MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Nie Sie 16, 2009 11:25 am
Odpowiedz z cytatem

Czy Wy czytac do cholery nie umiecie? Warunkiem zrobienia tatuazu jest 18 lat! Jesli jetes niepelnoletni/niepelnoletnia wowczas musisz przyjsc z rodzicem/opiekunem prawnym do studia, gdzie osobiscie wyrazi zgode!

tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Nie Sie 16, 2009 5:25 pm
Odpowiedz z cytatem

Hehhehe.
Na tym upadłym forum, piszą 2-3 osoby i to też z przypadku ( ja z nudy).
A Ci co tworzą nowe posty, z reguły nie czytają już istniejących tematów, nawet jeśli pytają dokładnie o to co jest napisane post niżej.
Więc ja na takie badziewne tematy, nie odpisuję, nawet gdy mi się nudzi Smile

Gość
Post driss
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 6:09 pm
Odpowiedz z cytatem

http://tatuaze.net.pl/wydziarani/fotki,276,kamikadze.html

wie ktoś może co to oznacza?

driss
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 7:20 pm
Odpowiedz z cytatem

driss napisał:
http://tatuaze.net.pl/wydziarani/fotki,276,kamikadze.html

wie ktoś może co to oznacza?

google.pl nastepnie Znaki Kanji i porownuj znaki do tego tatuazu Wink

tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Shluette
Wysłany: Czw Gru 17, 2009 3:20 pm
Odpowiedz z cytatem

zamierzam zrobić sobie tatuaż, ale jak tak czytam te posty to naprawdę jest mi wstyd za te laski ... ;| już nie dziwi mnie fakt, że wytatuowana dziewczyna kojarzy się tak a nie inaczej...przykre

Shluette
Post Gość
Wysłany: Sro Gru 30, 2009 9:13 pm
Odpowiedz z cytatem

lol.. Czytam ten temat. Ortografia 15,16,17 latków RAZI PO OCZACH...Sam mam 15 - nad tatuażem myślałem od półtora roku- i zrobiłem. Owszem, nie wielki, ale wiele dla mnie znaczący. Nie jest to ani imię ukochanej, bo co - rozstaniemy się za rok,dwa,może mniej, może więcej i co? Zostanie coverek do zrobienia.

Zrobiłem też w dosyć niewidocznym przy normalnym funkcjonowaniu miejscu - udo - więc problemów później raczej miał nie będę, mówię o tych typu "Nie przyjmę Cię do roboty, boś bandzior wytatuowany".

A i to że pochodzę z raczej małej rodziny, ojciec 167, matka 158, ja 173cm, więc już wiele nie urosnę, w udzie też już mam sporo (trenuję podn. ciężarów 3 rok), więc dużo się tatuaż nie rozciągnie. Owszem, troszkę napewno... Ale ludzie, tatuaż można poprawićWink

I nie mówcie tu że "domowe" robienie tatoo jest w 100% złe - zrobiłem u kogoś bez specjalistycznego studia, ale sprzęt niezły, wszystko w najlepszym porządku, igła nowa, tusz w malutkich "pojemniczkach", rękawiczki. Glancuś. Gojenie? Bez problemowo, nawet bez strupków. 2-3x dziennie letnia woda z szarym mydłem. Alantan (zwykły, nie plus) co 1-2h i wszystko gra!

Pozdrawiam wszystkich którzy uważają że dziary to sztuka!

Rumeq

Gość

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach