MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post masakra
Wysłany: Nie Paź 02, 2011 5:29 pm
Odpowiedz z cytatem

drogi chupa chupsie, po pierwsze masakra to rodzaj żeński więc możesz pisać do mnie jak to kobiety a nie mężczyzny...taki mądry a nie zauważył ;]

nigdzie nie napisałam, że widziałam wszystkie tatuaże wykonane w vikingu i tamtych studiach ale wydaje mi się, ze gdyby twoja dziara była tak zajebista jak piszesz to raczej tatuator pracujący tam dodałby ją na stronke czy facebooka aby się nią pochwalić, nie sądzisz? bo te ktore dodaje są niestety bardzo marnej jakości więc wnioskuje, że na nic lepszego go nie stać...

mógłbyś napisać kim są według ciebie te "mądre głowy od dziarania" ... bo moim zdaniem ci którzy naprawdę sie znają potrafią odróżnic dobry tatuaż od buraka. rajski to badziew na potęge, izabell to samo ale przykro mi to stwierdzić w galerii vikinga tez nic ciekawego nie zauważyłam..źle wbity barwnik, krzywe linie...
nie oceniam tego czy ktoś jest zadowolony z pracy którą na nim wykonano. jeśli ty jesteś to cieszę sie razem z tobą ale uwierz mi dobrze się na tym znam i przykro mi patrzeć na źle wykonane prace. od lat jeżdzę na konwencję tatuażu, dziaram się u najlepszych w tym kraju ( takich którzy zdobywają nagrody na konwencjach (m.in u panasa i myśkowa )a nie tych którzy mają najwiecej pozytywnych opini na necie napisanych przez samym siebie ;] )

nie jestem tu po to żeby reklamować jakiekolwiek studio ale według mnie są w rzeszowie takie do których można wybrać się bez obaw. wystarczy uważniej przeszukać internet i Ci którzy bedą chcieli miec prace wykonane na dobrym poziomie napewno je znajdą Smile

masakra
Post Czupa Czups Posty: 3
Wysłany: Sro Paź 05, 2011 5:18 pm
Odpowiedz z cytatem

Tak więc droga Masakro, jeśli już jesteś taka uszczypliwa, zapomniałaś, że pisanie zwrotu typu Ci, Ty, Tobie czy tez nazwy własne pisze się wielką literą, czy po prostu shift Cie boli ? moim zdaniem to troche większy babol, no chyba, że specjalnie okazujesz brak szacunku do rozmówcy.

Odnośnie zdjęcia, taka jesteś obeznana i doświadczona, a nie zwróciłaś uwagi na jeden mały szczegół, ja po prostu mogłem nie zgodzić się na umieszczenie zdjęcia w internecie, ale nie o tym, gdybyś czytała uważnie posty, zauważyłabyś, że wyraźnie napisałem o tym, że dopiero zacząłem, wiec masz drugi powód na to dlaczego zdjęcia może nie być w internecie, życie toczy się również poza nim, więc jeśli tak bardzo chcesz go zobaczyć to Ci go pokaże ale na żywo.

"mógłbyś napisać kim są według ciebie te "mądre głowy od dziarania" ... bo moim zdaniem ci którzy naprawdę sie znają potrafią odróżnic dobry tatuaż od buraka" rozumiem, z tutaj z miejsca zakładasz, że jestem szczęśliwym posiadaczem buraka, zrazem ludzie, którzy powiedzieli, że wygląda to dobrze nie znają się na tatuażu, wiec powiem Ci tak, nie muszę, ani nie mam takiej potrzeby spowiadania Ci się kto to był i po prostu tego nie zrobię, bo nie potrzebuję Ci nic udowadniać to po pierwsze, po drugie, powiem Ci tyle, że są to ludzie pokroju wymienionego przez Ciebie Panasa, Tofiego etc.

Z tego co rozumiem, po Twoich wypowiedziach jesteś jedną z osób z branż o ile domyślam się dobrze, również miałaś nie najlepsze dni, wiec powinnaś troche zbastować ! jeśli się mylę przepraszam i prosiłbym o to żebyś pochwaliła się swoimi pracami.

Uwierz, ze nie jestem związany ani z Endorfiną ani z VT, wyraziłem po prostu swoją opinię na temat studia i jego pracy.

"nie jestem tu po to żeby reklamować jakiekolwiek studio ale według mnie są w rzeszowie takie do których można wybrać się bez obaw. wystarczy uważniej przeszukać internet i Ci którzy bedą chcieli miec prace wykonane na dobrym poziomie napewno je znajdą Smile "

To nie reklamuj tylko powiedz, do którego studia WG CIEBIE można iśc bez obaw, wyrażenie własnej opinii nie jest reklamą ! Tak więc liczę na to, że w koncu przestaniesz odpowiadać okreżnymi drogami tylko napiszesz raz a dobrze o jakie studia Ci chodzi, z czystej ciekawości.

