MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Pon Gru 13, 2004 8:48 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam. Zaczne od tego ze mam 15 lat i chciałem se zrobic tatuaz najlepej do konca roku szkolnego.Podobaja mi sie tatuaze stylem nie wiem pisze sie to jakos....Lettering Tattoos.. chec se zrobic jeden na zyłach przy nadgarstku lewej dloni i jeden na przedramieniu.. Ale.. jest jedno ale.. Wszyscy mowia zeby zaczekal. bo sie rozciagnie i zniekształci.. mam okolo 176 cm wzrostu i waga okolo 60 kilo nie wiem czy to sa przydatne informacje.. ale.. Prosze o odpowiedz.. rozciagnie sie czy nie? zniekształci sie jak zrobie teraz?

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Gru 18, 2004 4:42 pm
Odpowiedz z cytatem

wlasnie .....mam ten sam problem ...i jeszcze boje sie jakis chorob zwiaznych z roebieniem tatuazy....poki co planuje jeden tatuaz maly ale sie troche boje...pomozcie i odpiwiedzcie na pytanie...czy to ze mamy 15 lat to jestesmy bardziej narazeni na rozne choroby?

Gość
Post OsTrY Posty: 7
Wysłany: Pon Gru 20, 2004 8:52 pm
Odpowiedz z cytatem

Witajcie moze powiem tak nie wydaje mi sie zebyscie byli bardziej podatni na choroby przez to w jakim jestescie wieku...............ale jesli planujesz jeden maly tatuaz to sie powaznie zastanow bo takie hobby strasznie wciaga i nim sie opamietasz bedziesz chial miec pelno nastepnych wzorow.................tatuaze to takie male uzaleznienie wydaje mi sie ze wiekszosc z obecnych tutaj wydziargancow Smile sie ze mna zgodzi.......................

POZDRO ALL

OsTrY


OsTrY Dołączył: 11 Paź 2004
_________________
Gdyby tatuaż nie byl sztuka nie mial bym ani jednego.............
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post zleev
Wysłany: Sro Gru 22, 2004 10:34 pm
Odpowiedz z cytatem

proponowalbym poczekac... jestescie w wieku dojrzewania i wasze cialo jeszcze duzo urosnie, wiec tatuaz wam sie moze nieladnie rozciagnac ;-/

zleev
Post Assatic Posty: 5
Wysłany: Sob Sty 15, 2005 9:02 pm
Odpowiedz z cytatem

Myślę, że możesz spokojnie robić dziarę. Chyba, że będziesz jebitnie pakował to tu bym się zastanawiała...


Assatic Dołączył: 15 Sty 2005
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post Gość
Wysłany: Pon Sty 17, 2005 8:09 pm
Odpowiedz z cytatem

chłopaki z dziarami sie przed wakacjami śpiesząVery Happy i jeszcze widoczne miejsca jak przedramię hmm ciekawe dziecko jak skączysz szkołe pamietaj ze mieszkasz w polsce:D hehehe

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Cze 04, 2008 12:42 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Witam. Zaczne od tego ze mam 15 lat i chciałem se zrobic tatuaz najlepej do konca roku szkolnego...quote]


do nauki sie weź dzieciaku jeden z drugim a nie dziardgac sie chcesz - to "zabawa" dla dorosłych - ciekawe kto ci to zrobi- chyba, ze jakiś rylec w kanciapie struną ci wydziara- wtedy do zjebanego wzoru żółtaczka w najlepszym razie gratis Laughing

Gość
Post Dziuniaaa Posty: 59
Wysłany: Sro Cze 04, 2008 5:07 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="Anonymous"]Witam. Zaczne od tego ze mam 15 lat i chciałem se zrobic tatuaz najlepej do konca roku szkolnego...quote]


do nauki sie weź dzieciaku jeden z drugim a nie dziardgac sie chcesz - to "zabawa" dla dorosłych - ciekawe kto ci to zrobi- chyba, ze jakiś rylec w kanciapie struną ci wydziara- wtedy do zjebanego wzoru żółtaczka w najlepszym razie gratis Laughing[/quote]

To jest ich wybór i jak chcą powinieneś to uszanować, a nie odrazu na nich najeżdżać. Jak przemyślą tą decyzję z rodzicami i wybiorą dobre studio,dadzą na tatuaż zgodę to tatuażysta im zrobi. Nie jest powiedziane że tatuaż powinien być zrobiony po 18. I zabawą tego nie nazywaj;] pozdro


Dziuniaaa Dołączył: 29 Wrz 2007 Skąd: daleeka :]
_________________
" Gdy jedne drzwi wiodące do szczęścia zatrzaskują się, otwierają się następne... Smile "
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Cze 05, 2008 2:00 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Witam. Zaczne od tego ze mam 15 lat i chciałem se zrobic tatuaz najlepej do konca roku szkolnego.Podobaja mi sie tatuaze stylem nie wiem pisze sie to jakos....Lettering Tattoos.. chec se zrobic jeden na zyłach przy nadgarstku lewej dloni i jeden na przedramieniu.. Ale.. jest jedno ale.. Wszyscy mowia zeby zaczekal. bo sie rozciagnie i zniekształci.. mam okolo 176 cm wzrostu i waga okolo 60 kilo nie wiem czy to sa przydatne informacje.. ale.. Prosze o odpowiedz.. rozciagnie sie czy nie? zniekształci sie jak zrobie teraz?[/quote]

na nadgarstku oraz przedramieniu duzo Ci reka nie urosnie. no chyba ze z 60 ilo ptzytujesz do 120kg Wink smialo rob Smile


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Nie Cze 08, 2008 12:38 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="OsTrY"]Witajcie moze powiem tak nie wydaje mi sie zebyscie byli bardziej podatni na choroby przez to w jakim jestescie wieku...............ale jesli planujesz jeden maly tatuaz to sie powaznie zastanow bo takie hobby strasznie wciaga i nim sie opamietasz bedziesz chial miec pelno nastepnych wzorow.................tatuaze to takie male uzaleznienie wydaje mi sie ze wiekszosc z obecnych tutaj wydziargancow Smile sie ze mna zgodzi.......................

