MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pon Maj 18, 2009 7:04 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Kaja"]Mam pyt do doświadczonych osob/tatuatorow (jezeli takowi sa tutaj Smile). Mam zamiar zrobic tatuaz na nadgarstku, na pewnym forum ktos pisal ze sie na nadgarstku "wyciera" owy tatuaz o.O ekhm nie wiem o co chodzi szczerze mowiac jak moze sie wycierac skoro barwnik jest pod skorka do cholery Smile ze tak powiem. czy bylby ktos tak mily i wyjasnil mi czy to sa brednie jakies czy co??[/quote]


tatuaze tam sie nie "scieraja" Co innego jak bys mial na spodzie stopy lub po wewnetrznej stronie dloni. Takze bez obaw Wink


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Czw Maj 28, 2009 8:18 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoo"][quote="Kaja"]Mam pyt do doświadczonych osob/tatuatorow (jezeli takowi sa tutaj Smile). Mam zamiar zrobic tatuaz na nadgarstku, na pewnym forum ktos pisal ze sie na nadgarstku "wyciera" owy tatuaz o.O ekhm nie wiem o co chodzi szczerze mowiac jak moze sie wycierac skoro barwnik jest pod skorka do cholery Smile ze tak powiem. czy bylby ktos tak mily i wyjasnil mi czy to sa brednie jakies czy co??[/quote]


tatuaze tam sie nie "scieraja" Co innego jak bys mial na spodzie stopy lub po wewnetrznej stronie dloni. Takze bez obaw Wink[/quote]

mam tatuaż niedawno zrobiony po wewnetrznej stronie ręki. mam w zwiazku z tym pyatnie. otóz boje sie ze tatuaz moze mi sie wytrzec. czy cos takiego moze miec miejsce?>z góry dziki za odp

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Maj 29, 2009 8:56 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="tattoo"][quote="Kaja"]Mam pyt do doświadczonych osob/tatuatorow (jezeli takowi sa tutaj Smile). Mam zamiar zrobic tatuaz na nadgarstku, na pewnym forum ktos pisal ze sie na nadgarstku "wyciera" owy tatuaz o.O ekhm nie wiem o co chodzi szczerze mowiac jak moze sie wycierac skoro barwnik jest pod skorka do cholery Smile ze tak powiem. czy bylby ktos tak mily i wyjasnil mi czy to sa brednie jakies czy co??[/quote]


tatuaze tam sie nie "scieraja" Co innego jak bys mial na spodzie stopy lub po wewnetrznej stronie dloni. Takze bez obaw Wink[/quote]

mam tatuaż niedawno zrobiony po wewnetrznej stronie ręki. mam w zwiazku z tym pyatnie. otóz boje sie ze tatuaz moze mi sie wytrzec. czy cos takiego moze miec miejsce?>z góry dziki za odp[/quote]

Dopiero wstalem jestem zaspany i nie bardzo rozumiem Twoje pytanie Smile Masz na mysli wewnetrzna czesc dloni? Jesli tak to wytrze sie. Tam sie nie tatuuje


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Czw Lip 30, 2009 8:50 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam mam nietypowe pytanie.
Moja dziewczyna teraz ma okres, czy mozna robic maly tatoo 2cmx2cm w te dni?

Gość
Post Creativ Posty: 31
Wysłany: Czw Lip 30, 2009 8:55 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Witam mam nietypowe pytanie.
Moja dziewczyna teraz ma okres, czy mozna robic maly tatoo 2cmx2cm w te dni?[/quote]

Okres niema nic do dziarania ;]


Creativ Dołączył: 13 Lip 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post lew115 Posty: 9
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 9:22 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Mam 2 pytania:
1. Ile dni po wukonaniu tatuazu mozna sie spokjnie wykapac ( wlezc do wanny)??
2.Ile dni po wykonaniu tatuazu monza spokjnie isc na basen ??
Z góry dzieki za opd. POZDRO !![/quote]



Poczytaj sobie ten artykuł. bardzo przystepnie opisane:

[url=-- SPAM --o-tatuaze.info]Pielęgnacja tatuażu[/url]


Pozdrawiam.


lew115 Dołączył: 23 Mar 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Sob Sie 22, 2009 11:42 am
Odpowiedz z cytatem

Moja mała sugestia: Alantan jak najbardziej, ale MAŚĆ, pod żadnym pozorem nie stosować kremu. Krem wysusza i nie zawiera odpowiednich substancji do wygojenia świeżej ranki jaką jest tatuaż.


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pią Lut 19, 2010 8:37 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="karollorak"]moj tatuator powiedziel mi tak:
po przyjsciu do domu sciagnij opatrunek , umyj chlodna wodą z delikatnym mydlem i wysusz. Odczekaj 4 godziny i nakremuj.
smaruj badzo mała ilościa(krem ALANTAN PLUS) 3-4 razy dziennieprzez ok 10 dni( do zagojenia).Opatrunek nosic przez caly okres gojenia w domu tatuaz nosic odkryty( w miarę mozliwości)
Podczas kapieli nalezy uwazac aby tatuowane miejsce nie mialo kontaktu z wod.ą
przez ok 3 dni abstynencja lkoholowa
podczas okresu gojenia nie wolno plywac korzystac z solarium i silowni, wystawiac na slonce, zdrapywac strupków, nosic odzierzy welnianej bezposrednio na tatuaz
kupic krem alantan plus, kompresy jałowe, plaster papierowy.
tyle :)[/quote]
Troszeczke zle zrozumiales ale oki :)
pozdrawiam

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Lut 19, 2010 8:42 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="wiejak6"]Mam 2 pytania:
1.czy mascia Alantan Plum mam smarowac tatuaż czy wkoło tatuażu?
2.zrobiłem go 4 dni temu i przemywam chustenczkami dla dzieci czy to nie wpłynie na tatuaż? bo załówarzyłem ze na chusteczce zostaja jakby małem strupki
Z góry dziekuje za pomoc[/quote]
mascia alantan masz tak smarowac zeby tatuaż! był wciąz wilgotny! bez zadnych chusteczek po zdjeciu opatrunku.....po iluś tam godzinach*! jak Ci w salonie powiedza! przemyc pianą z rak jak myles rece wysuszyc lekko recznikiem przykladajac tak jakbys pieczatki odbijal tylko z mniejsza sila i po wyschnieciu caly czas utrzymywac tatuaz w nawilzeniu przez masc alantan do wygojenia i nawet moglby by ci sie strupy nie pokazać
pozdrawiam

Gość
Post paatt_71 Posty: 1
Wysłany: Nie Cze 20, 2010 12:58 pm
Odpowiedz z cytatem

Też sobie chcę zrobić tatuaż na nadgarstku w Środę. Jak to się wyciera ?

paatt_71 Dołączył: 18 Cze 2010
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 9:49 pm
Odpowiedz z cytatem

-- SPAM --www.youtube.com/watch?v=GsZL-rpSVmU

Gość
Post cyberdex Posty: 30
Wysłany: Czw Sty 24, 2019 11:18 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Mam 2 pytania:
1. Ile dni po wukonaniu tatuazu mozna sie spokjnie wykapac ( wlezc do wanny)??
2.Ile dni po wykonaniu tatuazu monza spokjnie isc na basen ??
Z góry dzieki za opd. POZDRO !![/quote]

Porodnik jak dbać o świeży (nowy) tatuaż - -- SPAM --miki.hg.pl/index.php?a=read&aid=49

SUPER ADMIN
cyberdex Dołączył: 07 Mar 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post krykieciarz Posty: 6
Wysłany: Sro Kwi 29, 2020 12:32 pm
Odpowiedz z cytatem

Basen odpada na miesiąc (może trochę mniej, zależy od tempa gojenia). Można przez przypadek zakazić czymś ranę.

[size=1][url=-- SPAM --superspawacz.pl/]-- SPAM --superspawacz.pl/[/url][/size]


krykieciarz Dołączył: 29 Kwi 2020
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post alex345678 Posty: 45
Wysłany: Wto Gru 22, 2020 1:29 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="krykieciarz"]Basen odpada na miesiąc (może trochę mniej, zależy od tempa gojenia). Można przez przypadek zakazić czymś ranę.

[size=1][url=-- SPAM --superspawacz.pl/]-- SPAM --superspawacz.pl/[/url][/size][/quote]

potwierdzam, lepiej dmuchać na zimne niż zarazić ranę.


alex345678 Dołączył: 24 Wrz 2019
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post krykieciarz Posty: 6
Wysłany: Sro Sty 20, 2021 3:39 pm
Odpowiedz z cytatem

Barwnik jest w skórze, jednak ta z czasem się wyciera, przez co tatuaż blaknie. Niektóre części ciała są bardziej narażone na otarcia i do nich należą nadgarstki. Szczególnie tyczy to się osób pracujących przy komputerze. Tatuaż w tych miejscach może "zanikać" szybciej, niż normalnie.
_________________
[url=-- SPAM --proprzeprowadzki.pl/wywoz-utylizacja-mebli-zuzytego-sprzetu/]Sprawna utylizacja mebli w Krakowie[/url]


krykieciarz Dołączył: 29 Kwi 2020
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)