MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post aga_hc Posty: 1
Wysłany: Pią Wrz 14, 2007 6:19 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam.

Za pare dni bedę robić sobie moj pierwszy tatuaż. Bedzie to niewielka dziarka [zawsze mam problem z wyjaśnieniem miejsca] hm mniej wiecej nad prawą pachwiną, tak, ze lekko w pasie wystaje za spodnie. I tu pojawia sie moje pytanie odnośnie pielęgnacji przez okres gojenia. Jest to takie miejsce ze przecież cały czas tatuaż bedzie sie obcieral o spodnie, wiec co? powinnam nosić jakiś opatrunek, ale przeciez z tego co sie oreintowałam jest to niezalecane. Nie chciałabym żeby wystąpily jakies komplikacje podczas gojenia, dlatego tez proszę o porady.

Pozdrawiam - aga_hc

aga_hc Dołączył: 14 Wrz 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Mnoika15152
Wysłany: Nie Maj 30, 2010 12:22 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="aga_hc"]Witam.

Za pare dni bedę robić sobie moj pierwszy tatuaż. Bedzie to niewielka dziarka [zawsze mam problem z wyjaśnieniem miejsca] hm mniej wiecej nad prawą pachwiną, tak, ze lekko w pasie wystaje za spodnie. I tu pojawia sie moje pytanie odnośnie pielęgnacji przez okres gojenia. Jest to takie miejsce ze przecież cały czas tatuaż bedzie sie obcieral o spodnie, wiec co? powinnam nosić jakiś opatrunek, ale przeciez z tego co sie oreintowałam jest to niezalecane. Nie chciałabym żeby wystąpily jakies komplikacje podczas gojenia, dlatego tez proszę o porady.

Pozdrawiam - aga_hc[/quote]


I Ja też prosze oporade

Mnoika15152
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Nie Maj 30, 2010 6:30 pm
Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to maść i folia. Zawsze mniejsze szkody to będą aniżeli obtarcie swieżej dziary jeansami. A w domu możesz bez spodni śmigać przecież takze dasz rade;).pzdr


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Hellangell
Wysłany: Nie Maj 30, 2010 11:19 pm
Odpowiedz z cytatem

Jak wspomniał pająk maść bepanthen lub alantan i folia.

do tego żeby nie było, to lepiej częściej zmieniać folię niż w ogóle jej nie nosić.

A swoją drogą osoba która będzie robiła "Wam" tatuaże powinna poinstruować jak dbać o świeże tattoo.

Hellangell
Post Gość
Wysłany: Nie Cze 06, 2010 12:08 am
Odpowiedz z cytatem

Mam tatuaż od środy . Następnego dnia zaczęły już mi się robić strupki . Tatuaż nie robiłam w profesjonalnym studio Razz Robił mi go dobry kolega , który już nie jedną dziare wydziarał Razz Robił m.in kumplowi 3 znaki chińskie które zajmowały plecy (od karku po lędźwia) świetnie to wygląda . Ja mam zrobione 4 łapki od biodra w górę . Też świetnie to wygląda, oczywiście będą potrzebne jakieś pooprawki Very Happy Nie używam żadnych maści ani foli Razz Nawilżam tatuaż wodą potem smaruje mydłem i czekam aż wsiąknie i potem znowu nawilżam wodą , a następnie suszę lekko ręczniekiem , wtedy tatuaż jest gładszy itd . Nie mam z nim żadnych problemów , lekko piecze ale to normalne miałam już tak z poprzednim tatuażem ( na nodze ) :]

Gość
Post anulka
Wysłany: Nie Cze 06, 2010 12:10 am
Odpowiedz z cytatem

Mam tatuaż od środy . Następnego dnia zaczęły już mi się robić strupki . Tatuaż nie robiłam w profesjonalnym studio Razz Robił mi go dobry kolega , który już nie jedną dziare wydziarał Razz Robił m.in kumplowi 3 znaki chińskie które zajmowały plecy (od karku po lędźwia) świetnie to wygląda . Ja mam zrobione 4 łapki od biodra w górę . Też świetnie to wygląda, oczywiście będą potrzebne jakieś pooprawki Very Happy Nie używam żadnych maści ani foli Razz Nawilżam tatuaż wodą potem smaruje mydłem i czekam aż wsiąknie i potem znowu nawilżam wodą , a następnie suszę lekko ręczniekiem , wtedy tatuaż jest gładszy itd . Nie mam z nim żadnych problemów , lekko piecze ale to normalne miałam już tak z poprzednim tatuażem ( na nodze ) :]

anulka
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Nie Cze 06, 2010 10:59 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"] Nie używam żadnych maści ani foli Razz Nawilżam tatuaż wodą potem smaruje mydłem i czekam aż wsiąknie i potem znowu nawilżam wodą , a następnie suszę lekko ręczniekiem , wtedy tatuaż jest gładszy itd . Nie mam z nim żadnych problemów , lekko piecze ale to normalne miałam już tak z poprzednim tatuażem ( na nodze ) :][/quote]


W głowę się puknij Wink


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)