MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Yu
Wysłany: Sro Wrz 16, 2009 4:11 pm
Odpowiedz z cytatem

Nie boli Smile

Yu
Post kuba
Wysłany: Sro Wrz 23, 2009 3:59 pm
Odpowiedz z cytatem

mam zrobiony tatuaż na całe przedramię...czuć było tylko przy nadgarstku Wink
ogólnie zasada jest prosta im bliżej kości tym bardziej czuć, ale żeby był to straszny ból to nie przesadzajmy...
rozumiem takie pytanie zadane przez dziewczynę, ale przez chłopa?
na prawdę boli robienie tatuażu na głowie, gdzie indziej to ból jak najbardziej nie straszny...

kuba
Post agusia0109 Posty: 10
Wysłany: Sro Wrz 23, 2009 5:08 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja mam zrobiona dziarke na stopie dodam,że to moja pierwsza.Znajoma,która ma kilka tatuaży odradzała mi bo mówiła,że to moja pierwsza,że bardzo bolesne miejsce(w salonie też tak mówili) itp,ale uparłam się i mam Very Happy Nic mnie nie bolało,po ok 4 tygodniach szłam poprawic bo tusz "wyszedł"jak się goił(poprawki nie mogłam się doczekac bo dziarganie sprawia mi przyjemnośc ;p)


agusia0109 Dołączył: 26 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sro Wrz 23, 2009 5:16 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="agusia0109"]Ja mam zrobiona dziarke na stopie dodam,że to moja pierwsza.Znajoma,która ma kilka tatuaży odradzała mi bo mówiła,że to moja pierwsza,że bardzo bolesne miejsce(w salonie też tak mówili) itp,ale uparłam się i mam Very Happy Nic mnie nie bolało,po ok 4 tygodniach szłam poprawic bo tusz "wyszedł"jak się goił(poprawki nie mogłam się doczekac bo dziarganie sprawia mi przyjemnośc ;p)[/quote]


co za gamon Ci to robil? Tusz nie moze wyjsc Smile No chyba, ze zazyjesz amfetamine, wowczas zostanie sporo "wyplukany" barwnik jak i po alkoholu, ale po tym drugim mniej...


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post agusia0109 Posty: 10
Wysłany: Czw Wrz 24, 2009 4:42 pm
Odpowiedz z cytatem

Tatuaż robiła mi babka w studiu(wcześnie rozpytywałam się o to studio i ludzie,którzy robili tam dziary mówili,że wszystko jest ok).Kobitka uprzedziła mnie przed zrobieniem,że tusz podczas pierwszych dni gojenia może "wyjśc" z osoczem i dziara wyblaknie,wtedy mam przyjśc na poprawkę jeśli stwierdze,że tatuaż jest blady.A tak na marginesie to nic nie pilam bo wiem,że nie powinno się,a tym bardziej nic nie brałam bo w ogole tego nie robię Very Happy


agusia0109 Dołączył: 26 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post if
Wysłany: Sro Sty 06, 2010 2:18 pm
Odpowiedz z cytatem

hej. a jak jest z bólem po zewnętrznej stronie uda?

if
Post Gość
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 5:59 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="frank"]jak to w rzeczywistosci jest z tatuażem, czy robienie go bardzo boli? oczywiście przy użuciu profesjonalnej maszynki[/quote] ja przed kilkonastoma minutamiz orbiłam wzór na stopie bolało żę aż miałam łzy w oczach i niogo nei strasze może to wina moich stóp ze mam delikatne nie wiem w każdym łydke sciskałam sobie az do krwi. masakra nigdy wiecej! a robiłamw salonie.

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Sty 24, 2010 10:08 pm
Odpowiedz z cytatem

no mnie nie bolało aż tak, a trwało to 2,5 godziny bywało że czaciskałem zęby ale żadko...

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Sty 27, 2010 7:23 pm
Odpowiedz z cytatem

Czy tatuowanie boli? Coś tam musi poboleć, z niemożliwością jest,żeby to nie bolało.W końcu wbija się igłe pod skóre.Ale zle nie jest...A tak wogóle,ten "ból" jest zadawany na Twoje życzenie,więc zniesiesz go na pewno.

