MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post wisienka Posty: 6
Wysłany: Pon Lis 24, 2008 6:42 pm
Odpowiedz z cytatem

jakie są opinie o salonie w Zgierzu "Snake" ?? Ktoś się tam tatuował już?


wisienka Dołączył: 23 Lis 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sro Sie 05, 2009 9:10 am
Odpowiedz z cytatem

Witam.Przyłączam się do pytania.Czy ktoś tatuował się w" Snake" w Zgierzu?Jakieś opinie o tym studiu?

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Sie 12, 2009 12:37 pm
Odpowiedz z cytatem

-- SPAM --www.tattooart.pl/forum/viewtopic.php?t=2675&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=7ffc3c0bc9722b1882b6ceea40f6193f

Masz i wyciągnij wnioski.

Gość
Post lew
Wysłany: Nie Lis 01, 2009 8:21 pm
Odpowiedz z cytatem

witam dziarałem sie i jestem bardzo zadowolony Laughing

lew
Post Gość
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 7:23 pm
Odpowiedz z cytatem

ja tam jestem zadowolona!!!!!!szczerze polcam!!!!!!!fachowiec tam robi tatuaze i nikt mi nie powie ze nie !!!!!!!!!!

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Maj 28, 2010 10:40 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]ja tam jestem zadowolona!!!!!!szczerze polcam!!!!!!!fachowiec tam robi tatuaze i nikt mi nie powie ze nie !!!!!!!!!![/quote]

Dokładnie jestem takiego samego zdania.Robiłem tatuaż u Snake.Bardzo fajna miła atmosfera i co najważniejsze gościu wie co robi

Gość
Post obywatel
Wysłany: Sob Lut 05, 2011 11:53 am
Odpowiedz z cytatem

Hejka a to nowa strona SnekA za Zgierza www.snaketattoo.pl

obywatel
Post Klijent
Wysłany: Nie Lut 27, 2011 11:43 pm
Odpowiedz z cytatem

Nareszcie ruszyła Snejkowi stronka-jest extra-w porównaniu z tamtą.Tak trzymać.

Klijent
Post Gość
Wysłany: Pon Lut 28, 2011 11:42 am
Odpowiedz z cytatem

ślepi jestescie????? to typowe drapanki są...szkoda skóry oddawać takim paprakom...

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Mar 03, 2011 4:29 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]ślepi jestescie????? to typowe drapanki są...szkoda skóry oddawać takim paprakom...[/quote]
Ty drapanka!!!!!!Nawet nie potrafisz sie wysłowić.

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Mar 04, 2011 1:54 am
Odpowiedz z cytatem

pirdu pirdu...co by nie napisac to faktu, ze to buraki nie zmieni. koleś robi lipe i tyle

Gość
Post KAMILAJT
Wysłany: Sob Mar 05, 2011 2:15 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]pirdu pirdu...co by nie napisac to faktu, ze to buraki nie zmieni. koleś robi lipe i tyle[/quote]
Byłam na stronie Sneka i jakoś nie mogłam dojrzeć buraków.Może ty masz na sobie jakieś to się pochwal-Bo na pewno masz tylko zazdrość cię zrzera że są lepsze od twoich.
NIE ZWRACAJCIE UWAGI NA TAKICH FUROMICZÓW BO TO SĄ CI KTÓRZY BY BYLI CHORZY JAKBY GŁUPOT NIE NAPISALI.BUJAJĄ W OBŁOKACH ŻEBY CHCIELI COŚ SOBIE ZROBIĆ ALE ODWAGI NIE MAJĄ PRZYJŚĆ I WALNĄĆ SOBIE DOBRY TATTOO.ALE PISAĆ??????? TO BY PISALI.[b]ZENADA!!!!![/b]
[b]GOŚCIU-ZMIEŃ PŁYTE.[/b]

KAMILAJT
Post Gość
Wysłany: Nie Mar 06, 2011 11:42 pm
Odpowiedz z cytatem

mam oczy...i nie mam na nich klapek. Zapewne to twoi kolesie, wiec ich reklamujesz ile wlezie. prawda jest widoczna nz zdjeciach w galerii.
To pozim miernego gownianego studyjka z poczatku lat 90 tych.
Porownaj te wypociny z pracami konkretnych artystow z Polski....Bartek Panas, Slawek Myskow,Aero,Junior,leniu,Agrypa...etc....
Z jakiegos powodu bronisz drapaczy...ciekawe z jakiego?

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Mar 07, 2011 11:11 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]mam oczy...i nie mam na nich klapek. Zapewne to twoi kolesie, wiec ich reklamujesz ile wlezie. prawda jest widoczna nz zdjeciach w galerii.
To pozim miernego gownianego studyjka z poczatku lat 90 tych.
Porownaj te wypociny z pracami konkretnych artystow z Polski....Bartek Panas, Slawek Myskow,Aero,Junior,leniu,Agrypa...etc....
Z jakiegos powodu bronisz drapaczy...ciekawe z jakiego?[/quote]
Tak,tylko to studyjko ma już swoich klijentów i dalej będzie mieć.A te porównania to tak jakby Ciebie porównać do BILLI GATESA-duży kontrast co nie???A w Łodzi też mamy dobrych artystów-nawet jednego nie wymieniłeś,to też dla Ciebie "DRAPACZE''????Nie będe wymieniać nazw bo napewno sam wiesz najlepiej pisząc te brednie(bo pewnie znając życie na nich też pisałeś i porównywałeś)Szkoda prądu-wyłączam się Very Happy

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Mar 07, 2011 3:50 pm
Odpowiedz z cytatem

klient niestety często pojecia nie ma co jest a co nie jest dobre...wiec osiedlowi "artysci" tez swoich maja...i czego to niby dowodzi?
W lodzi sa poprawni , ale artystów z prawdziwego zdarzenia brak niestety.
Boli jesli ktos prawde napisze...oj boli. Polecam porównywać podobne tematycznie prace w galeriach. nim sie wybierze gdzie zrobią tatuaz...

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony 1, 2  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)