MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post kreminka
Wysłany: Sro Sie 25, 2004 11:15 pm
Odpowiedz z cytatem

Hej! Ja też mam 16 lat i kilka dni temu zrobiłam sobie tatuaż. Bolało co prawda, ale wierz mi, da się wytrzymać. Ten ból kojarzy mi się trochę z bólem towarzyszącym goleniu nóg maszynką do depilacji ( ja akurat zrobiłam sobie tatuaż nad kostką). Jestem z niego dumna, nie żałuję i na razie nic nie wskazuje na to że będę.

kreminka
Post Krzysieq
Wysłany: Nie Maj 28, 2006 8:40 pm
Odpowiedz z cytatem

heh jha tez mam 16 i w czwartek sobie zrobilem tribala na lydce i sie z niego ciesze Razz tylko niewiem co zrobic z wlosami bo zaczynaja odrastac z niezagojonej sie dziary :/

Krzysieq
Post młody
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 12:41 pm
Odpowiedz z cytatem

to gul je odrazu by nie odrosły bo jeszcze dziarka sie spierdoli przez to

młody
Post MarekMisztela Posty: 96
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 3:24 pm
Odpowiedz z cytatem

same dzieciaki i jeszcze - WYMODEROWANO - wiecie o tatuazu!!pzdr!!a te włosy zostaw w spokoju:)


MarekMisztela Dołączył: 23 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sob Cze 03, 2006 12:57 pm
Odpowiedz z cytatem

amen Marek !!!

Gość
Post Milczacy.
Wysłany: Sob Cze 03, 2006 12:58 pm
Odpowiedz z cytatem

to ja powyżej - nie zalogowałem się

Milczacy.
Post Kasieeńka
Wysłany: Sob Cze 03, 2006 6:19 pm
Odpowiedz z cytatem

siemka Smile chcialabym sobie zrobic tatuaz nad kostka.. ale nie wiem w jakich granicach kosztu bedzie? jak dlugo sie goi? i jaki jest najlepszy/najladniejszy wzor na to miejsce? osoby ktore wiedza cos na ten temat prosze o odpowiedz, jest to dla mnie wazne!! z gory dziekuje i pozdrawiam Cool

Kasieeńka
Post MitalcA Posty: 14
Wysłany: Sro Mar 14, 2007 7:04 pm
Odpowiedz z cytatem

ja niedlugo robie sobie tattoo na reku, tylko wiadomo jak to facet mam wlosy.

mam robic normalnie odrazu na lapie czy je sciac?? jak zetne to pozniej beda rosly czarne


MitalcA Dołączył: 26 Lut 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post lajna666
Wysłany: Pon Sty 05, 2009 5:10 pm
Odpowiedz z cytatem

A ja tak sobie myśle. Mam 15 lat, a matka nie chce słuchać o tatuażu. Wiecie może w którym studiu mogę go sobie zrobić bez nakazu przyjścia z rodzicem? W Poznaniu albo okolicach?

lajna666
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pon Sty 05, 2009 9:37 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="lajna666"]A ja tak sobie myśle. Mam 15 lat, a matka nie chce słuchać o tatuażu. Wiecie może w którym studiu mogę go sobie zrobić bez nakazu przyjścia z rodzicem? W Poznaniu albo okolicach?[/quote]

Posluchaj, zazwyczaj w studiach nie wymagaja dowodu osobistego, ale jesli tatuazysta zauwazy po Twoim wygladzie, ze masz mniej niz 18 lat to Cie wyprosi. zajrzyj na nowe forum www.tatuaze-pila.wxv.pl


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Nie Lut 08, 2009 8:26 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="MitalcA"]ja niedlugo robie sobie tattoo na reku, tylko wiadomo jak to facet mam wlosy.

mam robic normalnie odrazu na lapie czy je sciac?? jak zetne to pozniej beda rosly czarne[/quote]


i tak ci zgolą je zaraz przed tatuowaniem w studio. a wogole to dużo osób i tak później goli włosy żeby tattoo było widać w ogóle Razz

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)