MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post kinga ;)
Wysłany: Czw Lip 23, 2009 2:17 pm
Odpowiedz z cytatem

teraz na dianch chce sobie wydziabac od nadgarsta do łokcia tatułaz VIDE CUL FIDE Smile kozacko mi sie ten tatułaz podoba tylko nie wiem jakim stylem Smile ??

kinga ;)
Post Gość
Wysłany: Nie Lip 26, 2009 12:56 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="www.tattoo.vdd.pl"][quote="Anonymous"]Witam ,
poszukuje gotyckiego napisu vide cul fide, który bym chciał wrzucic sobie na plecy może ktoś ma jakies foty nie musi to byc dokładnie ten napis ale nawet inny tylko w gotyku bym chciał zobaczyc jak to bedzie wygladało

pozdro[/quote]

VIDE CULL FIDE - Patrz Komu Ufasz. A RACZEJ KTO STWORZYL TAKA NAZWE???????
Question Question Question Question

" VIDE SED CUI FIDE " Ufaj, lecz bacz komu.

Czyli inaczej patrz kkomu ufasz... mozna to rowniez tak interpetowac.
Mam wytatuowany na plecach-lędzwiu ten tatuaz, sam mezczyszna ktory mi go robil upewnial sie co do poprpawnej nazwy ja rowniez ti sprawdzilam kilka razy.
Glupota jest robienie sobie czegos gdzxie w rzeczywistosci nie wiesz jakie dokladnie jest znaczenie tego slowa.
dlatego kiedy widze laski robiace sobie chinskie znaki-rozpier**la mnie to... ostatnio jednej dziewczyny pytalam co oznaczaja znaki ktore ma na kregoslupie... odpowiedziala " nie wiem" Laughing Laughing Laughing Pozdro!
P.S. A co do grypsow... w dupie z tym ! Kazdy ma prawo robic to co chce, Kolega ktory pisal o tym ze ktos trafi do paki i bedzie mial pojechane... no coz... jesli jest normalny i uczciwy to tam z pewnoscia nie trafi....

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Lip 30, 2009 7:09 pm
Odpowiedz z cytatem

"... no coz... jesli jest normalny i uczciwy to tam z pewnoscia nie trafi...."


Chce zwrocic uwage na FAKT , iz bedac "normalnym" i "uczciwym" nie masz zadnej gwarancji , ze do kryminalu nie wjedziesz.

Wcale nie musisz byc bandyta , gdyz jak ktorys z przedmowcow slusznie zauwazyl...zycie pisze rozne scenariusze i roznie moze byc.

Nie ma co sie tu napinac jak mlody jastrzab.

Madry wezmie pod uwage wypowiedzi osob , ktore WIEDZA jakie moga ( choc nie musza , bo i kryminal sie bardzo zmienil ) byc konsekwencje.

Glupi , bedzie sie obruszal i z piana na ustach kozaczyl.


meritum : "Wszystkich sluchaj , ale swoj rozum miej ! "

Gość
Post zawoHWDP Posty: 1
Wysłany: Wto Sie 04, 2009 9:44 pm
Odpowiedz z cytatem

Wy jestescie - WYMODEROWANO -.. - jesli pierdolisz zasady jeden z drugim to dziaraj sobie co chcesz, trafisz do pudla to sie przkonasz czy racje miales czy nie. Ja bym wam radzil slychac "Gościa" bo dobrze koleszka wam radzi. Teraz to jest jakas jebana moda na dziaranie sobie "VIDE COOL FIDE" - WYMODEROWANO - ze niepoprawnie napisane kumpel wydziaral to ja tez.. Tak samo Jp itd wiekszosc ludzi tylko duzo krzyczy a malo robi, krzycza Jp kupuja koszulki slychaja Firmy a jak psy ich powina to wala z dupy wszystko.. NIektorzy troche sie nie odnajduja. Ja bym sobie nie zrobil dziary Vide Cui FIdas bo mam zasady. pozdro

