MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post UWAGA!!!
Wysłany: Pon Mar 01, 2010 1:05 pm
Odpowiedz z cytatem

ten caly egon to totalna poraszka !! to co dziara i jak dziara wola o pomste do nieba. w salonie panuje brud, narzedzi nie sterylizuje!! jest nieodpowiedzialny, dziara dzieciaki i najebanych klientow. twierdzi ze sam rysuje wzorki, a zdecydowanie czesciej uprawia plagiat. czesto dziara gdy jest najebany lub nacpany!! wystrzegajcie sie tego popapranca!! zapytajcie o niego ludzi ktorzy mieli z nim doczynienia...

UWAGA!!!
Post iga
Wysłany: Czw Mar 18, 2010 5:00 pm
Odpowiedz z cytatem

www.aliendariusz.pl na tego pana tez radze uważać. Jego studio to jakaś paranoja. Na środku pokoju leży zabłocony dywan do tego podarta kanapa i jakieś krzesła plastikowe. Za biurkiem siedzi jakis typ i pali peta Laughing
Gdy zapytałam czy maja jakieś papiery: sanepid, książeczka zdrowia pan mnie wyśmiał.

takie pseudo studia powinni zamykać.

Bez komentarza jeśli chodzi o jego prace.
Mr. Green

iga
Post ....
Wysłany: Wto Cze 08, 2010 10:42 pm
Odpowiedz z cytatem

To w Toruniu można coś dobrego zrobić ?? Gdzieś jakiś salon w którym warto zrobić konkretnie interesuje mnie przeróbka cover gdzieś w toruniu da rade zrobić . Ktoś kto bedzie m iał czysty salon i nie bedzie naćpany czy też pijany ??

....
Post Demolka TAT2
Wysłany: Pon Gru 13, 2010 11:56 am
Odpowiedz z cytatem

Hej jezeli szukacie studia w kuj-pomorskie to zapraszam do Bydgoszczy zapraszam na stronie do galerii ,doradzę w sprawie tatuażu i w przygotowaniu wzoru ....www.demolkatat2.pl

Demolka TAT2
Post Demolka TAT2
Wysłany: Pon Gru 13, 2010 11:57 am
Odpowiedz z cytatem

adres strony www.demolkatat2.pl

Demolka TAT2
Post Gość
Wysłany: Sro Lut 02, 2011 7:27 pm
Odpowiedz z cytatem

-- SPAM --www.eddie-tattoos.pl/galeria.html

a co myślicie o tym? galeria nie rzuca na kolana wzorami. a co z wykonaniem tattoo?

Gość
Post m
Wysłany: Pon Maj 02, 2011 10:33 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]-- SPAM --www.eddie-tattoos.pl/galeria.html

a co myślicie o tym? galeria nie rzuca na kolana wzorami. a co z wykonaniem tattoo?[/quote]


powiem krótko świetny gościu,salon czysty,wykonanie pierwsza klasa Smile
polecam z czystym sumieniem ja mam dwa mąż jeden,ogół rewelka nie znam lepszego Very Happy zadowolenie pod każdym względem Very Happy pozdro

m
Post Gość
Wysłany: Czw Maj 12, 2011 7:59 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="m"][quote="Anonymous"]-- SPAM --www.eddie-tattoos.pl/galeria.html

a co myślicie o tym? galeria nie rzuca na kolana wzorami. a co z wykonaniem tattoo?[/quote]

Co prawda to mój 1 tatuaz ale (Na ciele jak i robiony u niego)... Ale polecam i tyle salon bardzo ładny czysto.. NAPRAWDE POLECAM

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Sie 01, 2012 2:47 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]-- SPAM --www.eddie-tattoos.pl/galeria.html

a co myślicie o tym? galeria nie rzuca na kolana wzorami. a co z wykonaniem tattoo?[/quote]
super artysta; dziaranie ma we krwi Smile Polecam!

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Sie 01, 2012 9:55 pm
Odpowiedz z cytatem

to jakis dowcip? autor tych kleksow ma byc super artystą???? Powinien za oszpecanie ludzi wylapac w beret...

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Paź 02, 2012 4:58 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]-- SPAM --www.eddie-tattoos.pl/galeria.html

a co myślicie o tym? galeria nie rzuca na kolana wzorami. a co z wykonaniem tattoo?[/quote]

Absolutnie nie polecam EDDIE TATTOS!!!.Koles spieprzyl mi caly tattoo. Dziara z fajka w gebie. Ma sie za niewiadomo jakiego mistrza a krowy do wytatuowania numeru bym mu nie dal!!!!

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Paź 02, 2012 9:45 pm
Odpowiedz z cytatem

krowy nie..ale siebie dales...gdzie wy oczy macie ludzie? W galeriach tych partaczy widac wszystko, jak mozna w ogole brac pod uwage takie miernoty?????

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)