Pozdrawiam C.C.

Czupa Czups Dołączył: 30 Wrz 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sro Paź 05, 2011 5:55 pm
Odpowiedz z cytatem

masakra możesz pokazać te tatuaże od panasa itd Smile
ciekaw jetem ..pisząc jako dziewczyna przychodzi mi na myślę tylko jedno studio w rz,mój kolega tam robił tribal 3 RAZY!!! efekt tragiczny nadal nie wypełnione! no ale mogę się mylić Wink
ps nie reklamuje żadnego ze studiów każdy sam dokonuje wyboru Smile

Gość
Post masakra
Wysłany: Czw Paź 06, 2011 12:19 pm
Odpowiedz z cytatem

chupa chupsie Smile zacznę od tego, że nie uzywam klawisza shift ze względu, że tak mi jest wygodniej Wink nie wynika to z braku szacunku więc mam nadzieję, że jakoś to przeżyjesz.

wzięłam pod uwagę fakt, że może nie chcesz pokazywać swojego tatuażu ale trochę mnie to dziwi bo jeśli polecasz studio VT to szkoda, że nie można zobaczyć w ich galerii dobrze wykonanej pracy. ja nie mam uprzedzeń do tego studia, zeby było jasne ale jeśli ktoś cos poleca to fajnie by było żeby można było to zobaczyć bo to co obecnie mają w galerii nie przekonuje mnie ani trochę.
z tego co piszesz to wydaje sie, ze tez znasz się na tej branzy więc chyba mnie rozumiesz Wink

tak samo jak ty nie mam potrzeby chwalenia sie tatuazami które mam na ciele więc nie będe ich pokazywać. aha i nie jestem z branży, poprostu takie mam zainteresowania.

myślę, że dalsza dyskusja nie ma sensu bo tak naprawdę to pisząc pierwszego posta nie miałam na myśli konkretnie twojej osoby. można zauważyć, że wyraźnie napisałam o osobach ktore reklamują co chwile rajskiego i izabell...fajnie by było gdyby takie osoby które niby zrobiły tam sobie tatuaż i są tak mega zadowolone to żeby pokazały te prace...

miałam na celu ostrzezenie potencjalnych klientów tych studi które moim zdaniem są beznadziejne i to wszystko. wiec napiszę jeszcze, że zauważyłam ze jest kolejne tragiczne studio w rzeszowie i radziłabym omijać je szerokim łukiem a mianowicie jest to wm studio.


pozdrawiam ;]

masakra
Post Stach
Wysłany: Pią Paź 28, 2011 9:33 am
Odpowiedz z cytatem

Polecam studio Breakin' Ink , które znajduje się zaledwie 8 km od centrum Rzeszowa. Studio małe i kameralne ale jakość prac na światowym poziomie. Tutaj strona : www.breakinink.pl

Stach
Post Gość
Wysłany: Pią Paź 28, 2011 11:56 pm
Odpowiedz z cytatem

faktycznie poziom swiatowy...zwlaszcza portret 50-cio letniego dziecka...hahahahaaha
tragedi nie ma, cos tam poprawnie zrobia..byle nie portrety
chcesz kumplom reklame zrobic to rob, ale nie pisz pierdołow o "światowym" poziomie bo im raczej antyreklame zrobisz. Do najlepszych mają miliony lat swietlnych....
ps-ten portret slubny rządzi...istna tragedia

Gość
Post meeeen
Wysłany: Nie Paź 30, 2011 5:27 pm
Odpowiedz z cytatem

Coś mało obiektywny jesteś. Obejrzałem całą galerie i jestem innego zdania. Fakt faktem prace z grupy "starsze" , (o dwóch których mówisz) nie są rewelacyjne ale bez przesady. Wejdź sobie pooglądaj pozostałe galerie, bo prac dobrych jest tam od cholery:) Jak dla mnie to ty robisz temu studiu antyreklamę. Może jesteś od konkurencji;] ??

meeeen
Post Gość
Wysłany: Nie Paź 30, 2011 6:47 pm
Odpowiedz z cytatem

nie jestem z konkurencji. zwyczajnie interesuje sie tatuazem i mam spora wiedze na jego temat.
obiektywizm jako taki nie istnieje...ty jestes obiektywny stawiajac prace chlopaków na rowni z pracami Dena Yakovleva, Leńa,Anabiego.Hernandeza,aero,Portugala,Tofiego..itp?
Musisz przyznac, ze do poziomu SWIATOWEGO to im sporo brakuje.

