MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Sro Lip 22, 2009 9:42 pm
Odpowiedz z cytatem

proszeo pomoc... ważne jest dla mnie:)

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 14, 2009 8:11 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Scream"]Oh, Miami Ink Smile!
Wie ktoś, kiedy będą jakieś nowe odcinki, bo jak na razie to uczę się ich na pamięć?

Btw. kogo z tatuażystów w Miami Ink cenicie najbardziej?
Tzn no cenicie...kogo tatuaże wam się najbardziej podobają, może tak Very Happy/

wg mnie naj lepszy jest Chris Garver

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 8:26 pm
Odpowiedz z cytatem

Teraz grają tylko na Discovery o 19 najczęściej,tyle że nie mogę akurat wtedy korzystać z telewizora,poza tym nie widziałam od początku i się zastanawiałam,czy gdzieś na necie da radę to obejrzeć od początku,ewentualnie kupić płytki?Niestety na youtube jest jeden wielki bałagan,całe serie są ale tylko najnowsze...

Gość
Post edziaaa
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 11:43 pm
Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o Miami Ink to najbardziej za całokształt cenie Amiego Smile podoba mi się zarówno jego charakter a także sztuka którą tworzy na ciele każdego człowieka. Bardzo dobry w swoim fachu jest też Chris Garver.
Osobiście starałam się oglądać każdy odcinek który leciał w tv na Discovery. Niestety teraz zamiast Miami Ink leci LA Ink. Nie mówie że LA jest gorsze ale mimo wszystko wolałam Miami. A właśnie macie może u siebie Discovery Travel & Living czy coś takiego? Bo wiem ze teraz leci tam Miami. Jeśli tak to z czego macie tv (cyfrowy polsat. cyfra + ? bo u mnie w kablówce tego nie ma).
P.S. Ja sama jestem własnie na etapie wybierania dla siebie odpowiedniego wzoru tatuażu. Jestem zdecydowana na 100% już mi się nawet po nocach śni że go mam heh:) Miejsce które wybrałam to okolice karku. Nie centralnie na szyi. troszke niżej między łopatkami żebym w razie pracy czy coś mogła go ukryć za bluzką. Co myślicie o chińskim znaku oznaczającym Szczęscie (Happiness)? Może orientujecie się jak znaczek ten wygląda tak dokładnie bo ja widziałam już chyba ze 3 różne wersje..

edziaaa
Post bandit
Wysłany: Wto Mar 02, 2010 8:57 pm
Odpowiedz z cytatem

słuchajcie, szukam zdjęcia pewnej dziewczyny. nie pamiętam numeru odcinka, to było jak Ami i Yoji pojechali do takiego jakby cyrku od jakiegoś faceta, któremu Ami tatuował na nodze hot-doga. Oni mieli tam tatuować tych 'pracowników' tego cyrku. Ta dziewczyna miała jedną połowę twarzy wytatuowaną w takie jakby cętki, na drugiej miała prosta linię, przechodzącą przez oko. Czarne dredy, jej zdolność to połykanie, bawienie się ogniem. Ami tatuował jej na nodze bodajże był to diabelski młyn z twarzą w środku, mający symbolizować właśnie ten cyrk, w którym działa. Dacie radę mi pomóc.?

bandit
Post michu
Wysłany: Nie Paź 17, 2010 6:38 pm
Odpowiedz z cytatem

witam wie ktoś może który sobie zrobił dziare z różańcem i dłońmi??
nigdzie nie moge znaleźć tego wzoru prosze o pomoc a najlepiej foto

michu
Post Gość
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 9:43 pm
Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=GsZL-rpSVmU

Gość
Post kwitekewelina Posty: 1
Wysłany: Nie Gru 05, 2010 7:58 pm
Odpowiedz z cytatem

ja strasznie uwielbiam ten program Very Happy uważam że Ci tatuażyści robią tatuaże na miarę dzieł sztuki, jak dla mnie są rewelacyjni Shocked

-----------
boże narodzenie-narty słowacja

kwitekewelina Dołączył: 05 Gru 2010
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pon Gru 27, 2010 8:19 pm
Odpowiedz z cytatem

Poszukuje odcinaka w którym facet tytułuje sobie statek (żaglowiec na boku) jak ktoś wie jaki to odcinek to proszę o pomoc . szukam tego odcinka od kilku miesięcy pomóżcie .

Gość

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach