MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Dziadzia
Wysłany: Wto Cze 30, 2009 10:54 pm
Odpowiedz z cytatem

Witajcie !
Zacznę od tego że mam mały dylemat.
Byłem wczoraj w sprawie Tattoo na łydce. Mam wybrany wzór i nie wiem gdzie go wykonać. Raczej w grę wchodzą dwa studia mianowicie Sigil oraz Od świtu do zmierzchu. Które wybrać ? Byłem w jednym i drugim i mój tatuaż zostaw "wyceniony" na ok 550 zł. Więc cena nie ma różnicy. Proszę o szybką odpowiedz Smile Aaa i oczywiście prosze powiedzieć czy to dobre studia Razz znaczy takie małe info o nich.
Serdecznie pozdrawiam Dziadzia ! Very Happy

Dziadzia
Post Gość
Wysłany: Sro Lip 01, 2009 4:30 pm
Odpowiedz z cytatem

-- SPAM --www.tattooart.pl/forum/
(dostępne po rejestracji)
Pozwolę sobie zaproponować, te o to forum.
najlepsze krajowe forum o tatuażu.
Polecą i ocenią.

Gość
Post Dziadzia
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 10:37 am
Odpowiedz z cytatem

aha to dzięki wielkie. Rozejrzę się tam trochę może coś znajdę co mnie interesuje Smile Pozdrawiam !

Dziadzia
Post hose Posty: 4
Wysłany: Pią Paź 16, 2009 8:12 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Dziadzia"]Witajcie !
Zacznę od tego że mam mały dylemat.
Byłem wczoraj w sprawie Tattoo na łydce. Mam wybrany wzór i nie wiem gdzie go wykonać. Raczej w grę wchodzą dwa studia mianowicie Sigil oraz Od świtu do zmierzchu. Które wybrać ? Byłem w jednym i drugim i mój tatuaż zostaw "wyceniony" na ok 550 zł. Więc cena nie ma różnicy. Proszę o szybką odpowiedz Smile Aaa i oczywiście prosze powiedzieć czy to dobre studia Razz znaczy takie małe info o nich.
Serdecznie pozdrawiam Dziadzia ! Very Happy[/quote] a moge napisac Ci stronke Studia tat.z Pabianic www.nemesis-art.pl koles niezle miesz.

hose Dołączył: 15 Paź 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pią Paź 16, 2009 8:40 am
Odpowiedz z cytatem

Każdy kto pójdzie do pani Ewy, wyjdzie z burakiem, to jest pewne.
Przejrzałem se jej galerię, tragiczna. Burak goni buraka, w żadnym wypadku, najbardziej zdesperowanym nie polecam !
Nie warto !
Chłopak natomiast, nie powiedziałbym, że nieźle miesza.
On się rozwinie, da radę, może jeszcze nie teraz, ale więcej rysowania, przyniosło by wymierne korzyści.

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Paź 16, 2009 8:43 am
Odpowiedz z cytatem

Pisząc, że da radę miałem na myśli, że nie będzie to poziom mistrzów, ale taki, że nie będzie partolił, tak jak pani Ewa.
Przed nim też dużo pracy, dużo rysowania !!! Poznania techniki tatuowania, ta ewidentnie słaba,
Ja bym nie poszedł, wy róbcie co chcecie.

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Lis 05, 2009 7:43 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Pisząc, że da radę miałem na myśli, że nie będzie to poziom mistrzów, ale taki, że nie będzie partolił, tak jak pani Ewa.
Przed nim też dużo pracy, dużo rysowania !!! Poznania techniki tatuowania, ta ewidentnie słaba,
Ja bym nie poszedł, wy róbcie co chcecie.[/quote]witam ja mysle ze chlopak sobie radzi na nasz lodzki poziom tatuazu moze byc ni ma co tu pisac ale mam slabych tatuaturow na otwieralo sie salonów a co do poziomu jest bardzo slaby. Jedynie co moge napisac to HARD TO FORGET maja niezly poziom i Sigil.

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Kwi 02, 2011 3:30 pm
Odpowiedz z cytatem

Proponuje zajrzeć na stronkę [url=-- SPAM --www.tattoohead.pl][color=silver]salonu tatuażu[/color][/url] [url=-- SPAM --www.tattoohead.pl]TATTOOHEAD[/url] z łodzi.
Prace oceń sam.

[color=Silver]_____[/color]
[url=-- SPAM --www.anonim44.pl][size=1][color=silver]portfolio[/color][/size][/url]

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 6:50 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Proponuje zajrzeć na stronkę [url=-- SPAM --www.tattoohead.pl][color=silver]salonu tatuażu[/color][/url] [url=-- SPAM --www.tattoohead.pl]TATTOOHEAD[/url] z łodzi.
Prace oceń sam.

[color=Silver]_____[/color]
[url=-- SPAM --www.anonim44.pl][size=1][color=silver]portfolio[/color][/size][/url][/quote]


ano polecam chlopakow na czaszce mi robili tattoo Smile

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Lis 18, 2011 11:19 pm
Odpowiedz z cytatem

Koleś stamtąd teraz [url=-- SPAM --www.hardtoforget.pl][color=silver]tatuaże[/color][/url] robi w Hard To Forget.

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)