POZDRO ALL

OsTrY[/quote]

ZGADZAM SIE Z TOBĄ JEST TAK JAK PISZESZ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Cze 12, 2008 1:28 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Witam. Zaczne od tego ze mam 15 lat i chciałem se zrobic tatuaz najlepej do konca roku szkolnego.Podobaja mi sie tatuaze stylem nie wiem pisze sie to jakos....Lettering Tattoos.. chec se zrobic jeden na zyłach przy nadgarstku lewej dloni i jeden na przedramieniu.. Ale.. jest jedno ale.. Wszyscy mowia zeby zaczekal. bo sie rozciagnie i zniekształci.. mam okolo 176 cm wzrostu i waga okolo 60 kilo nie wiem czy to sa przydatne informacje.. ale.. Prosze o odpowiedz.. rozciagnie sie czy nie? zniekształci sie jak zrobie teraz?[/quote]


skoncz pierw szkole


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Cze 13, 2008 8:30 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Witam. Zaczne od tego ze mam 15 lat i chciałem se zrobic tatuaz najlepej do konca roku szkolnego.Podobaja mi sie tatuaze stylem nie wiem pisze sie to jakos....Lettering Tattoos.. chec se zrobic jeden na zyłach przy nadgarstku lewej dloni i jeden na przedramieniu.. Ale.. jest jedno ale.. Wszyscy mowia zeby zaczekal. bo sie rozciagnie i zniekształci.. mam okolo 176 cm wzrostu i waga okolo 60 kilo nie wiem czy to sa przydatne informacje.. ale.. Prosze o odpowiedz.. rozciagnie sie czy nie? zniekształci sie jak zrobie teraz?[/quote]

Akurat tam z tatuazem sie nic az okropnego nie stanie. oczywiste jest, ze dalej rosniesz, ale te miejsce nigdy nie beda nie wiadomo jak wielkie, aby mogly tatuaz znieksztalcic. Takze wybrales odpowiednie miejsca. Nastepnie, ja Ci rowniez mowie, abys poczekal sobie z tatuazem, wiec ze Ci to nie na reke, ale tak by bylo najlepiej i jeszcze kiedys wszystkim podziekujesz, za rade, ze Cie odciagali od tatuazu. W wieku 15 lat jest sie nastolatkiem, bez obrazy, ale nie jestes jeszcze porzadnie myslacym facetem. Co mam na mysli. Czesto sie spotykam z osobami, ktore zrobily sobie tatuaz w wieku mlodzienczym, z roznych powodow, albo jakas pamiatka, imie dziewczyny, cos z gry, jakies napisy, i potem jak mieli po 20 kilka lat, maja na rece imie dziewczyny, z ktora juz nie sa od kilku lat, albo postac z gry, badz po prostu napis, na ktory mowia " nic glupszego nie moglem wymyslic, no ale coz, mialem wtedy 15 lat". Jesli juz naprawde chcesz ten tatuaz, tym pismem jakim chcesz ( rodzaje tych pism sa swietne) wiec podam Ci dojrzala rade, wpisz www.google.pl nastepnie "sentencje lacinskie" i wybiesz cos, co przemawia do Ciebie, cos co uznajesz za prawde. Jest tam mnostwo sentencje, np
Absit dicto invidia! - Niech słowo będzie wolne od nienawiści!
Cogito ergo sum.Myślę więc jestem
gratis accepistis, gratis date - darmo otrzymaliście, darmo dawajcie. Jezus Chrystus do apostołów
vigilate itaque, quia nescitis diem neque horam - czuwajcie więc, bo nie znacie dnia ani godziny. Św. Mateusz
Dum spiro, spero - nie tracę nadziei, dopóki żyję
.. i cale mnostwo innych sentencji, ktore napewno przemowia do Ciebie. To tyle jesli chodzi o napis, ktory chcesz zrobic. Ale pamietaj, ze to tylko taka moja rada, nie kieruj sie tym, ze dorosly facet tutaj Ci mowi co masz zrobic, ja Ci tylko chce dac przyklad, co moglbys dobrego zrobic abys nie zalowal za kilka lat. 3maj sie


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Lil Karmelitos
Wysłany: Sro Cze 18, 2008 6:10 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja mam 15 lat i mam tatuaż na prawej dłoni. Tatuażysta zgodzi się zrobić tatuaż napewno jeżeli przyjdziesz z rodzicami. Niedługo robię sobie następny. Pozdro

Lil Karmelitos
Post PPaulina
Wysłany: Wto Cze 24, 2008 12:47 am
Odpowiedz z cytatem

jak sie rozciagnie, to sobie poprawisz;D

PPaulina
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)