MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post sailor_moon7
Wysłany: Nie Kwi 12, 2009 11:37 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam

Zrobiłam sobie tatuaż na łopatce. W następnym dniu po zrobieniu pojawił mi sie malutki bąbelek. Czy on sam zejdzie, czy trzeba go jakoś usunąć? Od czego mógł sie zrobić? Tatuaż jest pielęgnowany prawidłowo. Przemywany i systematycznie smarowany tribiotikiem.

Miejsce zrobienia tatuażu jest bardzo wrażliwe i przy przemywaniu trochę boli szczególnie na kości łopatki, tam gdzie najbardziej bolało przy tatuowaniu. Czy ten ból jest normalny? Czy miejsce tatuazu długo będzie takie nadwrażliwe?

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

sailor_moon7
Post sailor_moon7
Wysłany: Pon Kwi 13, 2009 8:49 pm
Odpowiedz z cytatem

Niepokoi mnie że miejsce po tatuażu jest bardzo wrażliwe. Boli przy byle dotyku, a tatuaż był robiony we wtorek a dzisiaj już jest poniedziałek czyli minął prawie tydzień.
Zastanawiam się czy nie jest to oznaką czegoś niedobrego czy tylko bardzo wysoka wrażliwością skóry.
Nie mam żadnych strupków, nie leci żadna krew jest tylko zaczerwieniona skóra no i powoli sie złuszcza.
Proszę o jakąś rade, gdyż zaczynam sie o niego mocno niepokoić. Nikt na forum nie pisze tutaj o bólu po zrobieniu tatuażu, więc nie wiem co o tym myśleć. No i dodatkowo ten mały bąbelek.

sailor_moon7
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sro Kwi 15, 2009 9:48 am
Odpowiedz z cytatem

Bol po zrobieniu sie tatuazu trwa od kilku dni az nawet do tygodni. Zalezy tez duzo od skory. Skoro nie masz strupow i powoli sie tatuaz zluszcza, to sadze ze jest wszystko OK. Natomiast nie wiem o jakim babelku piszesz?


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post sailor_moon7
Wysłany: Sro Kwi 15, 2009 10:54 pm
Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o bąbel jest to po prostu taki malutki pęcherzyk, który zrobił się na tatuażu w parę dni po jego zrobieniu. Podejrzewam, że od noszenia opatrunku z foli w nocy i w pierwszych dniach w pracy. Po prostu zastanawiam się czy sam zejdzie z czasem, czy trzeba się go jakoś własnoręczne pozbyć.

sailor_moon7
Post MarekMisztela Posty: 96
Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 12:38 pm
Odpowiedz z cytatem

jesli po tygodniu jest zaczerwieniony i masz jakis wyprysk to moze to byc uczulenie ale nie musi!ostatnio mi klient wrucil po okolo 3miesiacach i mial tatuaz jakby w bablach i sie okazalo ze uczulenie ale tylko na pomarancz!!bable mial tak dlugo az mu cala farba nie wylazla!!potem poprawilismy ale farba innego producenta i jest dobrze!!a tak w ogole to studio to bylo robione czy gdzie?bo moze zwykle zakzenie!!pzdr


MarekMisztela Dołączył: 23 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post sailor_moon7
Wysłany: Sro Kwi 22, 2009 11:57 am
Odpowiedz z cytatem

Tatuaż był robiony w studiu, które ma bardzo dobrą renomę w moim mieście. Ten bąbelek nie ma żadnego koloru. Można go porównać do bąbelka, który robi sie na przykład na piecie jak buty obetrą. Jest naprawdę bardzo mały, z daleka go nie widać, tylko jak sie człowiek przyjrzy dokładniej, albo dotknie ręką, to czuć wzgrubienie.

Na szczęście miejsce po tatuażu przestało boleć i być nadwrażliwe już prawie w ogóle go nie czuję. TYLKO TEN BĄBEL. No nie wiem co z nim. Może wrzucić zdjęcie na powiększeniu jak on wygląda.

sailor_moon7
Post siema
Wysłany: Pon Sie 03, 2009 3:09 pm
Odpowiedz z cytatem

zszedł Ci ten bąbelek? bo jestem w podobnej sytuacji i nie wiem co robić :/

siema
Post Gość
Wysłany: Pon Sie 03, 2009 4:24 pm
Odpowiedz z cytatem

A może to zwykłe potówki ?
Takie malutkie krosteczki, nic strasznego, zwyczajnie tatuaż się zapocił.
Może być ich kilka w skupisku, pojedyńcze też mogą się pojawiać.
To takie ciut maleństwo jest.

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)