MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Krzysiek
Wysłany: Czw Gru 16, 2004 8:31 am
Odpowiedz z cytatem

Odemnie wymagają autoklawu ale da sie to obejść Smile Mam podpisaną umowę z Szpitalem na sterylizacje, woże im zlutowane igły a oni mi sterylizują i pakują sterylnie Smile To sie jeszcze da obejść, Większy problem amm z farbami, niema na polskim rynku chyba zadnych farb "z atestem" , wiem ze niema atestu ale te babska chcą odemnie chociaż przetłumaczony atest z innego języka i liste że ten kosmetyk znajduje sie na liście kosmetyków importowanych i zezwlonych do obriotu w polsce ! Co z tym zrobić.........? Może ktoś wie gdzie moge kupić farby ze wszystkimi niezbędnymi papierzyskami..... jak arazie to kupiłem od 3 osób (superior, starbrite i jeszcze jakieś) i zaden nie jest na liście importowanych....... jak to przeskoczyć. Miki - może wiesz coś na ten temat, w końcu w Twoim sklepie są "farby z atestem" ...... HELP Moj nr gg 5422465

Krzysiek
Post futurart Posty: 10
Wysłany: Pon Cze 27, 2005 3:56 pm
Odpowiedz z cytatem

Czesc mam pytanie do Ciebie. Widze ze juz przez to wszystko przeszedles.
Otwieram teraz studio w Opolu i nie wiem czy trzeba miec ukonczony jakis kurs w zakresie higieny i bezpieczenstwa w kontakcie z krwia.Czy poprostu ide i otwieram, wymagali od Ciebie jakichs szkolen lub czego kolwiek.Za odpowiedz z gory dzieki.


futurart Dołączył: 12 Mar 2005
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post Gość
Wysłany: Czw Sie 04, 2005 8:48 am
Odpowiedz z cytatem

Witam!!!
Co do atestu na farby to Workhouse ma atest unii na farby starbrite więc nie rozumiem w czym problem,wystarczy zadzwonić zapytać a dowiesz sie wszystkiego.
Pozdrawiam

Gość
Post hydro
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 6:35 pm
Odpowiedz z cytatem

[Witam.

Mam ten sam problem z farbami. Może mi ktoś odpowiedzieć skąd wziąć atest w języku polskim??

Z góry serdecznie dziękuję

hydro
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)