MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post kleMAX
Wysłany: Sob Cze 10, 2006 6:54 pm
Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie...czy wykonanie tatuazu na łopatce bardzo boli?jestem bardzo wrazliwa na bol i boje sie ze moze sprawic mi to straszny bólVery Happy czy mozecie porownac bol przy wykonywaniu to czegos innego?niedawno przeczytalam ze boli to tak jak depilowanie sie depilatorem...to prawda? czy moze skorzystac z jakiegos znieczulenia? aha i ile zajmie wykonanie tatuazu ok.20 cm? Pozdrawiam Smile

kleMAX
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Nie Cze 11, 2006 11:21 am
Odpowiedz z cytatem

ad 1) O bólu jest od cholery postów, radzę poczytać a potem pisać.
ad 2) Kwestia zależna od rodzaju wzoru...Trzy kreski nie zajmą więcej jak 5 minut, celtyk może zająć i z 6 godzin.


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
_________________
www.tattooxx.fora.pl oraz www.tattoo.xx.pl widzę was tam Wink
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post miss_aliss
Wysłany: Nie Cze 11, 2006 3:16 pm
Odpowiedz z cytatem

Mnie bolało bardzo, bardziej niż depilacja...:/ a nie jestem wrażliwa na ból.
Ale jak ci zależy to wytrzymasz. A co do czasu- mój 5x5 był robiony ok. 40-50 minut ale to chyba zalezy od robiącego tatuaż no i od skóry.

miss_aliss
Post Aga
Wysłany: Sob Cze 17, 2006 3:34 pm
Odpowiedz z cytatem

mój tatoo ma 6 na 8cm, samo kłucie trwało jakieś 45 minut, no ból jest, ale jak Ci zalezy to wytrzymasz. Nie kojarzy mi sie on z depilowaniem, no boli jakby ktoś jeździł Tobie igłą po ciele i troche trzesie(przez maszynke). Tatuażyscie nie chodzi o to zeby sprawiać komus ból, takze wydaje mi sie zrozumie, ale moze go uprzedz ze jesteś wrażliwa, pozdrawiam

Aga
Post alicja84_84@interia.pl
Wysłany: Nie Lip 23, 2006 6:30 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="kleMAX"]Mam pytanie...czy wykonanie tatuazu na łopatce bardzo boli?jestem bardzo wrazliwa na bol i boje sie ze moze sprawic mi to straszny bólVery Happy czy mozecie porownac bol przy wykonywaniu to czegos innego?niedawno przeczytalam ze boli to tak jak depilowanie sie depilatorem...to prawda? czy moze skorzystac z jakiegos znieczulenia? aha i ile zajmie wykonanie tatuazu ok.20 cm? Pozdrawiam Smile[/quote][color=violet][/color]klemax nie oszukujmy sie bolec troche boli jezeli jestes wrazliwa na bol i bardzo sie tego boisz to po co robic? po co sie skazywac na to?..lepiej zadaj sobie pytanie czy naprawde chcesz czy wystarczy ci taki z bravo:>nie chce byc uszczypliwa i prosze abys mnie taka nie odebrala..tatuaz to jest..przyblize ci to..wkuwanie sie tysiecy razy na minute igly w twoje cialo..czy to moze byc bezbolesne?..co do bolu ile ludzi tyle opini..ja nie jestem masochistka strasznie nie lubie zastrzykow itp..ale tatuowanie kocham lubie to uczucie i ten ciark ktory od czasu do czasu przeszywa moje cialo..tego nie idzie porownac do zastrzyku czy przeciecia sie nozem z pewnoscia i tu moge cie zapewnic jak juz sie zdecydujesz i zadasz sobie pytanie czy warto to odczujesz lekkie pieczenie i ten ciark o ktorym wczesniej pisalam..co do czasu wykonywania dziary zalezne jest to od wielkosci wzoru jego wycieniowaniu oraz od umiejetnosci i zwinnosci artysty!!!..jedna z moich dziar byla robiona 6h..jedna3h..1,5h...ta ostatnia ma 20cm....jeszcze dodam..kazdy ma inna sfere wrazliwosci musisz po prostu sama sie przekonac albo do konca zycia zadawac sobie pytanie...czy to bardzo boli?.....!!!pozdrawiam Ala

alicja84_84@interia.pl
Post Rybson Posty: 4
Wysłany: Czw Sie 10, 2006 12:07 am
Odpowiedz z cytatem

jakby nie bolalo to by takiej satysfakcji nie bylo Wink a tak na serio to boli bardziej w miejsach koscistych i twardych.

