MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Pią Wrz 09, 2011 12:09 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Natalia"]Ja robiłam tatuaż w Studiu Margo na Sienkiewicza i jestem bardzo zadowolona z efektu i świetnych cieni[/quote]

To Ci bardzo zazdroszczę. Mnie niestety się nie udało. Mam "dzieło" wykonane przez tego chłopaszka, który jest w mojej ocenie totalnym amatorem. Zje....ł dokładnie wszystko, także z przyjemności zrobił mi dodatkowe źródło stresu. W sumie moja wina bo nie sprawdzałem gościa a wcześniej w tym studiu poprzednio pracował K.Aniołek. To mnie zwiodło. Przestrzegam wszystkich przed tym gościem, nie potrafi nic doradzi poza tym jest fatalny technicznie, czego dowodem jest mój tatuaż, który wygląda jak dziargany szprychom od roweru na pryczy. Tragedia!!! Czekam na wygojenie i na poprawkę jestem umówiony w CHILDREN OF THE GRAVE Krzysztofa Aniołka. Szczerze odradzam Margo.

Gość
Post Gość.
Wysłany: Sob Wrz 17, 2011 7:28 am
Odpowiedz z cytatem

Czy mógłbyś dać jakiś namiary na siebie? Też mam zjebany tatuaż i szukam kogoś kto sie podejmie go poprawić. Chcialbym zobaczyc jak to wyszło u Ciebie

Gość.
Post Nowa
Wysłany: Pią Sty 27, 2012 7:26 pm
Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie polecam Margo na sienkiewicza 43 Smile Dzisiaj zrobiłam sobie tam tatuaż i nie mogę narzekać. Wszystko było estetyczne, cena w granicach rozsądku...

Nowa
Post Nowa
Wysłany: Pią Sty 27, 2012 7:26 pm
Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie polecam Margo na sienkiewicza 43 Smile Dzisiaj zrobiłam sobie tam tatuaż i nie mogę narzekać. Wszystko było estetyczne, cena w granicach rozsądku...

Nowa
Post Nowa
Wysłany: Pią Sty 27, 2012 7:27 pm
Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie polecam Margo na sienkiewicza 43 Smile Dzisiaj zrobiłam sobie tam tatuaż i nie mogę narzekać. Wszystko było estetyczne, cena w granicach rozsądku...

Nowa
Post daga
Wysłany: Wto Sty 22, 2013 9:27 pm
Odpowiedz z cytatem

serdecznie polecam studio tatuazu Anaverr chlopak zna sie na robocie zajmuje sie piercingiem i tatuazami mi zrobil juz 2 kolczyki. i 3 tatuaz czystym sumieniem moge powiedziec ze z nikogo nie bylam tak zadowolona. a ceny ktore ma nie maja sobi rownych za tatuaz ktory w innym studio kosztuje 300zl to u niego place 100. www.anaverr.pl 534865150

daga
Post Gość
Wysłany: Wto Sty 22, 2013 11:54 pm
Odpowiedz z cytatem

za ten szajs , ktory robi 100 zł to i tak za duzo. slepa jesteś? poogladaj PRAWDZIWE tatuaże, moze zobaczysz róznice...

Gość
Post radek 1990
Wysłany: Nie Lut 03, 2013 6:04 pm
Odpowiedz z cytatem

Co ty synku pierdolisz przecież to nie on wybiera jaki ma tatuaż robić tylko klienci!!!Piotrek zajmuje się tylko wykonaniem tatuażu mało tego robiłem sobie już parę dziarek w różnych miejscach i tylko w Anaverr usłyszałem jakąś radę tylko tam rozmawiali ze mną jak z człowiekiem a nie obiektem do zarobienia kasy!!! Tak wo gule Hejcie masz chodz jeden tatuaż znasz się na tym temacie???CZy tylko wszedłeś obrabiać komuś dupę??? Polecam Anaverr www.anaverr.pl 534-865-150

