MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Pią Kwi 03, 2009 12:40 pm
Odpowiedz z cytatem

w kielcach tak na prawde tylko jedno studio jest na bardzo wysokim poziomie. children of the grave. W COG zrobilam juz 4 tatuaze.
w rasa lila dobrze tatuuje, ale studio poziomem nie siega children of the grave.
wiem, bo tam tez robilam dziare.
o reszcie szkoda nawet gadac.

Gość
Post karola
Wysłany: Nie Gru 06, 2009 11:54 pm
Odpowiedz z cytatem

a nie lepiej popytac nie w salonach ale u ludzi ktorzy robia moze mniej profesjonalnie bo w domu ale to nie znaczy ze gorzej i srednio za polowe tego co wydacie w salonie, ja znam taka osobe Smile polecam w razie czego pisac [get-tattoo@o2.pl] to pokaze Wam jego prace Smile

karola
Post Angell Posty: 2
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 10:45 am
Odpowiedz z cytatem

Fakt nie ma to jak dziaranie w domu na wersalce,oprocz taniej burako-dziary dostajemy w gratisie zoltaczke,gronkowca i cholera wie co jeszcze.Jak najbardziej polecam:) ale tylko tym co lubia sporty ekstremalno-hardcorowe.
Ja do nich nie naleze ,wybacz ze sie z toba nie zgadzam. Studio jak najbardziej,ale wczesniej radze zasiegnac opini na jego temat Idea

Angell Dołączył: 09 Gru 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sro Gru 16, 2009 11:05 pm
Odpowiedz z cytatem

nie na wersalce ale w odpowiednio przystosowanym do tego pomieszczeniu ... ja robilam jestem zadowolona ...

Gość
Post AliAh
Wysłany: Pią Mar 12, 2010 8:19 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja robiłam tattoo na Sienkiewicza 43. Chłopaczek który mi go robil jako jedyny przypadł mi do gustu, bo salon w którym dziabie jest czysty higieniczny i zadbany w porównaniu do innych, które przepatrzyłam- małe klitki obskórne a ci co w nich robili to jakoś nie zasłużyli na zaufanie z pierwszego wrażenia...

AliAh
Post gosc Posty: 2
Wysłany: Sob Mar 27, 2010 11:33 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja bym polecil studio Children of the grave ,jesli tatuaz w kolorze to tylko tam

gosc Dołączył: 27 Mar 2010
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pon Kwi 05, 2010 2:07 pm
Odpowiedz z cytatem

tak ..ja z nim miałem do czynienia..zrobił mi taki kontur tatuazu ze wszystko jest do poprawki jak dla mnie gosciu nie powinien tatuowac i mało tego poprawka bedzie sporo kosztowała wsumie przróbka bo tego wzoru juz nie da sie zrobic ..kontur gruby nie równy gdzie bym nie poszedł do studia pytac o poprawke wszyscy zgodnie mówia w której bramie to robiłes...MASAKRA!!!

Gość
Post tatuum
Wysłany: Nie Lip 04, 2010 6:54 pm
Odpowiedz z cytatem

rasa lila w kielcach, ten chłopak potrafi robić napisy i drobne kwiatuszki albo tribale, jeśli chcesz jakiś ładny cieniowany wzór to poszukaj gdzie indziej, on może umie robić ładne cienie i kontury ale nie potrafi rysować i postacie jakie tatuuje są jakieś takie koślawe

tatuum
Post Olga
Wysłany: Pon Sie 30, 2010 9:48 am
Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić już wspomniane studio Children Of The Grave. Zrobiła sobie piękne kwiaty i jestem z nich mega zadowolona. Wydaje mi się że gościu zna się na rzeczy pod jego wpływem zmieniłam decyzje i poszalałam z kolorami i decyzji nie załuje, bo efekt pracy jest zajebisty. Z reszta można się go o wszystko pytać, także luzik. Gdyby nie praca zrobiłabym sobie jeszcze inne tatuaże.

