MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post amzr_90
Wysłany: Sob Lut 20, 2010 10:42 pm
Odpowiedz z cytatem

czy jest ktos w stanie polecic ktorys z salonow w bydgoszczy ? bylabym wdzieczna

amzr_90
Post reneesme
Wysłany: Nie Lut 28, 2010 5:21 pm
Odpowiedz z cytatem

a ja szukam dobrego salonu w łódźiWink)dobry nie znaczy drogi;)chciałabym przerobic obecny tatuaz.pozdrawiam

reneesme
Post bloka
Wysłany: Sob Mar 13, 2010 10:24 am
Odpowiedz z cytatem

poczekaj aż pojawi się konwencja tatuażu w Łodzi (spoko imprezka) tam na pewno znajdziesz jakiegoś dobrego artystę. Konwencje odbywają się co roku więc ogarnij kiedy jest w tym. No i naprawdę zjeżdża się tam wtedy kupa artystów z całej POLSKI. Smile

bloka
Post stok
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 2:22 pm
Odpowiedz z cytatem

ja polecam studio tatuażu w Rybniku "PRYKAS" gościu i laska są tak konkretnie że mi anal rozpier**la Very Happy tez tam bede robił własny projekt.. studio ma łooooj dooooobrą renome i coraz więcej klientów Smile

stok
Post Gość
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 2:34 pm
Odpowiedz z cytatem

-- SPAM --www.prykas.pl/

nawet sa tam tatuaże mojego WOOOJA Very Happy

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 2:34 pm
Odpowiedz z cytatem

no i ogólnie kozkaki Smile

Gość
Post Samo
Wysłany: Sro Maj 05, 2010 1:24 am
Odpowiedz z cytatem

Witam
Chcialem zapytac ile mniej wiecej kosztowal by czarno-zielony wonż wijący sie z pleców na klate.. Taki sobie wymarzyłem.. Tak z 80 cm na 15cm

Samo
Post Gość
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 1:37 pm
Odpowiedz z cytatem

A ja też mam pytanie odnośnie przybliżonej cenny tatuażu podobnego do tego na zdjęciu poniżej
[img]-- SPAM --img168.imageshack.us/img168/4222/tatto01.jpg[/img]
Tylko z tym że sięgał by max do pępka bez tego dołu i do łokcia .

Gość
Post normekk
Wysłany: Sob Cze 05, 2010 8:45 am
Odpowiedz z cytatem

Cześć.

Czy możecie mi polecić dobry zakład w Trójmieście (najlepiej w Gdańsku) i orientacyjny koszt tatuażu:

20sto znakowy napis wysokości ok. 1 cm jak najprostszą czcionką Wink.

normekk
Post dawid_neo Posty: 1
Wysłany: Wto Cze 15, 2010 9:18 am
Odpowiedz z cytatem

Witam,
Jestem tu nowy, zarejestrowałem się na Waszym forum ponieważ myślę nad zrobieniem pierwszego w życiu tatuażu. Wybrałem już wzór jaki do mnie pasuję ale chciałbym przygotować się na niego nie tylko psychicznie ale również cenowo, więc bardzo proszę o pomoc.

[img]-- SPAM --img254.imageshack.us/img254/8459/gryf.png[/img]

Mógłby ktoś powiedzieć mi jak wyglądała by cena tego gryfa w wymiarach o ok 17cmx17cm w czarno-białym kolorze (oczywiście zależałoby mi oby rysunek został odpowiednio pocieniowany)

Z góry dziękuję i Pozdrawiam Wink

dawid_neo Dołączył: 14 Cze 2010
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post madzia_0613 Posty: 1
Wysłany: Wto Cze 15, 2010 7:23 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam Smile chce sobie zrobić tatuaż na 20ste urodziny a wgl nie orientuje sie w cenach i gdzie w warszawie znajdę najlepsze studio tatuażu wiec bardzo proszę o pomoc Smile a co do tatuażu to chciałabym taki jak ma Rihanna na karku te gwiazdeczki może wie ktoś ile bym zapłaciła za taki tatuaż? Smile będę wdzięczna za pomoc Smile

madzia_0613 Dołączył: 15 Cze 2010
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post angela
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 7:52 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja szukam dobrego studia w Poznaniu ?

angela
Post Gość
Wysłany: Czw Lip 01, 2010 11:48 pm
Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Warszawę to możesz iść do Icterus, cąłkiem O.K. Wink, byłam, ale zastanów sie 10 razy, zanim zrbisz tatto jaki ma jakaśtam gwiazda,żebyś potem nie żałowała, bo to na całe życie Very Happy Lepiej zrobić coś, co jest ważne dla Ciebie Wink co Ci się podoba ^ -[color=darkred][/color][color=orange][/color][color=indigo][/color]

Gość
Post kaziczek
Wysłany: Pon Lip 12, 2010 3:23 pm
Odpowiedz z cytatem

a ktoś może mniej więcej wie ile za trzy różnej ale nie wielkiej wielkości gwiazdki Question

kaziczek
Post Gość
Wysłany: Nie Sie 08, 2010 10:52 am
Odpowiedz z cytatem

ile za taki tatuaż ? wielkość ta sama różni się szczegołami ale generalnie baaaardzo podobny

[img]-- SPAM --www.eminemlab.com/eminemtattoos/eminem%20tattoo%20ronnie%20rip.jpg[/img]

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)