MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Pią Wrz 25, 2009 4:40 pm
Odpowiedz z cytatem

-- SPAM --www.tattooart.pl/forum/viewtopic.php?t=4384&postdays=0&postorder=asc&start=0

Gość
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Sob Wrz 26, 2009 4:50 pm
Odpowiedz z cytatem

Mój znajomy także używał jakiś czas tej maści i wszystko było ok, więc raczej działa Wink . Zresztą sam zobaczysz jej efekt po paru dniach. Co do opatrunków to Twój tatuażysta dobrze Ci doradził. I tak na wszelki wypadek żadnego alkoholu w tym czasie drogi kolego Rolling Eyes


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 7:38 pm
Odpowiedz z cytatem

mam problem schodzi mi skora i tusz z tatuaza i robia sie biale plamy zrobilam go 4 dni temu czy to normalne

Gość
Post general 121
Wysłany: Czw Lut 18, 2010 2:37 pm
Odpowiedz z cytatem

4 dni temu zrobilem na nodze na lydce tatu i dziwi mnie to ze jest czerwony w srodku i tak jakby caly podnosil sie i boli mnie tak noga ze ledwo chodze

general 121
Post Masti
Wysłany: Czw Mar 18, 2010 10:19 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam.
ja mam pytanie co do olejku migdalowego Smile to jakis stosujecie ?? KMoze byc taki do ciasta?? bo innego nie znam olejku.
A co do stosowania róznego rodzaku mesci to polecam ALANTAN , przy drugim tattoo tez stosuje ALANTAN i wszytsko jest oki i goi sie ok. Juz po 5 dniach strupki mi same zeszly, teraz dalej bede smarowal alantanem a pozniej cos nawilzajacym lub olejkiem migdalowym.
A co do zawijania skonczonej dziary folia. KOlega robi tattoosy juz od 12 lat i probowal folia zawijac tatuaz, ma to na celu utrwalenie kolorytu i przebycie drogi do domu bez wdania sie jakichkolwiek brudow itp.
Czyli rada dla prawiczkow.
Nie doprowadzac do wysusznie tattoo smarowac smarowac , nie drapac strupow,nie pic alkoholu.
Wszytsko zalezy od was.

Masti
Post Gość
Wysłany: Pon Mar 29, 2010 11:22 am
Odpowiedz z cytatem

Witam.. ludzie prosze o pomoc...zrobiłem sobie dziarke na lewym ramieniu... niczym nie smarowałem bo tak mi doradzono...jest to moj pierwszy tatuaż... po 3 dniach siadły strupki...i niestety odpadły ale z calutkim tuszem..SadSad i na rece została tylko czerwona blizna po kłuciu igłą...SadSadSad poszedłem jeszcze raz...poprawiłem go...i tym razem kazano mi owijac na noc folią i co 3-4 godziny smarowac tatoo mascią nawilżającą...nie ważne jaką byle by skóra była nawilżona...robię tak cały czas, dbam o niego jak o dziecko...dokładnie myje letnią wodą i smaruje regularnie maścią clo-baza!!! niestety minęło juz 3 dni...tatoo piecze i jest cały czerwony...i mało tego zaczął mi schodzic naskurek...SadSad tyle tylko ze z całym tuszem;(;(;( nie wiem juz co mam robic i dlaczego mi sie tak dzieje...SadSadSad czy jest mozliwosc ze jest kiepski tusz albo tatuator za płytko wbije igłę???? ludzie pomóżcie...bo nie wime co mam robic... a nie chciałbym sie tak dozywotnio kłuc bo to nie jest zadna przyjemnosc...SadSadSad czekam na odpowiedz....z góry dziekuje SmileSmileSmile

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 12:28 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Witam.. ludzie prosze o pomoc...zrobiłem sobie dziarke na lewym ramieniu... niczym nie smarowałem bo tak mi doradzono...jest to moj pierwszy tatuaż... po 3 dniach siadły strupki...i niestety odpadły ale z calutkim tuszem..SadSad i na rece została tylko czerwona blizna po kłuciu igłą...SadSadSad poszedłem jeszcze raz...poprawiłem go...i tym razem kazano mi owijac na noc folią i co 3-4 godziny smarowac tatoo mascią nawilżającą...nie ważne jaką byle by skóra była nawilżona...robię tak cały czas, dbam o niego jak o dziecko...dokładnie myje letnią wodą i smaruje regularnie maścią clo-baza!!! niestety minęło juz 3 dni...tatoo piecze i jest cały czerwony...i mało tego zaczął mi schodzic naskurek...SadSad tyle tylko ze z całym tuszem;(;(;( nie wiem juz co mam robic i dlaczego mi sie tak dzieje...SadSadSad czy jest mozliwosc ze jest kiepski tusz albo tatuator za płytko wbije igłę???? ludzie pomóżcie...bo nie wime co mam robic... a nie chciałbym sie tak dozywotnio kłuc bo to nie jest zadna przyjemnosc...SadSadSad czekam na odpowiedz....z góry dziekuje SmileSmileSmile[/quote]

[b]Zmień koleżko tatuażystę i finito . Początkujący tatuażyści na kimś muszą trenować i partolą robotę i to za Twoją kasę .Warto byłoby najpierw rączkę wygoić i odczekać trochę czasu . Oczywiście smaruj
Alantanem lub Bephantenem ,aby skóra nie była sucha. Razz [/b]

