MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Sob Sie 28, 2010 3:19 am
Odpowiedz z cytatem

- co co ty wiesz o kryminale ja siedze 3 lata i 6 miesiecy w zakładzie poprawczym i do tej pory nie daj bóg sie powalisz ja soedziałem w poznaniu witkowie morze słyszałesi o bucie to ja tam uczestniczyłem a tam frajery mają bardzo pszejebane teraz w połowie kryminału jest kurestwo bo pieniodze rzodzą kawa szlugi i czekolada tak w niektórych jest mam duzo znajomych co siedzą i siedzieli ja miałem 12 lat jak trafiłem do poprawczaka no prawie 13 i brali mnie pod skszydło i teraz siedze w wewrocławiu na zaostszonym rygorze za pobicie gada wychowawce w mrozach caaała grupa uciekła prawie cała 3 odoby zostały i po 4 dniach jak mnie złapali złapali nas po 6godz i pół godz - tam sie nauczyłem życia teraz jestem na nie powrocie z zakładu poprawczego bo niechciało mi sie jechaci do wrocławia z warszawy i muj dobry ziomek kturemu ufam zawsze mu pomoge on mi dziarał wide cool fide w zakładzie na wolności nie morzna takiego czegosi dziaraci tam gdzie ja siedze w zakładzie poprawczym tam są zasady wszystko bo tam jest rygor i nie tylko ja z dobrym chłopakiem mamy do siebie szacunek a frajerów do jerzdzamy zgrajcie sobie wszyscy moją piosenke nagrałem ją z ziomkiem dobrym poznałem go w zakładzie i razem dokonalisimy prube buntu w poznaniu ale atyterorysci wpadli i gazem rzucili i na gorsze zakłady pojechali też wnm zp zajebista poszukaj sobie na youtube zobaczysz niedaj bóg sie powalisz szypko pujdziesz na R tam wszyscy za niewiności siedzimy w pizdu w imieniu dobrych chłopaków i orła białego pierdole sedziego i wyrok jego 2 kraty w oknach dzwi ze stali czemu wolności mi zabrali odłoczyli od rodziny i do zakładu mnie wsadzili tam sie i naczej rzyje nisz tutaj na cenej wolności ale - WYMODEROWANO - stym pszesiedze jeszcze 5 lat i wyjde dopiero a jusz siedze 3 lata i pół roku w schronisku siedziałem 6 miesiecy bo czekałem na sprawe 3 miesioce ale mi odroczyła i zeszło sie tak 6 miesiecy ale w schronisku nic nie było zadnych zasad kurestwo dobzi chłopacy mówili na siebie - WYMODEROWANO - ja sobiie tak nie pozwoliłem dobrego chłopaka nauczyłem rze dobry chłopak powinien mieci szacunek do tego drugiego a ten grugi do tamtego wpizdu wszedzie gdzie siedze wiem rze se poradze bo js jestem dobry chłopak i odemnie ekipa tak ówarza i ziomki z osiedla i wszedzie gdzie siedziałem i wszedzie po całej warszawie tego co znam oczywiście pozdro elo jp teraz bende se wrzucał na szyji powodzenia narka

Gość
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Nie Wrz 12, 2010 11:09 am
Odpowiedz z cytatem

Chłopie, idź do pracy.


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 11:43 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="GRZEGORZ79"]co to za forum jak nie znacie łaciny to nie piszcie, poprawnie to brzmi tak:
VIDE COLL FIDE[/quote]



coll?! i co to niby ma byc?hehehehehehhehehehehe poprawnie to sie pisze vide,cui fidas...w kryminale przekształcili to na vide cul fide i tak zostało...

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 11:47 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="ja"][quote="Anonymous"]Nie.Wnikaj dobrze powiedziales a ta reszta debili co pisze ze to dla grypserow itp to zal was, ja mam tez taki napis i moi kolesie co siedzieli nic zlego na ten temat nie mowili. Pewnie macie po 16 lat nigdy nie siedzieliscie tylko z filmow macie info. dziab soebie spokojnie napis i nie sluchaj pajacow:)[/quote]


dokladnie wiekszosc tutaj nigdy nie siedziala a nawet nie zjaja nikogo takiego... polowa z moich najlepszych kumpli siedzi lub siedziala i nikt nigdy nie slyszal o tym ze nie mozna sobie czegos dziarac wezcie wy sie jebnijcie glowa w sciane dzieci.
dziarasz co chcesz i nikogo to nie obchodzi a jesli jestes laal to i tak zbierzesz po ryju niezaleznie od tego czy masz jakis tatuaz czy nie -.-[/quote]




jestem tego samego zdania...porazka dzieciaki za duzo w11 ogladaja....hehehhehe w d...byli g...widzieli a teraz głupoty opowiadaja...mi to dziarał kumpel który siedział i jakos po ryju od niego nie dostałam heheheh

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 11:48 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Fitnes"]Czy aby napewno pisownia jest poprawna ? Ma ktoś może jakiś słownik który to potwierdza[/quote]




Słownik?! a znajdz mi w słowniku słowa nara albo elo....to jest slang....