Rybson Dołączył: 09 Sie 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Paczek Posty: 5
Wysłany: Wto Sie 22, 2006 9:08 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja sobie zadalem jedno pytanie (bo przyznam sie tez sie obawialem tatuazu i bolu z nim zwiazanego a dodam ze mam 210 cm wzrostu Smile ). Gdyby to tak strasznie bolalo to czy tyle osob by mialo tatoo?? Jak ktos inny sobie poradzil to czemu ja bym mial sobie nie poradzic, no i stalo sie dzisiaj poszedlem do studia i mam pieknego tribalka na nodze Smile (Lydka) Powiem ci tak denerwowalem sie czy to boli czy nie. Powiem ci mnie nic nie bolalo bardziej denerwowalo. To takie dziwne uczucie jest ni to zastrzyk ni to przeciecie sie szklem. Z czasem sie przyzwyczja do tego "bolu" Smile Naprawde nie boj sie i idz sobie robic tatuaz Smile Ja myslalem ze to bedzie ze 2-3 razy wiecej bolec Smile


Paczek Dołączył: 16 Sie 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Sivy Posty: 11
Wysłany: Czw Sie 24, 2006 11:45 pm
Odpowiedz z cytatem

hmmm czy boli?? ja mam 15 lat ale powiem ze spoko sie da wytrzymac ale to tez zalezy w jakim miejscu jest dziaba bo w jednym mniej w innym wiecej ja osobiscie mam dziarke na klatce piersiowej na calego jednego "cyca" i mostku kawalek powiem tak na cycu tak nie boli bardziej piecze( nie wiem jak to okreslic bo dziwne uczucie) ale na mostku( czyli ogolnie na kosciach ) boli ale da sie wytrzymac hehe wiec rob dziarke i sie nie przejmuj wytrzymasz:D nom mi koles dziabal 7 godzin:D


Sivy Dołączył: 24 Sie 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Dziuniaaa Posty: 59
Wysłany: Pią Paź 12, 2007 8:21 pm
Odpowiedz z cytatem

Dante ma racje tych postów jest chyba z 50, lepiej poczytac te co są niż dalej ciągnąc ten sam temat !! ile można o tym pisać Smile ale hm... kazdy mówi że to ból podobny do golenia sie depilatorem...mi to w ogóle tego bólu nei przypominało (ale to tak na marginesie) Ogólnie to da sie to wytrzymać Laughing Jeżeli jeszcze pomyslisz sobie ze niedługo bedzie koniec to w ogóle zleci lajcikowo Smile Jak tatuazysta bedzie z toba rozmawiał, bedzie próbował rozwiać twoje mysli na temat bólu nawet sie wtedy nie zorientujesz jak szybko zleciało Very Happy nawet jak masz dziarke robiona z 6h RazzP W niektórych miejsach to uczucie "bólu" jest nawet przyjemne,ale w niektórych bardziej kościstych niestety bardziej odczuwalne ;]
Pozdrawiam Smile


Dziuniaaa Dołączył: 29 Wrz 2007 Skąd: daleeka :]
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Dziuniaaa Posty: 59
Wysłany: Pią Paź 12, 2007 8:21 pm
Odpowiedz z cytatem

Dante ma racje tych postów jest chyba z 50, lepiej poczytac te co są niż dalej ciągnąc ten sam temat !! ile można o tym pisać Smile ale hm... kazdy mówi że to ból podobny do golenia sie depilatorem...mi to w ogóle tego bólu nei przypominało (ale to tak na marginesie) Ogólnie to da sie to wytrzymać Laughing Jeżeli jeszcze pomyslisz sobie ze niedługo bedzie koniec to w ogóle zleci lajcikowo Smile Jak tatuazysta bedzie z toba rozmawiał, bedzie próbował rozwiać twoje mysli na temat bólu nawet sie wtedy nie zorientujesz jak szybko zleciało Very Happy nawet jak masz dziarke robiona z 6h RazzP W niektórych miejsach to uczucie "bólu" jest nawet przyjemne,ale w niektórych bardziej kościstych niestety bardziej odczuwalne ;]
Pozdrawiam Smile


