MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post retoropak
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 3:00 pm
Odpowiedz z cytatem

Mam male pytanie interesuje z deczka elektronika i interesuje mnie cewki w maszynce w jaki sposob sa one polaczone jakie kondensatory sa potrzebne ile zwoji itp itd.

retoropak
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Pią Kwi 16, 2004 4:18 pm
Odpowiedz z cytatem

Pytasz poważnie czy to próba podejścia wszystkich "wielkich specjalistów" od maszyn.Jak to drugie to co wiem to ci wyjasnie.


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post Gość
Wysłany: Pią Kwi 16, 2004 5:49 pm
Odpowiedz z cytatem

najlepiej by było jakby podać kolesiowi kawe na ławe i może co jeszcze powiedziec jak tatuowac i wszystko może przyjechac do ciebie i ci nauczyć wszytkiego wiesz nie dla psa kiełabsa..................my dochodziliśmy latami dalczego myślisz że ktoś ci powie wszystko odrazu?
zastanów sie co piszesz!
i zacznij mysleć!

Gość
Post kasia82 Posty: 5
Wysłany: Pią Kwi 16, 2004 6:01 pm
Odpowiedz z cytatem

Dobre to mi się podoba!! ale retoropak nic nie traci najwyzej moze zyskać Very Happy


kasia82 Dołączył: 02 Kwi 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Pią Kwi 16, 2004 6:49 pm
Odpowiedz z cytatem

Mała sugestia do "gościa".Co, żal dławi, że może być człowiek zdolniejszy od ciebie? Lub może ma się zapisać na super kursy trzydniowe?Nawet metodą Sita nie jest w stanie się tego wszystkiego nauczyć.... No, ale "bogowie" tatuażu nie zdradzają swoich tajemnic zwykłym śmiertelnikom. Jesteście wszyscy siebie warci.Z waszą mentalnością dalej siedzielibyśmy w jaskiniach!!!!!! A co ja się wysilam,przecież wam tylko o to chodzi.W głupim środowisku łatwo być mądrym.Ja wole się porównywać z lepszymi. Exclamation


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post ifs Posty: 16
Wysłany: Sob Kwi 17, 2004 10:07 am
Odpowiedz z cytatem

znow sie zaczyne..hueh..a mysalem ze nowe forum bedzie...i ze "wielcy mistrzowie" juz sie udzielac nie beda w kwestacj takich jak nasz "gosc"...forum po to jest zeby mowic jak! a nie po tozeby mowic ze sie nie powie...dajce sobie na wstrzymanie!!jak nie chcesz mowic to nie mow w ogole nic...lepiej sie nie odzywaj...


ifs Dołączył: 31 Mar 2004 Skąd: z domu
_________________
ustepuje madry glupiemu..i dlatego ten swiat tak wyglada..
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post szellest Posty: 23
Wysłany: Nie Kwi 18, 2004 7:00 pm
Odpowiedz z cytatem

nie chodzi o to by ci ktos wrzystko powiedzial. nikt cie nie nauczy pewnej reki przy prowadzeniu maszyny i takich rzeczy ktore trzeba po prostu wycwiczyc.
najleprza rada to pierdol wielkich mistrzow ktorym bys chetnie - WYMODEROWANO - wylizal za byle wskazowke a sam kombinoj, podpatroj...


szellest Dołączył: 04 Kwi 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post ciapcius
Wysłany: Wto Maj 04, 2004 7:23 pm
Odpowiedz z cytatem

czytam te wasze piekne slowa i az mnie krew zalewa. ktos sie pytal o zrobienie maszynki. wiem ze nikt tego nie powie bo to sie nie miesci w kanionch przyzwoitosci. ja sam probowalem sie czegos dowiedziec na ten temat i albo nic sie nie dowiedzialem albo spotkalem zyczliwego czlowieka ktory stwierdzal ze nie po to ma maszynke zeby zastanawiac sie nad tym jak ona dziala. w sumie takie sa realia. padlo tez stwierdzenie ze ktos samemu nie zrobi sobie maszynki. nie chce sie chwalic ale ja sam zrobilem sobie maszyne. nikt za reke mnie nie trzymal. co prawda narazie chodzi na 220 v, ale dziala na tej samej zasadzie co te elektormagnetyczne. teraz rozgryzam zasade dzialania tych elekltromagnatycznych i jestem juz bardzo blisko zrobienia takiej tzw"profesjonalnej". pozdr dla wszystkich "profesjonalistow" haha. ludzie macie zaciecie to robcie metoda prob i bledow. podejzewam ze nie dlugo na necie znajda sie moje stronki z maszynkami na sprzedaz. jeszcze troche haha. a ceny bede naprawde konkurencyjne. to by bylo na tyle. prawdziwe pozdro dla prawdziwych artystow 3majta sie Razz

ciapcius
Post biomech0 Posty: 6
Wysłany: Sro Maj 05, 2004 10:50 am
Odpowiedz z cytatem

Witam!
cewki mają mieć 2,5 ohma połaczone z kondesatorme 22mf/50volt do konturów
do cieni 3,0ohma 47mf/50volt .
podaje link z fotą cewek widać tam połączenie z kondesatorem ale z drugiej strony mają druty być złączone razem i zaizolowane niemam innej fotki.......Pozdrawiam

-- SPAM --tattooflash.info/shop/tatguns/coils.jpg


biomech0 Dołączył: 15 Kwi 2004 Skąd: podkarpackie
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)