MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post tores
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 8:33 pm
Odpowiedz z cytatem

na pewno przez caly tydzień
a soboty i niedziele to nie wiem masz na stronce numer to zadzwon najlepiej
pozdrawiam

tores
Post MARECKI 85 Posty: 5
Wysłany: Nie Sty 24, 2010 3:03 pm
Odpowiedz z cytatem

mnie w wikingu za 10x10 krzyknęli 1000zł, porąbało ich chyba, zrobiłęm za mniejszą kasę w nowym studio przy Wrocławskiej 3 ToxicForm.

Tu jest taniej i też solidnie Smile


MARECKI 85 Dołączył: 23 Sty 2010
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tores
Wysłany: Nie Sty 24, 2010 9:09 pm
Odpowiedz z cytatem

nie wiedzialem ze na wroclawskiej jest studio chyba od niedawna
marecki 85 masz moze na nich namiar albo stronke
pozdrawiam

tores
Post Gość
Wysłany: Sob Sty 30, 2010 5:38 pm
Odpowiedz z cytatem

www.toxicform.com tu masz stronę, Robert tatuuje, robi też projekty. Także można do niego iść z pomysłem, a on to przeleje na papier Smile

Gość
Post tores
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 9:21 am
Odpowiedz z cytatem

dzieki za info
pozdrawiam

tores
Post Gość
Wysłany: Pon Mar 01, 2010 1:50 pm
Odpowiedz z cytatem

Hej
Czy ktos moze mi podac aktualny adres i numer telefonu do P.Poczty?

Gość
Post tores
Wysłany: Sro Mar 03, 2010 12:47 pm
Odpowiedz z cytatem

-- SPAM --superiortattoo.com.pl/
tu ma pan stronke p poczty oraz galerie choc jest narazie w budowie

tores
Post tores
Wysłany: Sro Mar 03, 2010 12:49 pm
Odpowiedz z cytatem

a tu ma pan adres starszej stronki z adresem i nr telefonu
w razie jakich kolwiek pytan prosze pisac

pozdrawiam

tores
Post Gość
Wysłany: Sro Mar 03, 2010 12:50 pm
Odpowiedz z cytatem

-- SPAM --superiortattoo.com.pl/kontakt.htm
mialo byc w tamtym poscie ale cos mi sie pomyliło

Gość
Post abc
Wysłany: Czw Mar 04, 2010 7:28 pm
Odpowiedz z cytatem

o zrobieniu tatuażu myślałam już ok 7 lat temu. na 18 urodziny, ale czekałam, bo myślałam że mi przejdzie. a jednak nie:) poszłam do vikinga i nie potraktowali mnie zbyt miło.... :/ to że im nie spodobał się wzór i jego wielkość to ich problem. a oni nie chcą zrobić, bo co??? bo dla nich to już nie frajda??? to ja będę nosić to nad moim tyłkiem całe życie i to ja powinnam wybrać co chce tam mieć. jak można komus narzucać co powinien sobie zrobić. jak za jakis czas nie będzie mi się podobać moj tatuaz to pretensje wole mieć do siebie a nie być wku....a, że ktoś mnie do czegoś namówił.
jakies 4-5 lat temu przekuwałam tam pępek i chłopak był mily i jak pokazałam mu wzór tatuażu to powiedział, że nie ma problemu, a teraz,.... artyści..... z całym szacunkiem, ale nie każdy chce mieć zwierze czy jakąś rośline. nie rajcują mnie kwiatki, smoki, potworki,zwierzaczki, motylki. czy ten p. poczta też wmawia klientom, że powinni zrobić sobie coś innego niz wybrałi? bo ja chce swój tatuaz!!!!! a nie pogaduchy o tym że ktoś zrobił mały tatuaz, a potem chciał zrobić z niego większy, więc lepiej od razu zrobić większy itp. po co ta gadka.

abc
Post tores
Wysłany: Czw Mar 04, 2010 10:41 pm
Odpowiedz z cytatem

witam abc
zgadzam sie z toba w stu procentach
i niestety masz racje p poczta nie jest taki nie wciska gotowych wzorów a najlepiej idz jak masz mozliwosc i porozmawiaj z nim
myslac o tatuazu tyle lat to pewnie masz juz pewnosc co chcesz miec

pozdrawiam : :

tores
Post Gosiaczek
Wysłany: Czw Mar 04, 2010 11:11 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam

Ja robiłam tatuaż w Euro Studio i zdecydowanie nie polecam!!!! zrobili mi takie gówno że masakra, nie dość że litery wytatuowane krzywo to poprawka która naniosła pani woła o pomstę do nieba Confused miały być delikatne gwiazdki które oplotą te litery żeby zatuszować krzywiznę, mam wytatuowane 10 dużych bezsensownych gwiazd i "cienie" które są liniami. Ci ludzie nie mają pojęcia o tatuowaniu chociaż utrzymują się na rynku 10 lat, pieprzeni rzemieślnicy którzy z artystą nie mają nic wspólnego. Jedynie potrafią skalkować i pojechać maszynką po tym. Teraz albo muszę zrobić cover albo usunąć laserowo a z Panią G spotkam się niestety w sądzie.

Gosiaczek
Post tores
Wysłany: Czw Mar 04, 2010 11:44 pm
Odpowiedz z cytatem

witam gosiaczek

az tak masakra moze jakis cover ci wystarczy
laser to ostateczność a sad to juz ostatnia mozliwosc jak dla mnie a mozna wiedziec gdzie robilas w jaki mmiejscu na ciele
chyba w bardzo widocznym miejscu ze chcesz usunac
pozdrawiam

tores
Post Gość
Wysłany: Pią Mar 05, 2010 12:21 pm
Odpowiedz z cytatem

Witaj Tores

no niestety tatuaż jest zrobiony na ramieniu czyli w miejscu bardzo widocznym, wstyd mi go pokazywać nawet rodzinie dlatego muszę z nim coś zrobić. ratowałby mnie cover ale nie chcę tatuażu na całą rękę, nie wiem czy kolorowym barwnikiem da radę przykryć czarny, jeśli tak to byłoby super a jeśli nie to chyba pozostaje mi tylko usunięcie.
do sądu tą panią i tak podam bo na pewno tej sprawy tak nie zostawię, konsultowałam już się z rzecznikiem praw konsumenta i właśnie tak mi poradził, w przyszłym tygodniu mam spotkanie z prawnikiem więc będę wiedzieć jakie są szanse wygranej w sądzie.

Pozdrawiam

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Mar 05, 2010 1:14 pm
Odpowiedz z cytatem

hej gosiaczek

bardzo widoczne miejsce moze jakis inny tatuator da rade go przerobić

najgorsze jest to ze musialas wycierpiec i jeszcze go spaprali
wielcy tatuatorzy pewnie robia na ilosc

sam mam na ramieniu dziarke i wiem jak ciezko to zakryc szczegolnie dziewczynie a teraz jeszcze lato sie zbliza
masakra

mam nadzieje ze uda ci sie go przerobic
i trzymam kciuki zeby to sie udalo

pozdrawiam

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 17, 18, 19  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)