MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Nie Cze 07, 2009 12:16 am
Odpowiedz z cytatem

temat stary ale i tak odpowiem na to wasze sranie się, niektórzy chcieliby sobie zrobić jakiś tatuaż świadomie, czyli np. wiedząc że nie dostanie wpierdolu za to że sobie zrobił taki a nie inny symbol na szyi czy w innym miejscu.

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Cze 21, 2009 10:09 am
Odpowiedz z cytatem

Kropki to kalendarz jak by ktos chciał wiedziec

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 4:34 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="www.tattoo.vdd.pl"]No dobra, jako jedyny sie wypowiem na ten temat. Mam Tatuaz wiezienny Valeria Liberta, oznacza to niech zyje wolnosc. Wszystkim, ktorzy chca zrobic sobie wiezienny tatuaz - odradzam, bo gdy wskoczycie na cele, to dostaniecie porzadny wpierdol Smile Na takie tatuaze dostaje sie pozwolenie od kryminalu. Kropka w kaciku oka tak zwana Cynkówa, oznacza, ze osoba jest Gitem. Wytatuowane powieki oznaczaja, ze osoba nic nigdy nie widziala ( zaufany czlowiek ) Pajaczyna na lokciu bez pajaka oznacza, ze koles jest zlodziejem i nie moze wyjsc ze swjego fachu. Wiecej nie napisze. Pozdro. Ps. Zapraszam na moje forum o tatuazach www.tattoo.vdd.pl Mnostwo wzorkow do sciagniecia Cool[/ ja mam tatuaz LOS AMI i siedzialem zakladzie poprawczym

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 4:35 pm
Odpowiedz z cytatem

kropki t kaledarzyk w ktorfym ty sonie zapisujesz kiedy masz ciote parowo

Gość
Post Creativ Posty: 31
Wysłany: Sro Lip 15, 2009 9:46 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="kat."][color=violet]a co znaczy 5 kropek na lewej dłoni! pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym??
chciałabym poznać odpowiedz na to pytanie bo od pewnego czasu mnie dręczy. [/color][/quote]

A jak wjedziesz na cele i ktoś zapyta sie czy grypsujesz,
co wtedy odpowiesz ?


Creativ Dołączył: 13 Lip 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 9:58 am
Odpowiedz z cytatem

ja mam za soba 3 lata w jerzmanowicach - to poprawczak jakby ktos nie wiedzial. bylem - WYMODEROWANO - i mam na sobie sporo dziary. kropki za uchem lewym, na jezyku, serduszko na szyi po lewej stronie, kwiatek na pepku, no i rozne smieszne napisy: na posladku mam : LUBI SMALEC i sporo innych. kiedys policzlem to lacznie mam na ciele 43 tatuaze. jak wyszedlem to najpierw bardzo chcialem to usunac ale nie mialem kasy. teraz mam kase ale nie usuwam bo okazalo sie ze jest duzo facetow ktorzy chetnie daja kase tak wydzierganym chlopakom i niezle sobie zyje Smile jak ktos chce to moge mu wyslac na maila troche swoich zdjec, tylko bez twarzy bo sie troche wstydze Smile)) no zartowalem twarz przeciez tez mam zadziergana nie da sie ukryc.

Gość
Post Creativ Posty: 31
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 10:22 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]ja mam za soba 3 lata w jerzmanowicach - to poprawczak jakby ktos nie wiedzial. bylem - WYMODEROWANO - i mam na sobie sporo dziary. kropki za uchem lewym, na jezyku, serduszko na szyi po lewej stronie, kwiatek na pepku, no i rozne smieszne napisy: na posladku mam : LUBI SMALEC i sporo innych. kiedys policzlem to lacznie mam na ciele 43 tatuaze. jak wyszedlem to najpierw bardzo chcialem to usunac ale nie mialem kasy. teraz mam kase ale nie usuwam bo okazalo sie ze jest duzo facetow ktorzy chetnie daja kase tak wydzierganym chlopakom i niezle sobie zyje Smile jak ktos chce to moge mu wyslac na maila troche swoich zdjec, tylko bez twarzy bo sie troche wstydze Smile)) no zartowalem twarz przeciez tez mam zadziergana nie da sie ukryc.[/quote]

Podeślij na creativ_gsm@op.pl - pełna dyskreta


Creativ Dołączył: 13 Lip 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 8:28 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]ja mam za soba 3 lata w jerzmanowicach - to poprawczak jakby ktos nie wiedzial. bylem - WYMODEROWANO - i mam na sobie sporo dziary. kropki za uchem lewym, na jezyku, serduszko na szyi po lewej stronie, kwiatek na pepku, no i rozne smieszne napisy: na posladku mam : LUBI SMALEC i sporo innych. kiedys policzlem to lacznie mam na ciele 43 tatuaze. jak wyszedlem to najpierw bardzo chcialem to usunac ale nie mialem kasy. teraz mam kase ale nie usuwam bo okazalo sie ze jest duzo facetow ktorzy chetnie daja kase tak wydzierganym chlopakom i niezle sobie zyje Smile jak ktos chce to moge mu wyslac na maila troche swoich zdjec, tylko bez twarzy bo sie troche wstydze Smile)) no zartowalem twarz przeciez tez mam zadziergana nie da sie ukryc.[/quote]


jesli napisales to powaznie to nie masz dla siebie za grosz szacunku i cale zycie bedziesz ladowany w kakao


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Creativ Posty: 31
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 9:01 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoo"]jesli napisales to powaznie to nie masz dla siebie za grosz szacunku i cale zycie bedziesz ladowany w kakao[/quote]

Chłopaczek szydzi, albo marzy....

[quote="Anonymous"]teraz mam kase ale nie usuwam bo okazalo sie ze jest duzo facetow ktorzy chetnie daja kase tak wydzierganym chlopakom[/quote]

No i co ? Chciałbyś być panienką i być obsypywany kasą za *******.


Creativ Dołączył: 13 Lip 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post wilkers Posty: 2
Wysłany: Sro Lip 22, 2009 8:48 am
Odpowiedz z cytatem

kazdy gad , kazdy pies bardzo dobrze zna owe tajemne znaki , co do całego ciachania to teraz tylko zabawa duzych dzieci i tyle zreszta co pucha to obyczaj a bezsensowne napinki przez neta do niczego nie prowadza tylko do osmieszania sie takie internetowe ciachanie hahaha

wilkers Dołączył: 14 Lip 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Creativ Posty: 31
Wysłany: Sro Lip 22, 2009 10:40 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="wilkers"]a bezsensowne napinki przez neta do niczego nie prowadza [/quote]

Może to ci "[url=-- SPAM --w874.wrzuta.pl/film/9A2i4H94O0W/najmniejszy]Chłopcy[/url]" Very Happy


Creativ Dołączył: 13 Lip 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sob Paź 03, 2009 3:14 am
Odpowiedz z cytatem

popieram ....ciekawośc sie - WYMODEROWANO -ą włączyła

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Paź 03, 2009 3:21 am
Odpowiedz z cytatem

Garaowałem? Tak...Grypsowałem? Tak ...i to moja sprawa i innych gitów...głównie chodzi mi o tym że takich rzeczy sie nie gada...Oni (c i o t y) tego nie zczaią ale zapewniam was ze ktos z nich albo ich bliski bedzie kiesyś na celi...i co wtedy? My wiemy...a wy? nigdy sie tego nie dowiecie!

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Paź 23, 2009 11:42 pm
Odpowiedz z cytatem

... nie ,ma większych frajerów i tępych macior jak złodzieje - niezależnie czy to "człowiek" czy inna mężczyzna. Średnia wyedukowania 4 klasy pedałówy w tym dwie pierwsze i dwie drugie. Matki ich to darmowe dajki a ojce niewiadomego pochodzenia alkomaty. Za pare miesięcy odchodzę na emeryturę i pierdolę ich wszystkich. Państwo będzie mi płacić za poganianie bydła po "peronkach". Sprzedają wszyscy gity, frajerzy i same gady. Dla mnie złodziej to qrwa niezależnie za jaki paragraf siedzi.





























































































































































































































































































































































































wiedzą i ciekawe skąd skoro ta godna zaufania grypsera nic nie mówi?
psy też sie znają na tym i skąd?śmiać mi sie z was chce chyba za krótko tam byliście[/quote]

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Paź 27, 2009 8:38 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]nie interesujcie się tym co was nie dotyczy. gryps po to zrobił te oznaczenia żeby byli pewni komu mogą ufać. i ja uważam ze wogole te sprawy nie powinny wyjść z wiezienia tak jak oznaczenia tatuaży tak jak i ich mowa... [b]gryps to ludzie którzy jako nieliczni trzymają się zasad i tępią sprzedawczyków i gwałcicieli i za to należy im się szacunek[/b]!!! a jak chcecie się dowiedzieć to na puchę wcale trudno nie jest trafić droga wolna!!![/quote]



Heh dobre Grypser TO JEBANa - I KONFIDENT PIERDOLONy JEBAĆ GRYPSERÓW !! jak nie siedziałeś to nie wiesz a i tak na przyszłość jakby ktoś się wybierał to nigdy nie grypsujcie !

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)