MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Valdes Posty: 3
Wysłany: Sro Maj 12, 2004 10:37 pm
Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś mógłby mi zapodać adresy studiów działających w Katowicach ??? Może być to normalny adres , lub też adres www - jeśli takowy jest Wink

Valdes Dołączył: 12 Maj 2004
_________________
One Club , One Passion , One Love ... FC.Barcelona !!!
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoz Posty: 18
Wysłany: Sro Maj 12, 2004 11:34 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Valdes"]Czy ktoś mógłby mi zapodać adresy studiów działających w Katowicach ??? Może być to normalny adres , lub też adres www - jeśli takowy jest Wink[/quote]

-- SPAM --www.sauron.alpha.pl/ .......zgłoś sie do Marka...polecam!


tattoz Dołączył: 15 Kwi 2004
_________________
-- SPAM --www.tattoz.strefa.pl
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post Valdes Posty: 3
Wysłany: Pią Maj 14, 2004 6:48 pm
Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki za ten adres !!! Po tym co przeczytałem na tej stronce , jestem pełen podziwu i naprawdę gratuluje stworzenia takiego studia ! To bardzo ważne że przywiązują oni największą wagę do higieny - to najważniejsze Wink

Jeśli będę zamierzał zrobić sobie tatuaż to na pewno tam !!!

Valdes Dołączył: 12 Maj 2004
_________________
One Club , One Passion , One Love ... FC.Barcelona !!!
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Cara
Wysłany: Wto Maj 18, 2004 5:05 pm
Odpowiedz z cytatem

Jak tatuaż to tylko w Sauronie. Sama mam robiony przez Marka i jest to prawdziwe cudo. Pełen profesjonalizm, miła atmosfera, polecam z czystym sumieniem Smile

Cara
Post ugly
Wysłany: Pią Paź 01, 2004 11:19 pm
Odpowiedz z cytatem

a czy ktos moze sie wypowiedziec na temat studia RECTUM w katowicach na ul. stawowej ( -- SPAM --www.tatuaze.slask.pl ) i/albo RELIC w chorzowie
( -- SPAM --www.tattoo.fr.pl )
bylbym wdzieczny

ugly
Post Gość
Wysłany: Sro Paź 13, 2004 9:49 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Valdes"]To bardzo ważne że przywiązują oni największą wagę do higieny - to najważniejsze Wink

Jeśli będę zamierzał zrobić sobie tatuaż to na pewno tam !!![/quote]

na 95% polskich stron tatuazu przywiązuje sie największą wagę do higieny. w niektórych przypadkach dotyczy to tylko stron www.

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Maj 16, 2005 11:33 am
Odpowiedz z cytatem

Ale w tym przypadku to nie jest ściema. Najbardziej profesjonalne studio jakie widziałam.

Gość
Post new
Wysłany: Pon Cze 20, 2005 9:21 pm
Odpowiedz z cytatem

Dragon !! 14 lat na rynku i same grono zadowolonych !! nic dodać nic ująć

new
Post lokata Posty: 9
Wysłany: Czw Lip 14, 2005 10:18 pm
Odpowiedz z cytatem

Też dziergałam się w Sauronie i jestem w pełni zadowolona. Polecam


lokata Dołączył: 14 Lip 2005
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Anilewe
Wysłany: Pon Paź 27, 2008 10:21 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="ugly"]a czy ktos moze sie wypowiedziec na temat studia RECTUM w katowicach na ul. stawowej ( -- SPAM --www.tatuaze.slask.pl ) i/albo RELIC w chorzowie
( -- SPAM --www.tattoo.fr.pl )
bylbym wdzieczny[/quote]

Relic w Chorzowie tak srednio polecam. Sama tam robiłam ale higiena nie dokonca jest bez zarzutu. poza tym jakość też niezbyt zadowalająca.

Anilewe
Post MARTINEZ
Wysłany: Wto Gru 16, 2008 8:18 pm
Odpowiedz z cytatem

DO RYBNIKA TEŻ MASZ BARDZO BLISKO AUTOSTRADĄ DO GLIWIC POTEMN CAŁY CZAS PROSTO POLECAM STUDIO TATUAŻU PRYKAS TATTOO NAPRAWDĘ WARTO BO NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I PROFESJONALNE PODEJŚCIE. TO JEDNI Z NAJLEPSZYCH W POLSCE. ZERKNIJ NA STRONKĘ www.tatuaz.rybnik.pl OPŁACA SIĘ PRZEJECHAĆ TE 50KM.
oni są naprawdę bardzo uniwersalni i potrafią zrobić tattoo w karzdym klimacie.
pozdro martinez

MARTINEZ
Post Sonne
Wysłany: Sob Gru 20, 2008 3:48 pm
Odpowiedz z cytatem

Zrobiłam tatuaż w Rectum na Korfantego w Katowicach. Jestem baaardzo zadowolona. Tatuaż zrobiony niezwykle dokładnie, kolor intensywny. Na początku może Was zniechęcić wystrój wnętrza, ale nie zwracajcie na to uwagi, tatuują świetnie. W trakcie tatuowania fajny kontakt z tatuującym, udzielają dużo informacji na temat tatuażu i dbania o niego. Na pewno do nich wrócę.
Pozdrawiam

Sonne
Post Sonne
Wysłany: Sob Gru 20, 2008 3:48 pm
Odpowiedz z cytatem

Zrobiłam tatuaż w Rectum na Korfantego w Katowicach. Jestem baaardzo zadowolona. Tatuaż zrobiony niezwykle dokładnie, kolor intensywny. Na początku może Was zniechęcić wystrój wnętrza, ale nie zwracajcie na to uwagi, tatuują świetnie. W trakcie tatuowania fajny kontakt z tatuującym, udzielają dużo informacji na temat tatuażu i dbania o niego. Na pewno do nich wrócę.
Pozdrawiam

Sonne
Post Sonne Uno
Wysłany: Sob Gru 20, 2008 3:49 pm
Odpowiedz z cytatem

Zrobiłam tatuaż w Rectum na Korfantego w Katowicach. Jestem baaardzo zadowolona. Tatuaż zrobiony niezwykle dokładnie, kolor intensywny. Na początku może Was zniechęcić wystrój wnętrza, ale nie zwracajcie na to uwagi, tatuują świetnie. W trakcie tatuowania fajny kontakt z tatuującym, udzielają dużo informacji na temat tatuażu i dbania o niego. Na pewno do nich wrócę.
Pozdrawiam

Sonne Uno
Post Scream Posty: 18
Wysłany: Sro Mar 04, 2009 8:47 pm
Odpowiedz z cytatem

A co do studia w Katowicach...
Gdzie najlepiej się zgłosić na praktyki?
Bo szczerze powiedziawszy trochę się boję...
Byłabym zachwycona gdyby po prostu pozwolili mi siedzieć i patrzeć Very Happy.


Scream Dołączył: 02 Mar 2009 Skąd: ja do cholery się tu wzięłam?
_________________
"Milczenie jest najlepszym zwiastunem radości, bo małe jest szczęście, które można wyrazić słowami."
William Shakespeare
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony 1, 2, 3  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)