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Maj 12, 2010 7:46 am
Odpowiedz z cytatem

Witam, nazywam się Kasia. Mam 20 lat. Przymierzam się do zrobienia tatuażu z boku brzucha...od biodra w góre. Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam Rolling Eyes
Jest to mój pierwszy tatuaż i bardzo się boję, mam bardzo niski próg wytrzymałości Sad Czy w tym miejscu które wytłumaczyłam bardzo boli?
Pokaże wam wzór. -- SPAM --tatuaze.dziennik.info.pl/files/2010/01/tatuaze-dla-kobiet-719_3.jpg
Ile zajmuje mniej więcej robota takiego wzoru?
Czekam na odpowiedz. Smile

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Cze 11, 2010 6:51 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Witam, nazywam się Kasia. Mam 20 lat. Przymierzam się do zrobienia tatuażu z boku brzucha...od biodra w góre. Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam :roll:
Jest to mój pierwszy tatuaż i bardzo się boję, mam bardzo niski próg wytrzymałości :( Czy w tym miejscu które wytłumaczyłam bardzo boli?
Pokaże wam wzór. -- SPAM --tatuaze.dziennik.info.pl/files/2010/01/tatuaze-dla-kobiet-719_3.jpg
Ile zajmuje mniej więcej robota takiego wzoru?
Czekam na odpowiedz. :)[/quote]

witaj kasiu mam 19 lat i niedawno zrobilam sobie pierwszy tatuaz na plecach miedzy lopatkami napis w tym samym miejscu co ma ta piosenkarka marina tylko troszeczke dluszy wszyscy znajomi odradzali mi tatuazu w miejscu kolo kregoslupa panicznie sie balam ale gdy koles zaczol mnie tatuowac doznalam szoku bol byl prawie nie odczuwalny! wiesz to zlaezy od podejscia jak usiadziesz na fotelu i wmowisz sobie ze boli wtedy psychika sama ci mowi ze odczowasz bol... wszytko zalzy tez od czy jestes bardzo wrazliwa na bol i wystarczy lekkie uklucie i odrazu krzyczysz w niebo glosy to nie polecam ale gdy tak nie jest robienie tatuazu jest nawet przyjemne wiadomo sa takie miejsca jak np stopa gdzie skora jest delikatna i moze bardziej bolec ale to wszytstko tak jak mowilam zalezy tylko i wylacznie od ciebie i twojego nastawianiea aa i najwazniejsze lepiej zapalcic wiecej i isc do doprego salony gdzie jest czysto i sterylnie niz u kogos znajomego gdzie bedzie dziaral cie wlasnej roboty maszynka pozdrawaim cieplutko i czekam na odpowiedz po prazeniach gdy zrobisz sobie tatuaz :) :*

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Cze 18, 2010 12:40 pm
Odpowiedz z cytatem

chciałabym sobie zrobić tatuaż na stopie, ale nie na wierzchu tylko "od spodu". dokładnie to miałaby być podkowa zajmująca prawie pół stopy. w związku z tym chciałabym zapytać czy ktoś z was tatuował się w tym miejscu? i jak z bolesnością i gojeniem? bo z jednej strony to na podbiciu stopy to gruba skóra więc pewnie ciężko się będzie goić, ale też fragment na tej miękkiej części to pewnie bardzo boli. No i sam fakt że to takie miejsce cały czas używane, dlatego chciałam zapytać jak poradziliście sobie z pielęgnacja świeżego dzieła?
i ostatnie pytanie, czy jeśli będzie bolało to jakieś maści znieczulające pomagają czy to tylko taki pic na wodę?

Gość
Post rk
Wysłany: Nie Cze 20, 2010 9:41 pm
Odpowiedz z cytatem

boli boli boli ja robiłem sobie na całych plecach, najgorsza jest dolna partia i boki, siedziałem 6 godzin i ledwo mogłem sie ruszać

rk
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Pon Cze 21, 2010 4:15 pm
Odpowiedz z cytatem

Oj tam boli, nie boli. Wszystko zależy od miejsca, człowieka, progu bólu, etc. Rolling Eyes


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pon Sie 02, 2010 10:13 am
Odpowiedz z cytatem

Witam! Chciałabym zrobić sobie tatuaż na stopie od kostki do palców i mam pytanie czy w tym miejscu naprawdę boli? Boję się że mogę nie wytrzymać bólu... Confused

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)