MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Nowy
Wysłany: Sro Sie 05, 2009 10:41 pm
Odpowiedz z cytatem

Cześć mam parę pytań, do tatuażystów, osób tatuowanych, ludzi, którzy już mieli z tym bliższy kontakt. A więc:
1.Nad tatuażem zastanawiam się już z rok i mam dwa pomysły a) Tri bal na nodze b) Semper Fidelis (łać. Zawsze Wierny) [górna część pleców]
2.Przeszkodą jest mój wiek 16 lat. Kiedy wchodzę do studia słyszę, że musze poczekać do skończenia 17-go roku życia i w tedy mogę przyjść z rodzicem (nie wiem, dlaczego to jest, ale co mogę zrobić; /), muszę się zastanowić, bo zostanie mi to do końca życia itp. Czy dałoby radę jakoś w studiu inaczej to załatwić [powtórzę, że zastanawiam się nad tym dość długo, nie wymyśliłem sobie tego od tak, bo naoglądałem się murzyńskich raperów z tatuażami {bez obrazy}]
3.Wiem, że niektórzy mogą uważać, że jestem za młody, głupi, ale wiem, że chociaż mam 16 lat to przeżyłem więcej niż inni starsi koledzy.
4.Przygotowany jestem umysłowo, codziennie się nad tym zastanawiałem, ale już wiem, że to odpowiednia pora.
5.Nie wiem, co może jeszcze was przekonać, ale wolę mieć porządny tatuaż, niż robiony dziabajką z walkmana tuszu z długopisu, igły ze sprężynki, chodzi mi o to, że jak nie będę mógł zrobić sobie tatoo w studiu to będę musiał pójść do jakiegoś kolegi, ale jak on mi to zepsuje to nie on tylko ja będę musiał to nosić.
Czy coś da rozmowa z tatuażystą, czy można jakoś go przekonać, że chce ten tatuaż? Czy jest jakaś instytucja(osoba) w Polsce, która mogłaby mi pomóc? Do kogo mógłbym się zgłosić? Chciałbym wiedzieć, dlaczego tatuaż od 17 a nie od 16 lat? Wspomnę, że byłem u lekarza, który powiedział, że już nie urosnę (przemęczenie pleców, kręgosłupa, za dużo ćwiczeń na plecy, podnoszenie ciężaru nad głowę itp.)
Uwierzcie mi, jestem na to gotowy, ale jeżeli nie mogę zrobić go w studiu będę musiał inaczej sobie poradzić. Proszę o szybkie odpisanie w tej sprawie.

Nowy
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Sie 06, 2009 9:39 am
Odpowiedz z cytatem

Tutaj nie chodzi o to, czy rosniesz jeszcze czy nie. Nie chodzi tez o to, czy masz przemyslany wzor itd. Takie jest prawo, ze studio nie ma prawa wytatuowac nieletniego. Za osobista zgoda rodzica - owszem moze


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)