MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post filo Posty: 23
Wysłany: Wto Sie 24, 2004 3:28 pm
Odpowiedz z cytatem

Nie zrozumiałaś o co chodzi w moim wywodzie dla twojej wiadomości po napisaniu go sprawdziłem pisownię i przyznaje sie popełniłem błąd za co Cie przepraszam(niewiem może miałem zły dzień bez sensu,że to napisałem)ale nikogo nie wyzywałem od kretynów i nie życze sobie żebyś mnie tak nazywała.A co do tego czy mam kompleksik to rozczaruje cie ale właśnie odwrotnie,jak już pisałem wcześniej kilka razy było tak,że poprawiałem po gościach ze studia więc czemu miał bym mieć komplexy(i to po takich,którzy pracują już naprawde wiele lat a ja długo się interesuje tatuażem ale pracuję bardzo krótko)
Pozdrawiam Ciebie i jeszcze raz sorki za to co wcześniej napisałem!!!!!!!!


filo Dołączył: 05 Cze 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Post biomech0 Posty: 6
Wysłany: Wto Sie 24, 2004 3:42 pm
Odpowiedz z cytatem

witam !!!!!!!!!!
Niewiem czy dobrze napisze ale jeżeli jest róznica między tatuatorem profesjonalnym który ma studio w swojej miejscowości i ma zarejestrowane jako działalność gospodarczą a tatuatorem który zna się na robocie bardzo dobrze i robi w domu to postanawiam odwiedzić pana BAZYLA ( ten człowiek robi w domu i jemu studia nietrzeba a zna sie na robocie) ..............to wszystko z mojej strony


biomech0 Dołączył: 15 Kwi 2004 Skąd: podkarpackie
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post Gość
Wysłany: Sob Cze 04, 2005 11:59 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="FINE"][color=green][/color] Evil or Very Mad SIEMA TATOO TO CHYBA COS NA CALE LIVE WIEC GDY WLASNIE JA BEDE GO SOBIE ROBIC TO NA SERIO POJDE DO TAKIEGO PROWESJONALISTY JAK TAN AUTOR TEJ STRONY NP.JA NP UBIRAM SIE JAK SKATE MAM W GLOWIE HARD CIR I TAKIE JEST MIJE LIVE I WLASNIE Z TYM BEDZIE ZWIAZANY MAM KILKA WG MNIE DOSYC ZAJEBISTYCH MIEJCS NP LYDKA VDO SZYJA MAM NADZIEJE ZE JUZ ZA DWA LATKA GDY TROCHE MOJE CIALO SIE ROZROSNIE TO BEDZIE DOBRY CZAS ZEBY UPIEKNIC SWOJE CIALO I =ZYCIE I TAK MAM BARDZO CIEKAWE NARAZIE FVCK CREW TORONTO HC*[/quote]

Gość
Post aero
Wysłany: Wto Lip 26, 2005 2:36 am
Odpowiedz z cytatem

jak ktoś umi(celowe) to umi...i nie jest ważne gdzie realizuje się zawodowo czy artystycznie. też poprawiałem po "artystach " ze studia...ale i po domowych drapaczach także. teraz mam studio i mam nadzieję,że z tego powodu nie obniżę poziomu Rolling Eyes Ciekawe gdzie zaczynali studyjni artyści...wszyscy w studio???? Chyba nie.... Laughing

aero
Post Gość
Wysłany: Czw Sie 18, 2005 7:19 pm
Odpowiedz z cytatem

W zeszlym roku moj chlopak zrobil sobie tatuaz w "profesjonalnym salonie". Ale jak tatuaz sie zagoil okazalo sie ze ten koles nie umial dziarac: farba rozlana, generalnie wyglada bardziej jak plama niz jak dziara. Ludzie ktorzy sie tym zajmuja powinni miec swiadomosc ze ich klienci beda to mieli przez cale zycie! A nigdy nie wiadomo na kogo sie trafi w salonie...

Gość
Post nieznajomy
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 10:14 pm
Odpowiedz z cytatem

chcesz oryginalny wzor to napisz fato1@tlen.pl nie musisz go u mnie robic,narazie robie tatoo w domu bo mnie niestac na studio,ale chyba robie to dobrze ,sprzet mam profesjonalny barwniki tez a gramatyke mam w dupie , napisz a sama ocenisz

nieznajomy
Post nieznajomy
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 10:18 pm
Odpowiedz z cytatem

to było do artystki ,biomech jest ok

nieznajomy
Post nieznajomy
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 10:19 pm
Odpowiedz z cytatem

to było do artystki ,biomech jest ok

nieznajomy
Post Gość
Wysłany: Wto Sty 31, 2006 1:52 pm
Odpowiedz z cytatem

Przyganiał kocioł garnkowi... Nie wszyscy piszą poprawnie bo pisząc w pośpiechu wiele osób nie zwraca uwagi na pisownię. Zresztą forum to nie jest konkurs ortograficzny, liczy się głównie treść. Dla obrońców poprawnej polszczyzny, mogę dodać, że takie błędy nie staną się uzusem językowym. Fakt, że gramatyka polska dąży do uproszczeń ale zmiany te odbywają się na przestrzeni wielu lat. Nie martwcie się. Np. dzisiaj nie mamy już liczby podwójnej, podobnie rzecz ma się do deklinacji, choć jeszcze mamy dublety fleksyjne (krawata lub krawatu) i obie formy są prawidłowe.
Tyle wykładu drodzy Państwo.
Pozdrawiam, Dante (filolog polski z wykształcenia)

Gość
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Wto Sty 31, 2006 1:54 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Przyganiał kocioł garnkowi... Nie wszyscy piszą poprawnie bo pisząc w pośpiechu wiele osób nie zwraca uwagi na pisownię. Zresztą forum to nie jest konkurs ortograficzny, liczy się głównie treść. Dla obrońców poprawnej polszczyzny, mogę dodać, że takie błędy nie staną się uzusem językowym. Fakt, że gramatyka polska dąży do uproszczeń ale zmiany te odbywają się na przestrzeni wielu lat. Nie martwcie się. Np. dzisiaj nie mamy już liczby podwójnej, podobnie rzecz ma się do deklinacji, choć jeszcze mamy dublety fleksyjne (krawata lub krawatu) i obie formy są prawidłowe.
Tyle wykładu drodzy Państwo.
Pozdrawiam, Dante (filolog polski z wykształcenia)[/quote]

Zapomniałem się zalogować z wrażenia:)


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)