MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Czw Lis 03, 2011 12:41 am
Odpowiedz z cytatem

z kalki czy nie...jakie to ma znaczenie? liczy sie efekt kńcowy a nie sposoby, ulatwienia, knyfy, metody....wazne co dostajemy w efekcie koncowym.
Pysia, widze, ze jestes pod wplywem prac kosy...super, swietny artysta...aczkowliek jego prace do mnie nie "mowią" motywy kwiatowe są ciezkie, wygladaja jak z drewna...zero polotu i lekkosci. Widac, ze ma klopot z dlońmi, nie potrafi ich prawidlowo wytatuowac w swich motywach...w ogole z anatomia postaci ludzkich ma klopot...to widac.
Ale to są tylko elementy do dopracowania i moze czasem lepiej by było, gdyby kalki uzył a nie leciał z reki....
Ma swoja specjalizacje , ktorej sie trzyma i świetnie mu to wychodzi.

Gość
Post Pysia Posty: 23
Wysłany: Czw Lis 03, 2011 5:33 pm
Odpowiedz z cytatem

I kiepsko odbił i kiepsko wykonałRazz Ale na szczęście już zakryte. No ja nie mam nic przeciwko odbijaniu jeśli ktoś to robi dobrze oczywiście Smile


Pysia Dołączył: 01 Lis 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Czw Lis 03, 2011 6:46 pm
Odpowiedz z cytatem

masz na mysli, że kosa źle wykonał i masz zakryty tatuaz po nim? nie wiem czy dobrze zrozumiałem..Wink

Gość
Post Pysia Posty: 23
Wysłany: Czw Lis 03, 2011 8:56 pm
Odpowiedz z cytatem

Nieee absolutnie:P Kosa mi naprawił !! To świetny artysta!


Pysia Dołączył: 01 Lis 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Benio
Wysłany: Czw Sty 26, 2012 10:41 am
Odpowiedz z cytatem

Ja robiłem dwa tatuaże w rajskim ptaku i szczerze nie polecam. Jakość wykonania mierna. Wiem że robi ponoć tam dwóch kolesi. Ja robiłem u pracownika a nie u właściciela. Ponoć właściciel robi o wiele lepsze dziary. Podam dla ciekawostki fakt, że gdy przyszedłem robić drugi tatuaż po 5 latach od poprzedniego gdy tatuator zobaczył co mam to sam zaczął się śmiać z wykonania. Pomyślcie jaka była jego mina jak mu powiedziałem że to jego robota. W ramach drugiego tatuażu poprawił ten pierwszy ale szału nie ma. Teraz wybieram się do endorfine i mam nadzieje że będę w końcu zadowolony bo lepszych prac niż u nich nie widziałem.

Benio
Post Gość
Wysłany: Czw Sty 26, 2012 7:14 pm
Odpowiedz z cytatem

no to mało widziałes w takim razie...

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Lut 07, 2012 11:25 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]no to mało widziałes w takim razie...[/quote]
To gdzie są lepsze prace w Rzeszowie??? Skoro twierdzisz, że mało widziałem??? Proszę o przykład studia.

Gość
Post bio
Wysłany: Pią Lut 10, 2012 10:20 pm
Odpowiedz z cytatem

witam może mi ktoś podać jakiś namiar na Tomasa z tysiąca???

bio
Post Gość
Wysłany: Nie Lut 19, 2012 8:59 pm
Odpowiedz z cytatem

w Vikingu konkurs na darmowy tatuaż Smile

-- SPAM --www.facebook.com/events/183800488386112/

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Lut 22, 2012 11:37 pm
Odpowiedz z cytatem

ano konkurs jest...tylko ten kto wygra bedzie potem biegał i szukał u kogo covera zrobić. Prace maja marniutkie to i sie konkursami reklamują..żenada

Gość
Post kingaa
Wysłany: Czw Lut 23, 2012 9:06 pm
Odpowiedz z cytatem

A mam takie pytanko jakie polecacie studio piercinu w Rzeszowie?Bo mam zamiar zrobić kolczyk w pepku ale nie wiem które studio jest najlepsze?

kingaa
Post Gość
Wysłany: Pon Lut 27, 2012 12:32 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]ano konkurs jest...tylko ten kto wygra bedzie potem biegał i szukał u kogo covera zrobić. Prace maja marniutkie to i sie konkursami reklamują..żenada[/quote]


heh nie wiem co cie boli,ale prace Mateusza sa w porzadku.Wystaczy zobaczyc galerie. Cóz pewnie jakis zakmpleksiony wyzyskiwacz :]

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Lut 27, 2012 10:54 pm
Odpowiedz z cytatem

a co znaczy, ze sa w porządku? bo skora nie jest pocieta i nie ma blizn? może i nie ma..nie widziałem na zywo..ale widze na jakim poziomie PLASTYCZNYM są wykonane...to jak śpiew mandaryny na zywo T.R.A.G.E.D.I.A

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Lut 28, 2012 7:10 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]a co znaczy, ze sa w porządku? bo skora nie jest pocieta i nie ma blizn? może i nie ma..nie widziałem na zywo..ale widze na jakim poziomie PLASTYCZNYM są wykonane...to jak śpiew mandaryny na zywo T.R.A.G.E.D.I.A[/quote]


O jakiej skórze piszesz,nic takiego nawet nie zasugerowałem Very Happy
jakie prace niby na żywo widziałeś Smile Bo ja widziałem dwie i były bez zarzutu.....co do piercingu to w chwili obecnej z Rajski,Primitiv,Viking chyba tyle.

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Lut 28, 2012 11:39 pm
Odpowiedz z cytatem

czytaj ze zrozumieniem...nie widziałem na zywo wiec nie wiem czy sa blizny itp..widze zdjęcia marnie wykonanych od strony plastyczno artystycznej tatuazy. Tacy jak oni maja szczęscie, że ludzie nie maja o tym pojecia...inaczej w PL tylko kilku tatuazystów miałoby co robic a reszta do łopaty....

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)