zawoHWDP Dołączył: 04 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sro Sie 05, 2009 7:26 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="zawoHWDP"]Wy jestescie - WYMODEROWANO -.. - jesli pierdolisz zasady jeden z drugim to dziaraj sobie co chcesz, trafisz do pudla to sie przkonasz czy racje miales czy nie. Ja bym wam radzil slychac "Gościa" bo dobrze koleszka wam radzi. Teraz to jest jakas jebana moda na dziaranie sobie "VIDE COOL FIDE" - WYMODEROWANO - ze niepoprawnie napisane kumpel wydziaral to ja tez.. Tak samo Jp itd wiekszosc ludzi tylko duzo krzyczy a malo robi, krzycza Jp kupuja koszulki slychaja Firmy a jak psy ich powina to wala z dupy wszystko.. NIektorzy troche sie nie odnajduja. Ja bym sobie nie zrobil dziary Vide Cui FIdas bo mam zasady. pozdro[/quote]


Dobrze mowisz, duzo nastolatkow krzyczy JP zeby dorownac innym, niestety takie pokolenie jest :/ moze zmadrzeja pozniej Smile


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Tołdi19R20
Wysłany: Wto Sie 11, 2009 3:06 pm
Odpowiedz z cytatem

wszyscy macie nasrane w głowach a wasze matki to - WYMODEROWANO -

Tołdi19R20
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Wto Sie 11, 2009 9:53 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Tołdi19R20"]wszyscy macie nasrane w głowach a wasze matki to - WYMODEROWANO -[/quote]

hahahahaha Ty durniu Laughing


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 14, 2009 6:37 pm
Odpowiedz z cytatem

Nie.Wnikaj dobrze powiedziales a ta reszta debili co pisze ze to dla grypserow itp to zal was, ja mam tez taki napis i moi kolesie co siedzieli nic zlego na ten temat nie mowili. Pewnie macie po 16 lat nigdy nie siedzieliscie tylko z filmow macie info. dziab soebie spokojnie napis i nie sluchaj pajacow:)

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 28, 2009 6:55 pm
Odpowiedz z cytatem

a ten co tak - krzyczy co mozna a nie mozna ile garowales zes taki wyedukowany w pizde co pan - git widze ze jestes stara recydywa wez - nie kalecz blaznie

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 28, 2009 7:01 pm
Odpowiedz z cytatem

a tak ogolnie to - mozesz sobie wydziergac normalnie po POLSKU W SWOIM JEZYKU PATRZ KOMU UFASZ i jebac vide cul fide i nie sluchaj tych wydygancow typu trafisz na puche stare garusy - nawijaja hahaaa magistry garowania - szczekaja wkurwia mnie takie pierdolenie w - WYMODEROWANO -

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 28, 2009 7:03 pm
Odpowiedz z cytatem

smarujta styje bo ulani jada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 1:32 pm
Odpowiedz z cytatem

witam
"patrz komu ufasz" pisze się dokładnie tak - Fide, sed cui vide

"VIDE CUL FIDE" w języku łacińskim nie istnieje takie słowo CUL

budowa morfologiczna tego języka nie dopuszcza nawet możliwości stworzenia takiego słowa!!!

ale skoro się upierasz, to co znaczyłoby po polsku: widź głżęprk wierz?
chyba raczej nic by nie znaczyło, bo w języku polskim nie istnieje słowo "głżęprk" tak jak w łacinie "cul"

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Wrz 13, 2009 11:24 am
Odpowiedz z cytatem

Co wy pierdolicie za farmazony ze to dziara wiezzienna;/.... Debile.... Kazdy porzadny chlopak z ulicy moze sobie to wydziabac a nie tylko gity... NIe kumate Swietrzaki za duzo czytania malo praktyki...

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Wrz 13, 2009 11:24 am
Odpowiedz z cytatem

Co wy pierdolicie za farmazony ze to dziara wiezzienna;/.... Debile.... Kazdy porzadny chlopak z ulicy moze sobie to wydziabac a nie tylko gity... NIe kumate Swietrzaki za duzo czytania malo praktyki...

Gość
Post Yu
Wysłany: Nie Wrz 13, 2009 1:48 pm
Odpowiedz z cytatem

Nie ma czegoś takiego jak tatuaże więzienne.Nikt kto był w ZK nie chwali się nimi i nie mówi co oznaczają.

Yu
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)