Olga
Post Angell Posty: 2
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 12:42 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]tak ..ja z nim miałem do czynienia..zrobił mi taki kontur tatuazu ze wszystko jest do poprawki jak dla mnie gosciu nie powinien tatuowac i mało tego poprawka bedzie sporo kosztowała wsumie przróbka bo tego wzoru juz nie da sie zrobic ..kontur gruby nie równy gdzie bym nie poszedł do studia pytac o poprawke wszyscy zgodnie mówia w której bramie to robiłes...MASAKRA!!![/quote]

Chętnie zobaczę te dziarę,bo bardzo jestem ciekaw tego tatuażu ,co to niby tak ci zjebałem (jakoś nie przypominam sobie abym komuś nie dokończył tatuażu) Zapraszam do studia na oględziny ,bo coś mi się wydaje ,że kocopolisz i siejesz wyssaną z palca antyreklamę Evil or Very Mad

Angell Dołączył: 09 Gru 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Promilen
Wysłany: Nie Wrz 12, 2010 12:46 pm
Odpowiedz z cytatem

W przeciwieństwie do pana z "konturem" mogę polecić studio Children of the Grave. Robiłem już kilka tatuaży w tym studiu i jestem bardzo zadowolony (z konturów też). Koleś który robi dziary zawsze doradzi z wzorem, kolorami i umiejscowieniem. Oczywiście przy każdym tatuowaniu sterylne igły itp. To samo tyczy się kolczykowania. Samo studio jest baaardzo klimatyczne i zadbane. W nim przedewszystkim liczy sie higiena i zadowolenie klijenta a nie zbijanie kasy. Oprócz tego podczas dziarania można normalnie pogadać. Jak najbardziej polecam.

Promilen
Post Czarna Urbanistka
Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 11:55 pm
Odpowiedz z cytatem

TYLKO do Children of the Grave!!! inne studia się nie liczą.. robiłam tam dwie dziarki i jestem mega zadowolona-w tym momencie to spokojnie moge powiedzieć najlepsze studio w całym świętokrzyskim... nie dość że ceny mają konkurencyjne-na pospolitą kieszeń, to strasznie fajna atmosfera... Planuje kolejny na grudzień i znów się wybieram do nich:) pozdro dla krzysia i kasi Smile

Czarna Urbanistka
Post Gość
Wysłany: Sob Paź 23, 2010 12:22 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Goran"][quote="Anonymous"][quote="Goran"]Także mam zamiar zrobić sboie tatoo, jeżeli chodzi o miejsce (Kielce) i na pewno można spokojnie iść do Rasa Lila na Wesołej? Bo w Kielcach są tylko na dobrą sprawę dwa salony tatuażu, a zależałoby, aby tatoo było takie jak chce, przy czym nie chce być niczym zarażony, to chyba zrozumiałe Wink z góry dzięki za jakieś szersze info Wink[/quote]

w kielcach sa 3 salony, z czego wszystkie nie sa za dobre, polecam kult tattoo w krakowie, badz studio lizard, w zaleznosci jai tatuaz chcesz wykonac.
na twoim miejsu bym nie ryzykowala...[/quote]

Szczerze, tak. Żaden z tutejszych salonów jakoś specjalnie nie sprawia, że czuję się bezpiecznie Smile Muszę poszukać rzeczywiście w innym mieście Wink[/quote]
polecam Dediego z krakowa gosc na prawde ma wielki talent...

Gość
Post znachorolog
Wysłany: Sro Kwi 20, 2011 11:22 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="vaimaider"]Siemka chcialbym sobie zrobic tatoo mieszkam w kielcach mozecie polecic jakies studia w moim miescie czy lepiej jechac do krakowa?[/quote]

Słuchaj więc tak studio Art sobie odpuść bo koleś robi gorzej niż źle plus używa tuszu chyba z długopisu, ale mniejsza... Ten obok wiking na niego chyba mówią może koleś robi nie źle ale ceny to sobie z kosmosu wymyśla za tatuaż na plecach średniego rozmiaru chciał podliczyć mnie na 2 tysiące złoty a później stopniowo schodził z ceną więc coś nmie tak chyba .... po primo children of the grave albo rasa lila tu bym wybierał ...

znachorolog
Post Natalia
Wysłany: Pon Cze 06, 2011 12:02 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja robiłam tatuaż w Studiu Margo na Sienkiewicza i jestem bardzo zadowolona z efektu i świetnych cieni

Natalia
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)