MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post mgr.inzynier Posty: 4
Wysłany: Sob Kwi 17, 2004 6:00 pm
Odpowiedz z cytatem

witam
nikogo napewno żal niedusi że ktoś jest lepszy czy nie a to czemu ktoś ma podać schemat maszyny ilość zwoji czy opór drutu uzywanego do cewek czy opisywać jak to działa ja chcąc zobaczyć jak działa maszyna do tatuażu i jak jest skonstruowana musiałem kupić sobie maszyne i sam sie przekonać na własne oczy i to z jakiej racji mam podawać dane maszyny żebym wiedział to co teraz wiem po zakupie to bym sobie sam zrobił bo niemam z tym problemu. Pozdro

mgr.inzynier Dołączył: 03 Kwi 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Nie Kwi 18, 2004 11:04 am
Odpowiedz z cytatem

po to chociazby zeby ktos inny nie musial kupowac?
oczywiscie lepiej jest sobie kupic najpierw zrobiona przez kogos kto sie zna..ale to juz inna kwestia..
taka wlasnie jest mentalnosc polakow...jak pies ogrodnika..sam nie zje a drugiemu tez nie da...

Gość
Post mgr.inzynier Posty: 4
Wysłany: Nie Kwi 18, 2004 11:39 am
Odpowiedz z cytatem

niewiem czy ktoś był by taki chojny i podawał schemat itd....
jak na maszyne wyjebał 800zł czyli było mnie stać i uzbierałem to niesądze że innych tez niestac ,napewno nikt niezrobi sam maszyny jak niemiał jej w rękach ale życze powodzenia tsk samo w przypadku sprzedającego sprzet chce sprzedawac i walić kase a nie dawać rady
jak mozna zrobić maszytne ,skoro jak tak piszesz to sam podaj dane maszy.Pozdro

mgr.inzynier Dołączył: 03 Kwi 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post ifs Posty: 16
Wysłany: Nie Kwi 18, 2004 6:33 pm
Odpowiedz z cytatem

chetnie bym podal, jednak sam nie robie maszyn i nie mam o tym zielonego pojecie...jestem powiedzmy z wyksztalcenia plastykiem a nie technikiem totez mnie to absolutnie nie bawi i nie obchodzi...dla mnie ma dzialac, nie obchodzi mnie jak...jesli bym jednak wiedzial , chetnie bym sie swoja wiedza podzielil...


ifs Dołączył: 31 Mar 2004 Skąd: z domu
_________________
ustepuje madry glupiemu..i dlatego ten swiat tak wyglada..
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post Renegat Posty: 2
Wysłany: Czw Maj 13, 2004 1:06 pm
Odpowiedz z cytatem

Siema widze ze same chytrusy tutaj sa hehe. Chetnie wam podpowiem co nieco w wykonywaniu maszynki bo ja nie mialem z tym najmniejszego problemu wystarczy znac sie na elektronice albo chociaz na zasadzie dzialania pola elektromagnetycznego. Jezeli ktos chce to pokaze mu swoja maszynke nie jest to moja pierwsza maszynka bawie sie w to juz od dawna. Moge rowniez wykonac na zamowienie maszynke ze zasilaczem za calkiem konkurecyjna cene lub jakas wymiane. Jak cos to pisac na maila. Pozdrawiam


renegat_19@o2.pl

Renegat Dołączył: 07 Kwi 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)