MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Tati
Wysłany: Wto Lis 16, 2010 1:23 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam,
Mam takie pytanko...
Otóż moja mama już od dawna mi "truje", że chciałaby się nauczyć sztuki robienia tatuażu. Studia plastyczne skończone ma, ponad 10 lat pracuje w branży plastycznej (kreskówki, komiksy, portrety, itp.), więc talent i pewna ręka jest. Problem polaga na tym, że nie wiem gdzie można się w ogóle takich rzeczy nauczyć? U nas na śląsku nic nie udało mi się znaleźć, słyszałam o tym szkoleniu w Łodzi, ale czy ktoś mógłby mi powiedzieć ile np takie szkolenie kosztuje? No i najważniejsze, czy w takiej branży niewytatuowana kobieta z 40stką na karku ma w w ogóle rację bytu? Pytam bo byłam w salonie tatuażu u mnie w mieście(ponoć szanowane i profesjonalne), to dziwnie się na mnie popatrzeli jak tylko z moich ust wyszło słowo "mama"... :/ Wiem, że w tej branży najważniejsze jest doświadczenie i praktyka, ale boję się, że jak wesprę mamę w pójściu na kurs to potem się tylko rozczaruje :/
Z góry dziękuję za jaką kolwiek odpowiedz i przydatne rady Smile

Tati
Post Gość
Wysłany: Wto Lis 16, 2010 7:33 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Tati"]Witam,
MAMA SPOKOJNIE MOŻE UDAĆ SIE NA KURS TATUAZU - PROFESJONALNE SZKOLENIE , KTÓRE POMOŻE JEJ W PRAKTYCE I OGOLNYM WARSZTACIE TATUOWANIA NO I OTRZYMA DYPLOM UKOŃCZENIA TAKIEGO SZKOLENIA CO POMOŻE JEJ W OTWARCIU WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI BĄDŹ ZATRUDNIENIU.SKONTAKTUJ SIĘ POD TYM NUMEREM 606,830,548 TO NUMER DO SZKOŁY TATUAZU ONI PROWADZA SZKOLENIA TEŻ REFUNDOWANE Z PUP OD DAWNA I Z TEGO CO WIEM WSZYSCY SĄ ZADOWOLENI PO....PROWADZĄ JUŻ NIEKTÓRZY NAWET CAŁKIEM NIEZŁE WŁASNE STUDIO TAKŻE POLECAM





Mam takie pytanko...
Otóż moja mama już od dawna mi "truje", że chciałaby się nauczyć sztuki robienia tatuażu. Studia plastyczne skończone ma, ponad 10 lat pracuje w branży plastycznej (kreskówki, komiksy, portrety, itp.), więc talent i pewna ręka jest. Problem polaga na tym, że nie wiem gdzie można się w ogóle takich rzeczy nauczyć? U nas na śląsku nic nie udało mi się znaleźć, słyszałam o tym szkoleniu w Łodzi, ale czy ktoś mógłby mi powiedzieć ile np takie szkolenie kosztuje? No i najważniejsze, czy w takiej branży niewytatuowana kobieta z 40stką na karku ma w w ogóle rację bytu? Pytam bo byłam w salonie tatuażu u mnie w mieście(ponoć szanowane i profesjonalne), to dziwnie się na mnie popatrzeli jak tylko z moich ust wyszło słowo "mama"... :/ Wiem, że w tej branży najważniejsze jest doświadczenie i praktyka, ale boję się, że jak wesprę mamę w pójściu na kurs to potem się tylko rozczaruje :/
Z góry dziękuję za jaką kolwiek odpowiedz i przydatne rady Smile[/quote]

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Lis 16, 2010 8:18 pm
Odpowiedz z cytatem

Dzięki Smile
A mam jeszcze tylko takie pytanko, ta szkołą to jest ta w Łodzi czy jakaś inna?

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 10:41 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Dzięki Smile
A mam jeszcze tylko takie pytanko, ta szkołą to jest ta w Łodzi czy jakaś inna?[/quote]

www.szkolatatuazu.com

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 10:46 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="Anonymous"]Dzięki Smile
A mam jeszcze tylko takie pytanko, ta szkołą to jest ta w Łodzi czy jakaś inna?[/quo

szkołatatuażu com[/quote]

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)