MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Aga
Wysłany: Sob Cze 17, 2006 6:38 pm
Odpowiedz z cytatem

Uzywanie folii to głupota, ja przez to 6 dnia zepsułąm sobie tatoo i lecze go kolejne 4 dni, nic sie nie zakłada już potem absulutnie, a na robe tribiotic podobno dobry

Aga
Post Gość
Wysłany: Sob Lip 22, 2006 2:25 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="TommiCrazy"]folie zakłada się na tattuaz swierzy a nie ropiejący, niekoniecznie ktoś cie czymkolwiek zaraził, widze jak małolaty gonią z swierzą dziarą i robią szoł , zamiast dbac oto palą piją cpją i leżą w rowach :/

również polecam tribiotyk lub coś lepszego ale z przepisu dermatologa, gdy mi kiedyś goiła się zle rana( własnoręcze usuwanie) to zauważyłem że niedobre było zbytnie przesmarowywanie takiej rany, lepiej było doprowadzić do odsuszenia, pozatym wiem ze ropieć może od stłuczenia lub przesadnego smarowania , może być że ktoś przesdził z trzymaniem folii. dltego ja polecam przemywanie takich"ran" antyseptycznym mydłem by to miejsce było wolne od bakterii.

a żarty niektórych tu osob są żałosne i swiadczą o niskim poziomie intelektualnym, w tk powznych sprawach powinno się pomagać bo każdego to może spotkać[/quote]

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Sie 19, 2008 7:04 pm
Odpowiedz z cytatem

Leita.........Paradoks... ludzie nie wprowadzajcie kolezki w blad ,chodzi tu o jego cialo i pielegnacje czegos co pozostanie na cale zycie(chyba)

Mysle ze pomysl z folia i wazelina jest nie malo rzeczac dziwny.....

Propozycja: skocz do najblizszego studia i pokaz im dokladnie o co chodzi..ropienie sie zdaza ale badz pewny ze konsultacja byla fachowa.

no nic pozdrawiam i zycze powodzenia.....

LEITA.[/b]

Gość
Post Rychu
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 8:58 pm
Odpowiedz z cytatem

Do infekcja bakteryjna , ten kto ci robił tatuaż pewnie nierobił go w rękawiczkach wystarczy Że dotknie czymŚ brudnym i jest infekcja . dlatego powinny byĆ rĘkawiczki , i na koniec folia Żeby niedopuszczała powietrza poniewasz po ściągniĘciu jej rana dochodzi do odpowiedniego gojenia się . Very Happy [/b][/list]

Rychu
Post Gość
Wysłany: Sob Maj 16, 2009 7:12 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja również zrobiłam dwa tygodnie temu tatuaż na stopie,od tamtej pory nic tylko albo ropa,!cała stopa spuchnięta !!!!!!!!!Używałam już chyba wszystkiego Probiotyku,Alantanu ,teraz obecnie próbuje Dermatol-puder leczniczy !!!!!!!nigdy nie myślałam że będę żałowała swojej decyzji ale tak jest może przez ten ból i niewyspane noce.Wizyta u Dermatologa będzie myśle obowiązkowa a co do poprawki to siechyba nie odważe pozdrawiam

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Nie Maj 17, 2009 11:20 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Ja również zrobiłam dwa tygodnie temu tatuaż na stopie,od tamtej pory nic tylko albo ropa,!cała stopa spuchnięta !!!!!!!!!Używałam już chyba wszystkiego Probiotyku,Alantanu ,teraz obecnie próbuje Dermatol-puder leczniczy !!!!!!!nigdy nie myślałam że będę żałowała swojej decyzji ale tak jest może przez ten ból i niewyspane noce.Wizyta u Dermatologa będzie myśle obowiązkowa a co do poprawki to siechyba nie odważe pozdrawiam[/quote]

Ropa wynika zazwyczaj z dwoch przyczyn. Albo koles ktory Ci robil tatuaz wykonal nie sterylnie i nie higienicznie albo sama dopuscilas do zakazenia. Co do poprawki odradzam Ci ponowne pojsce do tego samego goscia


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Nie Sie 23, 2009 3:36 pm
Odpowiedz z cytatem

Nie zawsze takie przykre sprawy są winą tatuatora (pomijam tatuowanie się gdzieś u "profesjonalnego kumpla"), niekiedy źle przeprowadzony proces gojenia, albo zwyczajnie brak doświadczenia, czy posiadania stosownej wiedzy.

Jednak jeżeli coś takiego się dzieje to bez zbędnego filozofowania marsz do dermatologa.