radek 1990
Post Kasiaa
Wysłany: Nie Lut 03, 2013 6:41 pm
Odpowiedz z cytatem

Nie przejmuj się Radziu zawsze znajdą się osoby które same nic nie mają i o danym temacie nie mają pojęcia a się najwięcej wypowiadają Smile Smile :)Zadzwoniłam żeby się umówić na tatuaż tatuażysta dostosował się do mojego napiętego grafiku i dzięki temu nie muszę rezygnować z zaplanowanych zajęć ! Bardzo to miłe z jego strony. Co do ceny dobrze że ma taki cennik bo nie stać mnie żeby za napis na nodze dać 300zł(Cena u panów na Sienkiewce) tutaj dam 100 zł i będę miała swój wymarzony napis:) Co do wykonania tatuażu oceniam na BARDZO DOBRY brak jakichkolwiek przebarwień i ubytków tatuaż wygląda jak należy.Tatuaże są wykonywane w zajebistej atmosferze.Chłopak nie zachowuje się jak pie....... gbur któremu się wydaje że jest panem świata. Serdecznie polecam www.anaverr.pl

Kasiaa
Post bąszczu
Wysłany: Czw Lut 14, 2013 6:25 pm
Odpowiedz z cytatem

Mam trzy tatuaże od K. Aniołka. Jestem bardzo zadowolony z wykonania i z ceny. Tatuaże wykonywał mi jakieś siedem lat temu i do tej pory wyglądają świetnie. Aniołek jest bardzo dokładny. Robił mi tatuaż z projektu mojego kolegi i wykonał dzieło idealnie. Mojemu koledze robił cover freehand i również rewelacja. Z własnego doświadczenia polecam K. Aniołka

bąszczu
Post PATIII
Wysłany: Sob Mar 02, 2013 4:59 pm
Odpowiedz z cytatem

Jak chcecie mieć tatuaż wykonany dobrze i niedrogo to idźcie do studia tatuażu i kolczykowania Anaverr, oto link do strony studia www.anaverr.pl powiem tak facet ma studio a ceny które bierze za tatuaże są jak u osoby prywatnej w domu.Serdecznie polecam www.Anaverr.pl 534-865-150

PATIII
Post Daria20
Wysłany: Nie Mar 24, 2013 3:45 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich byłam 2 tygodnie temu w Anaverr i śmiało podpisuje się pod wpisami innych użytkowników. Według mnie ocena pracy tatuażysty-5 samego wystroju i etyki studia-5 tylko drobny minusik za trudny dojazd do studia:) Śmiało można iść do tego salonu zrobić sobie tatuaż czy kolczyk:)Co do cen faktycznie 2 razy niższe niż na Sienkiewicza a wykonanie o niebo lepsze:) tel do studia 534865150
adres strony internetowej www.anaverr.pl

Daria20
Post piotrek30
Wysłany: Pon Mar 25, 2013 11:10 am
Odpowiedz z cytatem

Jestem świeżo po zrobieniu tatuażu w Anaverr faktycznie tatuażysta zajebisty dzięki za kontakt do tego typka:)SmileSmile Możecie śmiało się tam kierować tel 534-865-150

piotrek30
Post anonim
Wysłany: Czw Kwi 11, 2013 9:25 pm
Odpowiedz z cytatem

Spoko reklamy i anty reklamy ...Ja jestem tez takiego zdania ze studio ktore nie potrzebuje reklamy prosperuje dobrze ...a tutaj widze wręcz mega reklame Anawer czy jakos tak ...spoko nie ma to jak nasylac ludzi zeby promowali ...Very Happy Ale przepych i konkurencja ...hahahah Czytam i sie smieje ....Zdania jestem takiego ze przeszedl bym sie po wszystkich studiach i sam na waszym miejscu ocenił podejscie do klienta i atmosfere ... A nie czytal takie glupoty jak tu wypisują ... Forum kolegow od konkurencjii...

anonim
Post daro
Wysłany: Sro Kwi 17, 2013 10:09 pm
Odpowiedz z cytatem

byłem na tatuażu w Anaverr i faktycznie co do pracy brak zastrzeżeń wcześniej zadzwoniłem cena wstępna została ustalona przez telefon co mnie zdziwiło ponieważ inne studia mówiły ze muszą zobaczyć wzór i człowieka dopiero coś mówią ale to nie ważne. Tatuaż został wykonany w sterylnych warunkach wszystko jednorazowe wypakowywane przy kliencie nastawienie tatuatora bardzo pozytywne miły chłopak da się pogadać i co do warunków panujących w studiu wszystko elegancko nie żadna piwnica nie speluna czy pokój normalne pomieszczenie bez żadnych czaszek trumien pozdrawiam i polecam przyszłym potencjalnym klientom:) www.anaverr.pl

daro
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)