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 12:31 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Witam.. ludzie prosze o pomoc...zrobiłem sobie dziarke na lewym ramieniu... niczym nie smarowałem bo tak mi doradzono...jest to moj pierwszy tatuaż... po 3 dniach siadły strupki...i niestety odpadły ale z calutkim tuszem..SadSad i na rece została tylko czerwona blizna po kłuciu igłą...SadSadSad poszedłem jeszcze raz...poprawiłem go...i tym razem kazano mi owijac na noc folią i co 3-4 godziny smarowac tatoo mascią nawilżającą...nie ważne jaką byle by skóra była nawilżona...robię tak cały czas, dbam o niego jak o dziecko...dokładnie myje letnią wodą i smaruje regularnie maścią clo-baza!!! niestety minęło juz 3 dni...tatoo piecze i jest cały czerwony...i mało tego zaczął mi schodzic naskurek...SadSad tyle tylko ze z całym tuszem;(;(;( nie wiem juz co mam robic i dlaczego mi sie tak dzieje...SadSadSad czy jest mozliwosc ze jest kiepski tusz albo tatuator za płytko wbije igłę???? ludzie pomóżcie...bo nie wime co mam robic... a nie chciałbym sie tak dozywotnio kłuc bo to nie jest zadna przyjemnosc...SadSadSad czekam na odpowiedz....z góry dziekuje SmileSmileSmile[/quote]

Jeżeli piecze i jest czerwony może jesteś uczulony na te farby, albo był niehigienicznie robiony ? lepiej idź do lekarza bo może się wdać zakażenie

Gość
Post grubyyy
Wysłany: Czw Maj 20, 2010 4:25 pm
Odpowiedz z cytatem

siema. mi w salonie po zrobieniu tatoo na wewnetrzej stronie ramienia ( pod pacha prawie Smile ) zawineli w folie i kazali nosic 3 doby przemywajac 3 - 4 razy dziennie letnia woda z mydlem i smarowac alantanem. ale z tego co tu piszecie to nosiliscie folie tylko kilka godzin po "zabiegu". mi robiono dokladnie 25 godzin temu i teraz zdialem folie mimo zalecen. dobre wg was zrobilem?? pozdro

grubyyy
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Czw Maj 20, 2010 6:56 pm
Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz i będziesz używać folii to też się nic nie stanie, ręka Ci nie odpadnie Wink . Pamiętaj tylko, zeby dawać skórze pooddychac. Niekiedy folię wręcz trzeba nosić (jeżeli dajmy na to w pracy jest brudno, albo takie tam), ale generalnie moja rada: folię tylko na noc zakładać. pzdr


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sro Cze 23, 2010 9:15 pm
Odpowiedz z cytatem

Jak to czytam to smiac mi sie chce! mam tatka na stopie i szczerze nie przezywalam tak mocno tego. folie sciagnelam po ponad 3 godzinach a powinnam po 2 i jest wszystko ok. Pozniej tylko nawilzanie i po sprawie. A bedzie czerwone w 1wszym dniu poniewaz to krwawilo troche podczas robienia ,w koncu ktos nakluwal igla twoja skore to musi krwawic. glowa do gory!!

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 11:15 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Jak to czytam to smiac mi sie chce! mam tatka na stopie i szczerze nie przezywalam tak mocno tego. folie sciagnelam po ponad 3 godzinach a powinnam po 2 i jest wszystko ok. Pozniej tylko nawilzanie i po sprawie. A bedzie czerwone w 1wszym dniu poniewaz to krwawilo troche podczas robienia ,w koncu ktos nakluwal igla twoja skore to musi krwawic. glowa do gory!![/quote]



Co Ty nie powiesz Rolling Eyes

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Lip 18, 2010 10:49 pm
Odpowiedz z cytatem

5 dni temu robilem sobie drugie tat2 na plecach. Folie sciaglem po 3 godzinkach przemylem zimna woda i oczywiscie smarowalem alantanem plus. Minol 5 dzien juz zero strupkow wszystko ok. Pieknie wyglada. Teraz tyko balsamikiem smarowac i bedzie git.
Najwazniejsze zeby pamietac zeby nasz tatek byl ciagle nawilzony ale rowniez nie do przesady aby nie namiekl za bardzo. Przed kazdym sparowaniem myc woda z mydlem antybakteryjnym przeczekac az wyschnie sam i nalozyc cieniutka warstwe masci i tak 4-6 razy dziennie. Nie opalac sie aby nie przegrzac naszego malowidla oraz nie pic alkoholi conajmniej 24 godziny po zrobieniu

Gość
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Pon Lip 19, 2010 4:42 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]5 dni temu robilem sobie drugie tat2 na plecach. Folie sciaglem po 3 godzinkach przemylem zimna woda i oczywiscie smarowalem alantanem plus. Minol 5 dzien juz zero strupkow wszystko ok. Pieknie wyglada. Teraz tyko balsamikiem smarowac i bedzie git.
Najwazniejsze zeby pamietac zeby nasz tatek byl ciagle nawilzony ale rowniez nie do przesady aby nie namiekl za bardzo. Przed kazdym sparowaniem myc woda z mydlem antybakteryjnym przeczekac az wyschnie sam i nalozyc cieniutka warstwe masci i tak 4-6 razy dziennie. Nie opalac sie aby nie przegrzac naszego malowidla oraz nie pic alkoholi conajmniej 24 godziny po zrobieniu[/quote]



Jeżeli po 5 dniach odstawisz maść na rzecz balsamu to długo się nie pocieszysz dziarą. Ludzie, trochę logiki w tym co piszecie bo jak patrzę na "porady" co niektórych to strach się bać. Krzywdę jedynie można sobie zrobić i tyle....

pzdr


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sro Lip 21, 2010 8:52 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoo"]pozdro Smile Przy okazji zajrzyj na www.tatuaze-pila.wxv.pl Wink[/quote] mam pytanie , zrobiłam sobie dziś tattoo na łopatce i nie wiem jaką maścia smarować. bylabym wdzieczna za pomoc Wink

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)