MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post retoropak
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 3:28 pm
Odpowiedz z cytatem

Chcialbym sie dowiedziec jakie beda potrzebne cewki do maszynki :ile zwoi jakim drutem i jesli mozna schemat podlaczenia tych cewek
dziekuje
pozdro

retoropak
Post pentalfa
Wysłany: Sro Mar 31, 2004 5:01 pm
Odpowiedz z cytatem

Raczej nikt tobie niepoda ilości zwoji jaki mam mieć opór drut używany do cewek najlepiej sobie kupić maszyne i wszystko zobaczyć na własne oczy Very Happy
Pozdro

pentalfa
Post Gość
Wysłany: Sob Maj 22, 2004 12:30 pm
Odpowiedz z cytatem

kto ma elektro magnez na sprzedaz do maszynki

Gość
Post gość
Wysłany: Nie Gru 05, 2004 9:19 pm
Odpowiedz z cytatem

sprawdź www.lizardtattoo.pl lub poszukaj na allegro

gość
Post Gość
Wysłany: Czw Gru 16, 2004 11:36 am
Odpowiedz z cytatem

HEJ TU MIKI
TO NIE TAKIE PROSTE : ZALERŻNE OD SPRĘŻYNY - TWARDOŚCI, OD GABARYTÓW MASZYNY RODZAJU MATRIAŁU KORPUSU I KOTWICY!!!! WIĘC ODPOWIEDŻ Z CHĘCIĄ CI PODAM!!!!!!!!!!! DRUT O GRUBOŚCI OD 0.15MM DO 0.45 MM ILOŚĆ ZWOI JEST ZALEŻNA OD GRUBOIŚCI GRUTU ŚREDNICY RDZENIA I INNYCH PARAMETRÓW DOBIERA SIĘ INDYWIDUALNIE DLA KAŻDEJ MASZYNY!!!!!!!!!!!!!! HEHEHEHHE NO I CO?!

Gość
Post PAWEŁ Posty: 18
Wysłany: Czw Gru 16, 2004 4:39 pm
Odpowiedz z cytatem

piękna pokazówka MIKI!!! jesli Twoje maszyny robisz na takiej zasadzie to wcale sie nie dziwie ze sa takie do dupy!!!!

PAWEŁ Dołączył: 05 Gru 2004 Skąd: POLSKA
Wysłany: Sro Mar 02, 2005 4:30 pm
Odpowiedz z cytatem

sprawdż http://cybertattoo.republika.pl

Gość
Post napoleon
Wysłany: Sro Maj 18, 2005 10:46 pm
Odpowiedz z cytatem

powiedzcie mi co myslicie o maszynkach rotacyjnych?? chce zbudowac swoja pierwsza maszynke i jestem ciekawy czy ma sens klepanie jej od podstaw.. ps. jezeli nie sprawi wam problemu to prosilbym takze o wymiary rur gripów i innych czesci ... np. dlugosc dzioba ... nie mam dostepu do czesci takze nawet nie mam jak wymiarow sciagnac z gory dzieki

napoleon
Post sam
Wysłany: Sob Lip 30, 2005 6:55 pm
Odpowiedz z cytatem

napierdol tyle zeoi że jak podłączysz wszystko do prądu to popali ci łapy i nie porobisz już nic...hehehe.to są drobne kwoty pieniężne człowieku.więc nie ma sensu siedzieć i tam sobie cos okręcać..pozdro ćwoku....

sam
Post neron123456789@wp.pl
Wysłany: Wto Lis 08, 2005 2:34 pm
Odpowiedz z cytatem

[size=24][size=18]Mam pytanko mam maszynke i po 1 robi sie ciepla gdy dziaram(jak zmniejze napiecie to igla wolno dziara i za malo wychodi w stosunku do tego jak sie chowa a po 2 czy to normalne ze leca delikatne iskierki na jej koncu??

i jeszcze jedno nie moge wyczuc jak gleboko mam wbijac igle czy tak po powieszchni skury cz glebiej tak bym widzial za tusz wchowzi w skure,bo chyba od tego tez zalezy kolor tatuarzu.

proze o pomoc na neron123456789@wp.pl
p.s.
i czemu ona tak glosno chodzi???[color=red]
[/color
[/size]][/size]

neron123456789@wp.pl
Post neron123456789@wp.pl
Wysłany: Wto Lis 08, 2005 2:35 pm
Odpowiedz z cytatem

[size=24][size=18]Mam pytanko mam maszynke i robi sie ciepla gdy dziaram(jak zmniejze napiecie to igla wolno dziara i za malo wychodzi w stosunku do tego jak sie chowa czy to normalne ze leca delikatne iskierki na jej koncu??

i jeszcze jedno nie moge wyczuc jak gleboko mam wbijac igle czy tak po powieszchni skury cz glebiej tak bym widzial za tusz wchowzi w skure,bo chyba od tego tez zalezy kolor tatuarzu.

proze o pomoc na neron123456789@wp.pl
p.s.
i czemu ona tak glosno chodzi???[color=red]
[/color
[/size]][/size]

neron123456789@wp.pl
Post Gość
Wysłany: Nie Lis 13, 2005 1:35 pm
Odpowiedz z cytatem

O co chodzi dokladnie z uzwojeniem. Czym się to różni? Na co wpływa ilość zwoi?

pozdrawiam

ISkra

Gość
Post MIKI
Wysłany: Wto Lis 22, 2005 3:53 pm
Odpowiedz z cytatem

CEWKI DRUT 0.35 ILŚĆ DZIESIEĆ ZWOJÓW 9 METRÓW OKOŁO?!?- WYSTARCZY I TAK NIC NIE WSKÓRASZ MIMO TO ALE POWODZENIA

MIKI

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Sprzęt do tatuażu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach