MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post 1grzesiu1 Posty: 2
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 7:41 pm
Odpowiedz z cytatem

witam serdecznie
mam tatuaz na lydcejest jest to smok kolorowy(niebieski, czerwony...)jest dosc duzy mam go ponad 4 lata kolor jest troszke wyblakly ponadto sa miejsca bardzo wyblakle tak jakby slabo wypelnione moze dlatego ze nie pielegnowalem go pilem wudke podczas pracy i takie tam nieistotne
moje pytanie jest nastepujace :
jak wyglada poprawienie koloru czy jest to ciezka sprawa jak wybrac artyste nie chcial bym zeby ktos to zchrzanil czy poprawia sie calosc ogulnie jak to wyglada chcialbym wiedziec jak najwiecej
jestem za granica w irlandi co uwazacie o tatuazystach z tad zaufac im:) czy zrobic to w polsce
prosze o konkretne odpowiedzi ludzi znajacych sie na temacie

pozdrawiam rafal[/b]

1grzesiu1 Dołączył: 04 Kwi 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Salome87 Posty: 19
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 10:28 pm
Odpowiedz z cytatem

Grzesiu poprawianie kolorystyki tatuazu najlepiej wykonac na calej wielkosci wzoru to zapewni naprawde dobry efekt. Nie jest to trudna sprawa i na pewno podola temu dobry tatuator. Co do wyboru salonu radze to radze wybrac w tym przypadku ten w ktorym robia przyzwoity cover, podejdz do studia i popros zeby pokazali zdiecia. A co do irlandzkich tatmajstrow nto nie musisz sie martwic bo do najgorszych nie naleza Wink


Salome87 Dołączył: 30 Gru 2007
_________________
Salome... grzesznica?
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)