MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post *SilverDragon*
Wysłany: Pią Sie 07, 2009 9:29 am
Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich mam taka mała prośbe moze mi ktos powie dlaczego jaka robie kontur jest on nie wyrazny i musze go poprawiac czy jest cis nie tak z igła dzieki za pomoc i pozdrawiam .

*SilverDragon*
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Sie 07, 2009 2:30 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="*SilverDragon*"]Witam wszystkich mam taka mała prośbe moze mi ktos powie dlaczego jaka robie kontur jest on nie wyrazny i musze go poprawiac czy jest cis nie tak z igła dzieki za pomoc i pozdrawiam .[/quote]


Hmmm jak ja bylem poczatkujacy i gdy robilem kontur to tez byl nie wyrazny, ale znalazlem na to metode - po prostu wolniej go rob, nie spiesz, zrob linie powoli i powinno byc lepiej, nastepnie moze masz zle ustawiona maszynke?


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 07, 2009 6:35 pm
Odpowiedz z cytatem

To znaczy tak kontur robie powoli a maszynke ustawiłem tak że kotwica od cewki ma przerwe okolo 2 mm a gdzy sie styka z cewką to miedzy sprzezyna a sruba kontaktowa jest okolo 1mm i od wierzchołka to miejsca gdzie sie styka śruba jest okolo 3-4mm zasilacz mam ustawiony 10V kontur jest ale nie taki jak bym tego chciał i przezto musze go poprawiac a przy tym to podwujna praca .

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Sie 07, 2009 9:50 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]To znaczy tak kontur robie powoli a maszynke ustawiłem tak że kotwica od cewki ma przerwe okolo 2 mm a gdzy sie styka z cewką to miedzy sprzezyna a sruba kontaktowa jest okolo 1mm i od wierzchołka to miejsca gdzie sie styka śruba jest okolo 3-4mm zasilacz mam ustawiony 10V kontur jest ale nie taki jak bym tego chciał i przezto musze go poprawiac a przy tym to podwujna praca .[/quote]

Przede wszustkim zmniejsz napiecie! Bo te 10 v nie przeraza. Sprobuj przy 8V, tak samo wypelniasz maksymalnie na 8V. Co do ustawienia to niestety kazda maszynke ustawia sie inaczej, kazda wymaga indywidualnego ustawienia. Klopotu z ustawieniem maszynki moga byc rozne, np za dlugo lub krotka kotwica, rozmar cewek niedostosowany do ramy, zle ustawienie sprezyny przednie i tak dalej. Przednia sprężyna powinna dotykać śruby kontaktowej, a pomiędzy kotwicą i rdzeniami cewek powinny być widoczne przerwy (ok. 2-3 mm). Przerwa pomiędzy kotwicą a rdzeniem dolnej cewki jes zawsze odrobinę mniejsza.
Gdy te ustawienia masz zrobione, przyciągnij kotwice do cewek i przytrzymaj ja. Kotwica powinna stykać sie scisle z rdzeniem gornej cewki, natomiast pomiędzy rdzeniem dolnej cewki, a kotwica powinna byćc minimalna szczelina - taka żeby z trudem wcisnąć w nią kartkę papieru. Po przyciągnięciu kotwicy do rdzeni cewek zobaczysz, że śruba kontaktowa nie dotyka już sprężyny przedniej. Zmieniając szerokość szczeliny pomiedzy sprężyną przednią, a śrubą kontaktową wpłyniesz na zmianę szybkości pracy maszynki i na siłę bicia igieł. Najczęściej stosuje się zasadę, że miejsce styku śruby kontaktowej ze sprężyną powinno znajdować się na wysokości ok. 3-4 mm od wierzchołka spężyny przedniej (ustawienia do konturu). Przy pracy z wypełnieniami wystarczy przesunąć śrubę kontaktową prawie na sam koniec sprężyny przedniej. Ale jak napisalem juz, trzeba indwidualnie ustawic maszynke


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post no name Posty: 41
Wysłany: Pon Sie 10, 2009 5:38 am
Odpowiedz z cytatem

Jak ściągasz i cytujesz inne źródła to podaj autora/stronę www.
Bo przecież sam tego nie wymyśliłeś, więc po co ten lans?.....................


no name Dołączył: 09 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pon Sie 10, 2009 10:12 am
Odpowiedz z cytatem

jeszcze cos o wielkie panie no name? Cool po cholere sie mnie znowu czepiasz? Przeszkadzam Ci w czyms? jaki stary taki glupi jestes Laughing Wywyzszasz sie tutaj ponad kazdym, ale zamiast dawac komus rady i pomagac to wolisz kogos zmieszac z gownem Confused Napisalem mu co i jak powinien zrobic, nie wazne, czy to sa moje slowa, czy z porzadnej strony internetowej o tatuazu ale wazne jest to, ze nie napisalem mu bzdur, wiec o co Ci chodzi? Wez wracaj tam do siebie do pracy, zajmij sie rodzina (o ile taki ciezki czlowiek ak Ty ją ma) a przestan sie juz dopierdalac tutaj do kazdego, kto cos napisze albo szuka pomocy. Wczesniej zaczynales mnie otro denerwowac, teraz to juz mnie tylko smieszysz Laughing ale nie ma to jak dawka dobrego humoru z rana Laughing Wiec co jeszcze panie wielki no name napiszesz? Mad Bo z tego co widze od poczatku jak tu jestem to jeszcze nikomu nie dales rady, tylko albo kogos mieszasz z gownem albo sie nabijasz, no madre to nie jest. Jakies traumatyczne przezycia masz, ze tak kazdego sie czepiasz? Zapewne to trudne dziecinstwo


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post no name Posty: 41
Wysłany: Pon Sie 10, 2009 12:27 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoo"] nie ma to jak dawka dobrego humoru z rana [/quote]

Lepsza -, niż śmietana Smile a to forum i każdy niemal Twój post to jego (humoru) niewyczerpane źródło !
Napisałem ci kedyś o co mi chodzi i co mam do ciebie.....to nie niechęć, to powołanie Smile


no name Dołączył: 09 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)