Gość
Post meeen
Wysłany: Nie Paź 30, 2011 10:15 pm
Odpowiedz z cytatem

Nie no masz rację, do "światowego" to brakuje. Autor postu przesadził z tym określeniem, ale nie wiemy tak na prawdę kto to pisał, jaka jest jego wiedza itd. Nie mniej jednak nie jest źle, znam rzeszowskie realia. Poziom bez szału więc dobrze że powstaje (oprócz salonów kosmetycznych oferujących "profesjonalny tatuaż"), jakieś nowe studio. A co do portretów to wiadomo, że nie wielu tatuatorów w polsce robi świetne, więc jak dla mnie prace w [b]Breakin Ink [/b]są ok. Na pewno o wiele lepsze niż w Endorfine, czy w Rajskim. Zresztą wybieram się na tyczyn zobaczyć to na żywo, bo oceniać, nie widząc jak ktoś pracuje itd. to ciężko.

meeen
Post Gość
Wysłany: Pon Paź 31, 2011 2:07 am
Odpowiedz z cytatem

mam wrazenie, ze dajesz zbyt wielki kredyt zufania temu tatuazyście...niepotrzebnie chcesz go "windować" w gore poprzez deprecjonowanie innych.
zgodze sie, że rajski ptak to miernota...ale endorfine prezentuje poziom podobny, nawet nieco lepszy technicznie od break ink. Ale dogoni ich raczej szybko
te oba studia maja jednak długa droge przed sobą. W galeriach widać spore problemy z anatomia, twarzami...teraz taka moda..ledwo ktos cos zacznie rysować..kupuje sprzet do tatuowania i otwiera studio...i produkcja leci...

Gość
Post MarionX
Wysłany: Pon Paź 31, 2011 9:10 am
Odpowiedz z cytatem

Endorfine lepszy poziom niż w Break? nie byłbym do końca taki pewny a nie jedno ani drugie studio nie prezentuje jakiegoś wybitnego poziomu. Jednak patrząc na prace endorfine wydają mi się one gorsze kiepskie cienie w wiekszości tatuaży i chaos w większych pracach. Zresztą koleżanka robiła tam swój pierwszy tatuaż w zeszłym roku i miał zostać przygotowany jej projekt ale narysował jej tam tatuażysta z ręki wszystko i wyszło inaczej niż miało być z czego nie jest zadowolona Razz wiec juz bardziej polecam Breaka

MarionX
Post Pysia Posty: 23
Wysłany: Wto Lis 01, 2011 9:19 pm
Odpowiedz z cytatem

Nie chcę się wtrącać bo widzę że prowadzicie namiętną konwersacjęSmile ale... jeżeli gość rysuje tatuaż od ręki to znaczy że jest artystą a nie jakimś początkującym niby tatuażystą który z kalki tatuaże odciska:P A to że Twoja koleżanka zgodziła się na ten projekt, który jej się nie podobał, to już jej problem z asertywnością czy coś.. Nikt jej do tego nie zmuszał. Bo równie dobrze mógł jej narysować nowy. Takie jest moje zdanie na ten temat:)

Pozdrawiam:)


Pysia Dołączył: 01 Lis 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Wto Lis 01, 2011 9:58 pm
Odpowiedz z cytatem

pysia, rysowanie z reki o niczym nie swiadczy...a juz na pewno nie o tym czy ktos jest czy nie artysta.
Najlepsi w tej branzy do niektorych prac uzywaja kalki i cos z tego wynika?
Mozna zobaczyć filmik gdzie Nikko Hurtado pokazuje jak wykonuje kolorowy portret, jak robi kalke do odbicia. jesli nie wiesz kim jest Nikko to polecam zobaczyc jego prace.
Wg tego co napisalas, to marny poczatkujacy tatuazysta...zabawne Wink

Gość
Post Pysia Posty: 23
Wysłany: Sro Lis 02, 2011 7:51 am
Odpowiedz z cytatem

No wiesz.. oczywiste jest to że kontury czy coś na pewno odbije z kalki bo jest to akurat nieuniknione, a zwłaszcza w takich projektach. Ale mi tu chodzi o sam fakt że Twoja koleżanka zgodziła się na coś, co jej nie pasowało - trochę bezsens i nie powinno się obwiniać za to tatuażystę, tylko koleżankęRazz Ale nie ważne. Jeszcze co do tej kalki to ja się spotkałam właśnie z takim gościem który cały tatuaż mi przeniósł z kalki i efekt był taki że musiałam ostatnio go zakrywaćRazz


Pysia Dołączył: 01 Lis 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post MarionX
Wysłany: Sro Lis 02, 2011 9:32 pm
Odpowiedz z cytatem

To musiał ci coś kiepsko odbić i wykonać, jest sporo też takich co robią z freehandu i nie wygląda to za dobrze więc w takim wypadku lepiej robić z kalki. Sporo najlepszych tauatorów pracuje na kalce i nie wiem co w tym dziwnego po to została by ułatwić pracę.

MarionX
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)