Gość
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 4:38 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]

Słownik?! a znajdz mi w słowniku słowa nara albo elo....to jest slang....[/quote]



Hahahaha, jasne. Slang łaciński. Ja pierdziele ludzie. Co jeszcze wymyślicie???Very Happy


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 9:58 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="pajak914"][quote="Anonymous"]

Słownik?! a znajdz mi w słowniku słowa nara albo elo....to jest slang....[/quote]



Hahahaha, jasne. Slang łaciński. Ja pierdziele ludzie. Co jeszcze wymyślicie???Very Happy[/quote]

nie powiedziałam że to jest slang łaciński idioto....tylko slang wiezienny no teraz juz uliczny....

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Lis 01, 2010 9:55 am
Odpowiedz z cytatem

Jak czytam te wypociny to szlak mnie trafia. Macie swoje zasady w betonowej dżungi to sobie ich przestrzegajcie. Na wolności jest inny świat i napewno żadna łajza która dała się złapać nie będzie mi mówić co i jak mam robić bo - za krótcy jesteście.

Gość
Post diabeł
Wysłany: Pon Gru 27, 2010 10:19 pm
Odpowiedz z cytatem

słuchaj frajer ja garowałem dostałem dyche wiezienna to jeste dziara wiezienna jesli bedziesz garował to nie życze ci tego jesli nie bedziesz umiał szpacic dostaniesz takie omłoty tak cie przecwela bedziesz gygał w charemie hehehehe

diabeł
Post Gość
Wysłany: Pon Gru 27, 2010 10:23 pm
Odpowiedz z cytatem

No to masz się czymś chwalić gnido. Do roboty idź nierobie je.ba.ny. Życiowe zero jesteś i tyle. Takich jak Ty na suchej gałęzi powinno się wieszać.

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Sty 06, 2011 6:53 pm
Odpowiedz z cytatem

Chłopaki dziaracje co chcecie! To juz nie te czasy co dawniej! Dawniej jak cie frajer dal do pieca to mial jazde pod cela a teraz co ? Widzialem jak kozak grypser podaje łape klawiszowi! Dawnych zasad przestrzegaja tylko zgredy i wiecie dobrze o tym! Teraz byle frajer sie polozy na 3 miechy i dziara sobie dziary znaczenia " obyty w życiu wieziennym". Jeśli chodzi o Vide Cul Fide to kazdy to moze wydziarac bo to nie jest znaczenie wiezienne tylko zasada życiowa tak jak i Omerta. Nie dajcie sie zeszmacic gity a malolaty trzymajcie sie z dala od przestrzałów.

Gość
Post xxxleenaxxx
Wysłany: Pią Sty 07, 2011 3:16 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="RaV"]Vide cui fide - Patrz (bacz) komu ufać.
Vide cui fidas - Patrz (bacz) komu ufasz.[/quote]


vide cui fidas znaczy doslownie patrz komu ufaj!!!!!!! Lena

xxxleenaxxx
Post Krachol
Wysłany: Pią Lut 18, 2011 8:13 am
Odpowiedz z cytatem

Synki byłem w kryminale !! Mam Wide Cul Fide I kazdy wiedział o co chodzi A wy pierdolicie jakies głupoty

Krachol
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Pią Lut 18, 2011 6:11 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Krachol"]Synki byłem w kryminale !! Mam Wide Cul Fide I kazdy wiedział o co chodzi A wy pierdolicie jakies głupoty[/quote]


Idź do pracy nieudaczniku jeden lepiej...


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post adimmmm
Wysłany: Czw Mar 10, 2011 5:07 pm
Odpowiedz z cytatem

byłem tam i nikt nie bedzie mial pojechane porajtach za takie tatooo chyba ze jestes frajerem to ci peknie najwyzej dupa

adimmmm
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)