MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post lolunia
Wysłany: Nie Wrz 20, 2009 12:47 pm
Odpowiedz z cytatem

Proszę powiedzcie, dlaczego na tatuażu, który zrobiłam 2 tygodnie temu, który prawie się wygoił, zrobiła mi się dodatkowa linia,kilka milimetrów od głównego wzoru, coś jakby cień ogona skorpiona, który mam wytatuowany?

lolunia
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sro Wrz 23, 2009 5:12 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="lolunia"]Proszę powiedzcie, dlaczego na tatuażu, który zrobiłam 2 tygodnie temu, który prawie się wygoił, zrobiła mi się dodatkowa linia,kilka milimetrów od głównego wzoru, coś jakby cień ogona skorpiona, który mam wytatuowany?[/quote]


Niemozliwe jest, aby zrobila Ci sie dodatkowa linia. Cos zle opisujesz..... byc moze za gleboko wbijana byla igla przy konturze.. i jest rozmycie konturu... o to Ci chodzi?


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Czw Wrz 24, 2009 5:20 pm
Odpowiedz z cytatem

Dokładnie o tym samym pomyślałem, rozmycie konturu.

Gość
Post spikeer05
Wysłany: Pon Lis 30, 2009 3:28 pm
Odpowiedz z cytatem

czy jest ktos kto moze mi powiedziec jak najszybciej wygoic tatuaz na rece w zgieciu od strony wewnetrznej lokcia,mam sporo tatuazy ale nigdy jeszcze nie mialem takich dziwnych historii z wygojeniem,ciagle mi sie saczy i robi sie jakis dziwny syf na tym,pozatym nie moge k*****a ruszyc reka czyzby jakas infekcja..........???? Sad

spikeer05
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sro Gru 02, 2009 11:45 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="spikeer05"]czy jest ktos kto moze mi powiedziec jak najszybciej wygoic tatuaz na rece w zgieciu od strony wewnetrznej lokcia,mam sporo tatuazy ale nigdy jeszcze nie mialem takich dziwnych historii z wygojeniem,ciagle mi sie saczy i robi sie jakis dziwny syf na tym,pozatym nie moge k*****a ruszyc reka czyzby jakas infekcja..........???? Sad[/quote]


Saczy sie? taka lepka substancja? To zapewne osocze, czyli nic zlego. Natomiast tatuaz nie powinien sie kleic ani nic sie z niego saczyc (poza drobnostkami), jesli zostal profesjonalnie wykonany. Wrzuc zdjecie tatuazu tutaj, to obadamy co jest z nim nie tak. A bolec bedzie Smile to wrazliwe miejsce. Tatuaz robiles w studiu czy u kogos na domu? Skoro reka nie mozesz ruszyc to hm.. albo wielki wzor, albo amator Ci robil i skore przeoral. Kup masc Tribiotic, jest dostepny w kazdej aptece na saeszetki. Kup sobie dwie i smaruj caly czas tribioticem. Po 2-3 dniach zacznij mascia alatnan + . Pamietaj ze tatuaz ma byc nawilzony caly czas, ale nie przesmarowany! Po drugie byc moze zle pielegnowales tatuaz, zakrywales to miejsce czesto, byc moze pracujesz i dlatego zaczyna Ci sie paprac


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pią Gru 04, 2009 3:01 pm
Odpowiedz z cytatem

tatuaz byl wykonany w domu ale przez czlowieka ktory posiada swoje wlasne studio od 18 lat i jest autorem moich wszystkich tatuazy, wiec co do higieny wykonania nie ma nawet rozmowy Wink nigdy bym sobie nie dal zrobic czegos przez jakiegos amatora Wink fakt wzor jest dosc duzy bo zajmuje cala reke Laughing od nadgarstka po plecy i szyje Laughing i tylko to jedno miejsce tak sie syfi Sad dokladnie na zgieciu Sad reszta wygojona na zero, zero strupkow i skora elegancko odpada Laughing bylem u lekarza,dostalem antybiotyk wiec pewnie przejdzie i bede zyl i moze reki mi nie obetna szkoda by bylo bo chlopaczyna sie przy niej nameczyl troche Laughing co prawda miejsce trzeba bedzie poprawic ale co tam Wink

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Maj 05, 2019 10:38 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="marti00000"]Hej. Mam tatuaż ok miesiąca. Ten na ręku jest dosyć uciążliwy z uwagi na to że swedzi...do tego jest wypukły, jakby obrzęknięty. Ale wszystko poza tym szybko się wygoiło. Co mam robić?[/quote]

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Maj 05, 2019 10:41 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="marti00000"]Hej. Mam tatuaż ok miesiąca. Ten na ręku jest dosyć uciążliwy z uwagi na to że swedzi...do tego jest wypukły, jakby obrzęknięty. Ale wszystko poza tym szybko się wygoiło. Co mam robić?[/quote]

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

Idź do strony Poprzedni  1, 2

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)