Dziuniaaa Dołączył: 29 Wrz 2007 Skąd: daleeka :]
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Pred
Wysłany: Wto Mar 04, 2008 12:12 am
Odpowiedz z cytatem

Mnie osobiście na brzuchu bardzo bolało, to był mój 1-szy tattoo, nie spodziewałem się aż takiego bulu. Za to na ręce dużo mniejszy ból do zniesienia spkojnie, 3,5 godziny tatuowania i nawet nie poruszyłem ręką.
Potem była szyja... Mam wytatuowane "Carpe Diem" po lewej stronie szyji. Diem (bliżej karku) nie bolało za bardzo, za to przy Carpe (bardziej miekkie miekię miejsce z przodu szyji) ból był czasem porównywalny z tym na brzuchu. Co do łopatki to raczej nie powinno boleć, chyba że na samej kości.

Pred
Post Gość
Wysłany: Pon Kwi 07, 2008 7:36 pm
Odpowiedz z cytatem

powiem szczerze wam ze na lydle przy kolanie troche mnie bolalo na rekach nie bardzo a robilem 3 dni temu klate i zajebiscie poszlo po 4 godz jak wstalem z krzesla myslalem ze zemdleje:) ale jest zajebiscie pozdrawiam koles pokazywal mi tatto na SPAM to podobniez bolalo:)

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Maj 05, 2010 1:14 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja miałam nie dawo robiony na łopatce i wcale tak mocno nie bolało ;] Gdy robił mi kontury wręcz się śmiałam, jednak przy wypełnieniu, gdy najechał na kość lub zbliżał się do kręgosłupa to były momenty, gdy mnie bolało. Na prawdę nie boli, a co do porównywania bólu to wolę mieć robiony tatuaż niż wizytę u stomatologa i mieć robione np. leczenie kanałowe :]

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 8:08 am
Odpowiedz z cytatem

[color=black]Witam.. ja miałem robiony tatuaż wczoraj na prawej łopatce.. na początku nie wiedziałem co to jest ból, przygotowywałem się na najgorsze ze będę tam umierał z bólu, a w cale tak nie było...
Bolało jak zarysowywał kontury tautażu i jedynie jeszcze boli jak przejeżdża pierwszy raz skórę , a gdy już to zrobi to organizm się przyzwyczai do tego bólu i już potem nie będzie bolało tak jak na początku.. Wink
A wypełnianie tatuażu to już wogule nie boli Razz
Ale im bardziej skomplikowany tatuaż tym może bardziej bolec Razz
A i co do rodzaju bólu to można powiedzieć że to jest coś jak lekkie kłucie igła.. Ale jak zaciśniesz pięści to nie będzie bolało Smile
pozdrawiam *jak coś prv* [/color]

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Cze 03, 2010 11:01 am
Odpowiedz z cytatem

Witam,

wszystko zalezy od nastawienia. we wtorek zrobiono mi tatuaż, po prawej stronie brzucha, nisko nad majtkami. Szlam z nastawieniem na ból, sugerowałam się oczywiscie opiniami. Ku mojemu zdziwieniu robienie dziary w ogole mnie nie bolalo. Tego nie mozna nazwac bolem, jest to raczej cos podobnego do wbijania paznokcia w skore. Jest to nawet bardzo przyjemne. Apeluje zeby naprawde nie obawiac sie bolu, gdyz jak ktos idzie do studia ze zlym nastawieniem to moze wtedy odczuwa się bol. Kontury absolutnie nie bola, wypelniania tez nie.

Radze isc z dobrym nastawieniem, zacisnac zeby i niczego sie nie obawiac. Nie wiem jak to jest na innych czesciach ciala, ale jezeli chodzi o dolne miejsce brzuca - bolu nie ma.
Pozdrawiam

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)