenia, dostalam malo informacji jak dbac o swiezy kolczyk. Dodatkowo moze komus to nie przeszkadza ale mnie osobiscie odrzucil fakt, ze inny klient (znajomy piercerki prawdopodobnie) spozywal alkohol w tymze salonie przed zabiegiem .. a podobno osob pod wplywem nie obsluguja. Zauwazylam brak profesjonalizmu, zaluje pieniedzy i zachodu. Nigdy wiecej sie tam nie pofatyguje i nie polecam innym. Rowniez ceny nie przekladaly sie na wiedze i profesjonalizm. Widac studio powstalo zeby nasladowac inne porzadne studia ale wyszedl z tego jakis niesmieszny zart ..

goscik 111
Post izzy91
Wysłany: Pią Paź 18, 2013 10:23 am
Odpowiedz z cytatem

wszyscy własnie myslą ze jak pujdą do salonu tatuażu to bedzie profesional itp. a to jest właśnie nic mylnego! od coraz większej liczby osób słysze że spartolono tatuaż a robiony był w salonie! a co najlepsze a dla mnie najsmieszniejsze jest to że za poprawe źle zrobionej roboty trzeba jeszcze płacić śmiech na sali! Dla mnie osobiscie jest to strata pieniedzy! Lepiej zrobic sobie u znajomego! wtedy sie człowiek stra bo sam na siebie pracuje! wie że trzeba dbac o klienta aby wrócił! a w salonie co tam jak nie ten to nastepny przyjdzie co tam! mam juz jeden tatuaz zrobiony i idrugi jest w trakcie robienia i jestem naprawde zadowolona! wszystko jest ładnie sterylnie za kazdym razem nowa igła, rekawiczki a potem wskazówki do odpowiedniej pielegnacji! a w dodatku w bardzo dobrej cenie, naprawde! to co bym miała w salonie 10x10cm to mam w kolorze prawie całą stope Very Happy jest róznica prawda>?

izzy91
Post Gość
Wysłany: Pon Paź 21, 2013 9:14 pm
Odpowiedz z cytatem

pokaż to cudo skoro takie sliczne i super...a do tego tanio. A może sie boisz, bo wcale takie ekstra nie jest? pisac mozna wszystko....

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Lis 15, 2013 7:57 pm
Odpowiedz z cytatem

widze ze jakis wyszczekany zawodnik jest, spoko zrobie tylko focie i pokaze, niemam nic do ukrycia !!!

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Lis 19, 2013 8:39 pm
Odpowiedz z cytatem

no i gdzie to zdjęcie ? ktos tu jest wiracha...ale tylko w pisaniu. awaj fotke tego cuda? Strach obleciał???

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Lis 24, 2013 10:13 am
Odpowiedz z cytatem

spoko spoko czekam tylko na aparat z naprawy bo niemam narazie czym zrobic..

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Gru 01, 2013 9:38 pm
Odpowiedz z cytatem

ojojoj...jak bardzo sie apart spusł..naprawiaja i naprawiają....taaaa. zwykla ściema jak wszedzie, pisanina bez pokrycia. Dobrze wiesz, ze masz gniota zrobionego i wstyd to pokazać. Taka prawda.

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)