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Nie Sie 23, 2009 5:00 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="pajak914"]Nie zawsze takie przykre sprawy są winą tatuatora (pomijam tatuowanie się gdzieś u "profesjonalnego kumpla"), niekiedy źle przeprowadzony proces gojenia, albo zwyczajnie brak doświadczenia, czy posiadania stosownej wiedzy.

Jednak jeżeli coś takiego się dzieje to bez zbędnego filozofowania marsz do dermatologa.[/quote]

czytaj date postow Very Happy bo to jest stary post sprzed prawoe pol roku ;p ale dobrze piszesz i to mnie cieszy Smile


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Nie Sie 23, 2009 6:00 pm
Odpowiedz z cytatem

Ależ czytałem. Udzieliłem jedynie odpowiedzi na zasadzie pozostawienia stosownego info "dla potomności". Wiadomo, że ktoś kiedyś będzie to czytał (albo nawet jak znam życie będzie miał podobny problem) to zawsze czegoś się dowie.


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post b
Wysłany: Sob Paź 03, 2009 7:55 pm
Odpowiedz z cytatem

ichuj

b
Post mariatattoo
Wysłany: Sro Gru 30, 2009 7:19 pm
Odpowiedz z cytatem

"biale miejsc"mala glebsza rana ze tak to nazwe

mariatattoo
Post malik78 Posty: 3
Wysłany: Sob Sty 30, 2010 7:48 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam!!! ja zrobiłem sobie tatuaz na ręce dwa dni temu ..strasznie spuchła mi ręka i ropieje mi jest cały zaczerwieniony..przemywam go szarym mydłem i smaruje mascią "easetatoo" tatruaz oczywiscie robiłem w studiu ..dzwoniłem do goscia który mi go robił i mówi mi ze nie mam sie czym martwic ze tak bywa bo dziara jest na zgięciu ręki ..ale nie wiem co mam robic nie zaciekawie to wygląda..pomózcie!!!

malik78 Dołączył: 30 Sty 2010
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Sob Sty 30, 2010 7:54 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="malik78"]Witam!!! ja zrobiłem sobie tatuaz na ręce dwa dni temu ..strasznie spuchła mi ręka i ropieje mi jest cały zaczerwieniony..przemywam go szarym mydłem i smaruje mascią "easetatoo" tatruaz oczywiscie robiłem w studiu ..dzwoniłem do goscia który mi go robił i mówi mi ze nie mam sie czym martwic ze tak bywa bo dziara jest na zgięciu ręki ..ale nie wiem co mam robic nie zaciekawie to wygląda..pomózcie!!![/quote]

Wal do dermatologa a jeżeli nie masz możliwości teraz to na ostry dyżur czym prędzej bo jesteś o krok od wdania się zakażenia;/. Takie coś nie powinno mieć miejsca w żadnym przypadku. Tatuaż nie ma prawa ropieć - bez względu na jego umiejscowienie.

Podaj jeszcze namiary tej rzeźni gdzie robiłeś dziarę. Na przyszłość ludzi będą unikać takiego "profesjonalizmu".
Pozdro. Trzymam kciuki


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post malik78 Posty: 3
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 7:39 pm
Odpowiedz z cytatem

WItam ponownie posłuchałem rady i pojechałem na ostry dyzur mam antybiotyki i zastrzyki do brzucha ..stwierdzono zapalenie .. dzis jest juz zdecydowanie lepiej ....mam nadzieje ze szybko sie wygoi..a co do studia to naprawde profesjonalne studio i nie moge powiedziec że wina jest po stronie studia mysle ze zlekceważyłem sobie za bardzo higiene tatuaża ..i tyle /...oby sie wygojiło bo trzeba go skonczyc jest zajebisty...tylko napiszcie co teraz ..czym smarowac ...jest troche strupków..

malik78 Dołączył: 30 Sty 2010
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 8:57 pm
Odpowiedz z cytatem

Kurde, nie jestem lekarzem. Mogłeś zapytać lekarza na miejscu jak już byłeś. Ale na bank musisz brać to co dał Ci lekarz i nie możesz tym razem kolego dopuścić do wyschnięcia dziary, a przynajmniej tego co z niej w tym momencie pozostało. Na Twoim miejscu skonsultowałbym się z lekarzem czy aby na pewno alantan albo bepanthen nie wejdą w jakąś reakcję z tym co już bierzesz. Bo przecież smarować czymś musisz.

Musisz teraz wyczekać do CAŁKOWITEGO wygojenia się tatuażu i dopiero wtedy pomyśleć nad poprawką. Jak znam życie da się naprawić w conajmniej 98% Wink .


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)