MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post domar250 Dołączył: 27 Lis 2009 Posty: 6 Wysłany: Nie Gru 27, 2009 5:19 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witam!
Zrobiłem sobie tatuaż z jakiś ponad miesiąc temu jest to niewielki tatuaz nad kostka zwykły napis Problem polega na tym że mam osłabioną nogę strasznie wczoraj miałem bóle w stawach wydaje mi sie że są to objawy zaniku mięsni byłem z tym u lekarza z miesiąc temu powiedział że nie jest możliwym mieć zanik mięsni od takiego tatuazu takie przypadki tycza sie duzych tatuazy i mozliwe ze te bole w nodze nie maja nic wspólnego z tatuazem ale sadze ze jakiekolwiek uderzenie by juz dawno przeszło proszę o pomoc
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009 Posty: 165 Wysłany: Wto Gru 29, 2009 6:06 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Idź do lekarza. A skoro byłeś idź jeszcze raz. Co ma zanik mięśni do dziary???
Post domar250 Dołączył: 27 Lis 2009 Posty: 6 Wysłany: Pon Sty 04, 2010 1:29 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

pajak914 napisał:
Idź do lekarza. A skoro byłeś idź jeszcze raz. Co ma zanik mięśni do dziary???

Przeczytaj na necie przez tatuaz moze dojsc do uszkodzenia nerwu przez co jest zanik mięśni
Post pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009 Posty: 165 Wysłany: Pon Sty 04, 2010 5:34 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

domar250 napisał:

Przeczytaj na necie przez tatuaz moze dojsc do uszkodzenia nerwu przez co jest zanik mięśni

Nie opowiadaj bajek. Przypadek o którym wspomniałeś to szansa 1/1000000. A w dodatku Twoja dziara jest malutka co samo się niejako wyklucza. Gdybyś zrobił sobie całe plecy to przez sam fakt orania skóry może dojść do porażenia nerwów (ale i tak jest to czasowe i odwracalne w 99%). Możesz iść do kolejnego lekarza jak tak bardzo szukasz choroby.

BTW: możesz się pochwalić dziarką? Wink
Post domar250 Dołączył: 27 Lis 2009 Posty: 6 Wysłany: Wto Sty 05, 2010 12:25 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

pajak914 napisał:
domar250 napisał:

Nie opowiadaj bajek. Przypadek o którym wspomniałeś to szansa 1/1000000. A w dodatku Twoja dziara jest malutka co samo się niejako wyklucza. Gdybyś zrobił sobie całe plecy to przez sam fakt orania skóry może dojść do porażenia nerwów (ale i tak jest to czasowe i odwracalne w 99%). Możesz iść do kolejnego lekarza jak tak bardzo szukasz choroby.

BTW: możesz się pochwalić dziarką? Wink

No dobra w takim bądź razie (kamień z serca mi spadł)co to moze być? ogólnie ten pomysł z ta dziarą był bardzo głupi i nieodpowiedzialny bo kolega mi robil maszynka ktora kupil 3 dni w czesniej i nie mial o tym pojecia ale igla byla wymieniana bo sam ja wyciagalem, może to być przyczyna np tego że mój organizm jest młody i nie jest przyzwyczajony do ciała obcego (choć po miesiącu do wszystkiego można sie przyzwyczaić)

A co do dziarki to nie ma sie czym chwalić ;|
Post pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009 Posty: 165 Wysłany: Wto Sty 05, 2010 8:41 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

To znacznie zmienia postać rzeczy. Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, ale w takiej sytuacji jak na moje oko to masz pewnie przeoraną skórę. Za jakiś czas wyjdą pewnie blizny jeżeli już ich nie ma...? Kolega zapewne doświadczenia nie miał i sprawdził jak to jest... Faktycznie nierozsądnie zrobiłeś. Co do uczulenie na "ciało obce" jak to ująłeś to owszem zdarza się uczulenie na pigment, ale tez jest raczej rzadkie. Proponuję wizytę u lekarza. Tutaj możemy sobie gdybać...Rolling Eyes
Może niech się wypowiedzą bardziej doświadczeni forumowicze
Post Gość Wysłany: Czw Sty 07, 2010 12:57 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

pajak914 napisał:
To znacznie zmienia postać rzeczy. Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, ale w takiej sytuacji jak na moje oko to masz pewnie przeoraną skórę. Za jakiś czas wyjdą pewnie blizny jeżeli już ich nie ma...? Kolega zapewne doświadczenia nie miał i sprawdził jak to jest... Faktycznie nierozsądnie zrobiłeś. Co do uczulenie na "ciało obce" jak to ująłeś to owszem zdarza się uczulenie na pigment, ale tez jest raczej rzadkie. Proponuję wizytę u lekarza. Tutaj możemy sobie gdybać...Rolling Eyes

No ok dzięki wielkie za pomoc najwidoczniej nieunikniona jest wizyta u lekarza a co do blizn to wątpię bo tatuaż jest zagojony i wygląda jak normalny zdrowy tatuaż. Jeszcze raz bardzo dziękuje
Post domar250 Dołączył: 27 Lis 2009 Posty: 6 Wysłany: Czw Sty 07, 2010 12:58 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

pajak914 napisał:

yy zapomniałem sie zalogować ^^

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach